Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ukraińscy celnicy będą bardziej drobiazgowi

Ukraińscy celnicy będą bardziej drobiazgowi

Money.pl / 2008-12-31 16:58
Wyświetlaj:
Arti5 / 77.45.15.* / 2009-01-05 09:54
Już w Biblii zostali przyrównani do złodziei.
Pajchiwo / 2008-12-31 16:58 / Tysiącznik na forum
No skoro ustalili nowe cła, to żeby zadziałały muszą je wyegzekwować - proste.
Lorunia / 91.94.5.* / 2008-12-31 18:45
Cała ta granica i odprawa to wielkie nieporozumienie ! organizacja przejazdu pojazdów bez deklaracji przewozu , sztucznie przetrzymywane z całą resztą pojazdów choć jest osobne przejście , chodzi mi o transport osobowy . arogancja niektórych celników i wreszcie małe interesiki robione na oczach innych czekających w kolejce .i przepuszczanie bez kolejki pojazdów stojących daleko w tyle .Tak więc to nic nowego !
ryszard23 / 83.15.175.* / 2009-01-05 17:48
dokładnie tak jak pisze Lorunia,Ukraina to chory kraj i trzeba powiedzieć otwarcie na takie działania po tamtej stronie granicy jest przyzwolenie i tyle,ja zatrudniam Ukraińców jako kierowców i doszło do takich anomalii,że nawet oni nie chcą tam jechać więc o czym to świaczy
w.......y emeryt / 213.158.196.* / 2009-01-13 17:56
to chyba nie jest tak . Ja w 2008 roku jechałem na ukrainę na wycieczkę z senatorium. Celnicy Ukraińscy byli bardzo w porządku to znaczy obsłyżyli nas szybko. Tragedia rozpoczęła sie jak dojechaliśmy do naszych celników. Prawie 3 godziny nikt do nas nie przyszedł pomimo tego że byliśmy jedynym autobusem. Po 2 godzinach dojechali Czesi i próbowali "panom celnikom "zasugerować , że się opieprzają. No to ich tak sprawdzili , że w pewnym momencie myślałem , że będą rozcinać opony , żeby sprawdzić czy jest właściwe powietrze. Oczywiście nic nie znaleźli , ale trwało to ok godzinę . Dlatego przestańmy opowiadać głupoty o Ukraińcach nasi są po prostu chamscy niegrzeczni i do tego potworne nieroby , a o podwyżki to walczyli po to , żeby obsługiwać takich jak ja lepiej. Nie jest to tylko moja opinia i jednorazowy incydent. Rozmawiałem z kilkoma przewodnikami wycieczek . Powiedzieli , że tak jest prawie zawsze ., a nie odzywają się , żeby nie było gorzej . I to jest cała prawda o celnikach . Tak , że przestańcie opowiadać legendy i chociaż raz proszę sprawdzić. Mówię tu o przejściu Hrebenne . Przy okazji pozdroweinia dla ministra od tych panów. Podwyżki to im dał , ale , żeby sprawdzić czy coś za to robią to już chyba nie. Gdyby to zależało odemnie to zwolnił bym ich wszystkich , a na to miejsce zatrudnił emerytów z policji i wojska . Było by taniej i lepiej.
ukrainofil / 193.109.225.* / 2009-01-06 20:50
Ukraina to najpiękniejszy kraj na świecie! gdzie indziej za 15 złotych przenocujesz w znośnym hotelu, flaszkę dobrej wódki kupisz za 4 pln, a co druga kobieta na ulicy przykuwa do siebie twój wzrok?

to granica jest nienormalna, bo celnicy (zwłaszcza ichni) są mocno interesowni. powtarzam - to granica jest nienormalna, a nie ukraina!

Najnowsze wpisy