Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ukraiński biznesmen finansuje fundację Kwaśniewskiego

Ukraiński biznesmen finansuje fundację Kwaśniewskiego

Wyświetlaj:
mysha / 83.8.128.* / 2007-05-18 18:41
Jak patrzę i słucham o tych wszystkich "niewinnych" szwindlach to mi skóra cierpnie i uszy więdną. Czy ktoś kiedyś zadał sobie jedno podstawowe pytanie - Ile ja wiem? Myśle, że odpowiedź jest prosta, wiemy tylko tyle o naszych "kochanych" politykach ile oni sami chcą nam powiedzieć. W zasadzie mówia tylko wówczas, gdy chcą się pozbyć kandydata na urząd z innej partii. A zapewniam, że jest to baaardzo niewiele. Zastanawia mnie też kiedy nasi rodacy przejrzą na oczy i przestana głosować na ludzi, których w polityce powinno się traktować jak element historii, dinozaury. Ale oni twardo się trzymają swoich stołków, żeby jak najwięcej ukraść. A kradną nasze pieniądze.
arch / 83.30.250.* / 2007-05-17 13:06
Po co Kwa$niewski jeździł na Ukrainę podczaspomarańczowej rewolucji?

Bronić demokracji, czy też wspierać mafię (oligarchię) z Dombasu?
a, dzisiaj biorze udział w konferencji poświęconej europejskim standardom demokratycznym.!
marek 19-53 / 83.24.65.* / 2007-05-17 01:29
Zięć Kuczmy sponsoruje Kwaśniewskiego, a ten proponowany jest na premiera w Polsce. Przy okazji, Kwaśniewski wcześniej wspiera przemiany antyKuczmowskie na Ukrainie. Za pieniądze Kuczmy?

Czy ktoś to rozumie. Przecież kasa "oligarchy Pinczuka" pochodzi od Kuczmy.?

To musi być lepszy szwindel.
Zatroskana / 62.121.118.* / 2007-05-17 06:50
A mareczku sprawdzałeś skąd pochodziły pieniądze na sfinansowanie solidarności w jej walkach z PRL-em. Nie udawał, że nie wiesz kto wyłożył te drobne 70 mln $ na dokonanie przewrotu w Polsce.
marek 19-53 / 83.24.65.* / 2007-05-17 08:27
Wypowiedż w stylu - a u was biją murzynów.


Rozumiem, że aprobuje Pani przewrót i nastanie Kkuczmowskiego stylu rządzenia pod światłym przewodnictwem Kwaśniewskiego.
Zaniepokojona / 83.21.78.* / 2007-05-16 19:40
Sponsorami s atazke
- Słowik
- Baranina
- Pershing
- Kuna i zagiel
- Kulczyk
- Vogel
- Kiszczak i Jaruzelski
mirosław / 83.21.241.* / 2007-05-17 07:12
Wszystko to prawda - bagno i jeszcze raz wielkie bagno ciągłe szfindle i kombinacje kosztem tych maluczkich najwyższy czas wreszcie to skońcyć ale kto odważy się podjąć tego zadania skoro szfindel pogania następny szwindel
Mirka / 83.8.171.* / 2007-05-18 14:07
Uważam ,że nasz naród pójdzie ponownie głosować na Kwaśniewskiego bo jest on przystojniejszy niż Bliźniacy. Naród (nie cały ) nie rozważa jaką krzywdę wyrządził dla Polski Kwaśniewski. Za jego rządów były wszystkie prywatyzacje a z tym afery i co dziwne nikt i nigdy nie był ukarany? Na wszystkich szczeblach władzy wszyscy byli skorumpowani.A teraz narzeka się na Braci Kaczyńskich , bo robią porządek po Kwaśniewskim. jeszcze trochę a będziemy mieli prezydenta z Ukrainy i skończymy marnie. Bogdan Pęk odważył się mówić prawdę o prywatyzacji Banku Śląskiego( Kawalec,Borowski i inni powinni oddać zagrabione mienie). Opinia Publiczna powinna wyciągać wnioski a nie patrzeć na estetykę i wygląd Prezydenta. Nie wszystko złoto co się świeci! Mam taką cichą nadzieję, że nasz Naród jest madry i wyważy wszystko za i przeciw zanim zagłosuje. Rządy Braci nie podobają się tylko tym ,co nie mogą nic już ukraść, zagarnąć i boją się odpowiedzialności !To wstyd że złodzieje teraz łączą się w KUPĘ(Kwaśniewski,Olechowski i ten od wózków) . Ludzie to już paranoja!!!!!!
Mirka / 83.8.171.* / 2007-05-18 15:47
Jestem tak zbulwersowana , że muszę jeszcze dodać, że ten elegancik Kwaśniewski i ten od wózków Noblista i ich ekipa rządząca rozkradli Polskę.Załatwili się na wycieraczkę i mieli jeszcze czelność zadzwonić "do drzwi" i poprosić o papier toaletowy. W Jedwabnem Kwaśniewski założył jarmułkę(nakrycie głowy dla Żyda). Reprezentował Polskę a jest pseudo Polakiem i był pijany w 4 d........a opinii publicznej przez tyle lat wmawiał ,że był chory,że miał temperaturę. A przydupnik tego od wózków akum. czy od śrubokręta- Wachowski taksówkarz ,przecież na niego też nie ma mocnych. I tak nazwiska się sypią jak z rękawa. Ludzie chyba szybko zapominają o tych aferach ,bo mają swoje własne problemy jak utrzymać rodzinę, i czy wystarczy pieniędzy do pierwszego!.Raz na kilka lat Polacy zaufają politykom, idą do urn wyborczych głosować z nadzieją o lepsze jutro dla swoich dzieci i wnuków i wychodzą na tym jak "Zabłodzki na mydle"Chyba nie o to chodzi? A była pierwsza dama piękna, urodziwa skąd miała pieniądze na fundację? też miała powiązania z ..........itd i i td. A co z PZU, PKN-ORLEN itp.

Najnowsze wpisy