Forum Forum prawneCywilne

Ukrywanie regulaminu portalu.

Ukrywanie regulaminu portalu.

Kimek / 188.33.107.* / 2009-12-07 17:31
Witam

Mam pytanie. Otóż niedawno natknąłem się na pewien portal umożliwiający grę w statki wraz z innymi użytkownikami z możliwością czerpania drobnych korzyści pieniężnych rzędu złotówek za rozgrywkę. Ponieważ była to jedna z moich ulubionych gier w dzieciństwie postanowiłem sprawdzić jak to ustrojstwo działa w rzeczywistości lecz podczas rejestracji moją uwagę zwrócił dość niepokojący wymóg potwierdzenia regulaminu portalu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to że po próbie zapoznania się z tym regulaminem wyświetla się jedynie informacja "Regulamin już wkrótce". Taka informacja pojawia się już od długiego czasu i jakoś skutecznie odwiodło mnie to od rejestracji w tym portalu. Z czystej ciekawości prawie miesiąc temu napisałem do nich z prośbą o przedstawienie mi regulaminu i do dnia dzisiejszego pozostał on bez odpowiedzi. W zasadzie puściłbym tą sprawę w niepamięć gdyby nie to że kilku moich znajomych już zachwalało ten portal a ja po ujrzeniu materiału reporterów opisanego temat niżej widzę w tym potencjalny podstęp.
Tak więc konkretnie chciałbym zapytać czy jeżeli potwierdzę regulamin którego nie mam możliwości zobaczyć to jest on w razie jakichś dziwnych jego punktów dla mnie wiążący i czy ewentualnie można odstąpić od tego regulaminu(umowy) bez żadnych konsekwencji jeżeli nie ma możliwości ujrzenia jego treści ?

Najnowsze wpisy