Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Umowy handlowe TTIP i CETA oddają władzę korporacjom. "To zagrożenie dla demokracji"

Umowy handlowe TTIP i CETA oddają władzę korporacjom. "To zagrożenie dla demokracji"

Wyświetlaj:
labsbat / 212.67.137.* / 2016-04-23 16:24
Mam nieprzyjemność obserwować działania dużej firmy z branży telekom. Wykosiła rynek radiotelefonów, nie udostępnia schematów i części zamiennych, a serwis fabryczny potwornie drogi.
koziarz / 193.192.179.* / 2016-04-23 16:11
wychodzi na to ze UE ma drugie dno
MAC677 / 193.59.58.* / 2016-04-23 16:15
Nie rozumiem problemu. Zamiast kupować tańszego gaaavna z USA kupujcie lepsze polskie. I tyle w temacie.
jacool / 91.227.106.* / 2016-04-23 15:28
to po prostu kolejny ruch starozakonnych (tych co to trzęsą kasą w USA) aby podporządkować sobie resztę świata. Zrobią z nas nędzarzy. I dziwić się że cały świat tej parszywej nacji nienawidzi.
HETMAN POLNY / 87.207.31.* / 2016-04-23 15:07
BANKI JUŻ WPROWADZIŁY FAKTA CZY TAM AKTA. PĘTAKOM ZAPŁACONO ZA MILCZENIE I WPROWADZONO NIEKONSTYTUCYJNE ROZWIĄZANIA
Taka prawda / 88.156.132.* / 2016-04-23 16:53
Banki bankrutujące obecnie mogą zagarnąć depozyty w nim zgromadzone w majestacie prawa (czytaj: oszczędności ludzi). Tak przyzwoliła jeszcze koalicja PO-PSL (ustawowo).
Piotr_Pan / 89.73.130.* / 2016-04-23 14:52
Co to za brednie! Pracuję w dużej korporacji, żaden polski pracodawca nie stworzył takich warunków pracy. Przynajmniej u tych co pracowałem, płacili Z.U.S w minimalnej kwocie, a B.H.P to było w teorii!
Powiem tak w korporacji, B.H.P i ochrona zdrowia pracownika na bardzo wysokim poziomie. Płacą pełne kwoty do Z.U.S, wypłata w terminie!
kiss / 185.28.251.* / 2016-04-23 17:22
Zależy chyba gdzie się pracuje-moja siostra w korporacji
W październiku mieli zebranie na którym dowiedzieli się ze buduje firma oszczędności, w związku z czym mają mieć krótsze przerwy, nie ma możliwości zapalenia papierosa, i żeby nie chodzili do toalety za często (nie więcej niż 1 na 3 godzinny) więcej pracy (nadgodziny) a płaca taka sama
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
taka prawda / 88.156.132.* / 2016-04-23 16:58
Tak się kończy widzenie tylko czubka własnego nosa, spójrz szerzej na problem: obecnie koncerny muszą JESZCZE przestrzegać polskiego prawa!!!
wertuqq / 89.67.251.* / 2016-04-23 15:52
Jak za kilkanaście lat ,Ty lub ktoś z twojej rodziny będzie zdychał od żywności GMO, odpodoba ci się ta korporacja. Pajacu.
pawegb92345 / 77.112.100.* / 2016-04-23 14:46
Te wszystkie SOPA, PIPA, CEFTA, ACTA, no może to ostatnie obiło mi sie o uszy i wiem czego dotyczy, ale o większości tych tajemniczo brzmiących skrótów traktatów i porozumień przeciętny obywatel nie ma pojęcia, bo wszystko jest przygotowywane w tajemnicy. I to wszystko sie dzieje na "demokratycznym" zachodzie. Ja już nie mam złudzeń co do zachodu, zakłamanie, buta i arogancja
Polka od zawsze / 188.33.63.* / 2016-04-23 14:32
ZAGROŻENIE!!!!!!!!!!! ponieważ nasi rolnicy pojda w odstawke . Guzik prawda ze beda nowe MIEJSCA PRACY do nas trafi tylko przetworzona, modyfikowana żywnośc. USA zdobedzie ta metoda tylko RYNEK ZBYTU.Poczytajcie co mowi jeden z Rockefellerów.Tłumaczy na YOU TUBE jak dojda do tego by nas zmusic do kupowania ich produktow.Bedzie krach wiekszy jak w 2008 roku, jak BANK NOT straci jakakolwiek wartosc, jak Ustawami nas obwaruja /A MAJA WSZYSTKICH W GARSCI/i zmusza nas do kupowania tego co dostarcza. Oni sie nie kryja ze juz trwa NWO. Dziś 62 osoby posiadaja taki majatek jak 3,5 mld ludzi razem wzieci na naszym globie a w 2018 maja miec tyle ile ogół obywateli globu.WIEC MAJA NAS W GARSCI.
Patriota z PL / 89.71.7.* / 2016-04-23 14:07
Czy okupacyjny rząd polski zrobi wszystko, by nas sprzedać i zapewnić sobie później wysokie stanowiska w korporacjach i instytucjach EU? Jak myślicie, za ile...?
jow / 89.78.35.* / 2016-04-23 14:00
jaka konspiracja to są standarty przy podpisywaniu ważnych umów -poco straszycie polskie niemoty
AVECEZAR! / 37.248.255.* / 2016-04-23 13:59
Przecież Polska wystąpi z UE a wtedy CEFTA nas nie obowiązuje. Sprowadźcie do Polski doradców z Korei Płn. Nikt nie jest w stanie zatrzymać tych procesów i trzeba to zrozumieć. Nikt też nie wstrzymał globalizacji, która pozbawiła nas przemysłu. Weźcie się za robotę i pomysły !!!! Najlepiej na niedzielnej mszy!!!!
akbar / 159.205.242.* / 2016-04-23 14:20
Jest to do zrozumienia w przeciwieństwie do Ciebie tylko nie koniecznie trzeba sie na wszystko zgadzać. Już niedługo po porannym wyciu mułły będziesz brał z ochotą się za robotę a w tym czasie brodaci będą furkać Twoją matkę , żonę i córkę . Tego procesu już nie jesteś w stanie powstrzymać i musisz o zrozumieć.
mir999 / 83.21.177.* / 2016-04-23 13:26

A co na to mędrzec Petru?

a co na to madry kaczor ?
Andzej 11 / 81.6.137.* / 2016-04-24 11:49
jak to co Cze ba wyjść z UE a w niej nie ma demokracji bo demokracja jest w Polsce :)
nowoczesny, nie zaściankowy / 178.212.152.* / 2016-04-23 12:53
W tej sprawie ufam mądrym autorytetom takim jak Ryszard Petru i w pełni akceptuję te umowy handlowe
King Bruce Lee Karate Mistrz / 78.146.18.* / 2016-04-23 13:31
Sam z siebie jesteś taki głupi, czy ktoś ci za to płaci?
wolny obyw / 84.234.7.* / 2016-04-23 12:38
trzeba gonić jankeskie systemy handlowe już palce maczali w rozpętaniu wojny światowej na czym zarobili kosztem zrujnowanej europy niech sami żrą żarcie z GMO pół świata zasyfiły ich koncerny chemiczne naftowe czy wydobywcze kopalin wszędzie bieda zrujnowane środowisko won od europy
Gienek PL / 79.191.43.* / 2016-04-23 12:26
Od kilku lat pracuję w InteCars i to co tu się zaczęło dziać w ostatnim czasie właściwie dyskryminuje tę firmę całkowicie. Do władzy dobrało się kilka osób dla których typowe zarządzanie korporacyjne jest wzorem do postepowania i życia. Relacje handlowe zupełnie oderwane o rzeczywiśtości. Klienci śmieją się ze sposobu mówienia swoich opiekunów PH. Korporacja dyktuje wszystko pod hasłem Wysokie Standardy Pracy. Co tak naprawdę oznacz tylko jedno - jak przekręcić klienta żeby zarobić jak najwięcej. W zasadzie zdrowe relacje biznesowe pomiędzy ludźmi mają zostać całkowicie zliokwidowane...liczy się tylko język korporacji... Niestety jeżeli każda firma ma być tak zarządzana to wcześniej czy później wszystko pęknie. 80% klientów informuje swoich PH ze kupują w tej firmie tylko dlatego żeby ich wieloletni sprzedawcy i PH mieli co włożyć do garnka. Coraz częściej daje się zauważyć załamania psychiczne i zdrowotne pracowników IC... Pracowników to wiele powiedziane... W InterCars ludzie pracują na samozatrudnieniu. Z byle powodu zabiera się im wszelkie mozliwe premie i gratyfikacje. W zasadzie każdy pracownik na początku danego miesiąca zastanawia się tylko za co mu tym razem zabiorą??? Myślenie o sprzedaży i identyfikowanie się z firmą InterCars z każdym dniem zanika u większości współpracujących z tą firmą.
niop / 159.205.242.* / 2016-04-23 13:05
grupa trzymająca władzę światową w ręku wykształciła już wystarczającą liczbę tzw KORPOSZCZURÓW . Ci osobnicy są wytresowani tylko w jednym celu : pracować jak roboty, nie wykazywać żadnej inteligencji bo myślenie u takich osobników ma tylko i wyłącznie dotyczyć cyferek na plus dla korporacji , myślenie to za dużo powiedziane .
W swojej karierze też mój kooperant chciał wprowadzić takie zachowanie pracowników , którzy niejednokrotnie załatwiali ze stałymi i starymi klientami jak ja sporo rzeczy "na gębę" z mailowym tylko potwierdzeniem. Kiedy zacząłem dostawać masę pism do wypełniania i jak zauważyłem że osoba która się moją firmą zajmowała zaczyna się usztywniać i kiedy poznałem powód to zaszantażowałem zarząd tej firmy że zrywam umowę i przechodzę do konkurencji jak relacje nie wrócą do poziomu przyjacielskiego . poskutkowało a podobno na ich imprezie firmowej wznoszono toasty za moje zdrówko. NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ I OPANOWAĆ KORPOSZCZUROM I GRUPIE CO CHCE NAS ZROBIĆ TO ZAMO CO W FILMIE MATRIX

Najnowsze wpisy