Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Unia bankowa musi zapewnić stabilność w strefie euro

Unia bankowa musi zapewnić stabilność w strefie euro

Wyświetlaj:
uhggii / 92.22.53.* / 2012-06-22 13:59
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.


debos / 79.191.182.* / 2012-06-22 14:50

wojewodzki i ten drugi g..j zd probuja odwrocic

Ale takim co mają móżdzki takie jak Ty. To tacy tylko zajmują się tymi dwoma a jeszcze do tego starają się stworzyć aurę sensacji wokół tragicznego losu generała. Jak będziesz katoliku w niedzielę w kościółku musisz iść do spowiedzi i powiedzieć księdzu, że nie szanujesz śmiercui człowieka. Że starasz się ją wykorzystać do niecnych celów. Oto słowo na niedzielę prawdziwy katoliku.
Ojciec12 / 2012-06-22 14:42
bankierzy musza w końcu odpwoeidzeć za kryzyzs który wywołali !!
Coins / 109.173.143.* / 2012-06-22 13:58
Jak to niektórzy mądrzy ekonomiści mówią, gdy coś staje się korporacją lub monopolistą to tracą zwykli obywatele i właśnie tak będzie bo będą mogli robić co będzie im się podobać. A jak o tym mówi historia ekonomii - "dajcie mi kontrole nad pieniądzem, a będę mógł robić wszystko" nie pamiętam kto to mówił, ale w USA z Fed się to sprawdza.
debos / 79.191.182.* / 2012-06-22 14:39

"dajcie mi kontrole nad pieniądzem, a będę mógł robić wszystko" nie pamiętam kto to mówił, ale w USA z Fed się to sprawdza.

Nie przejmuj się. Imię jego może być spokojnie zapomniane. To co powiedział może się odnosić do sołectwa ale nie swiata. Bo nikt nie ma kontroli nad pieniądzem. Fed też nie. Nie wiem nawet czy są tacy mądrzy którzy potrafią określić jak przepływają dzisiaj pieniądze.
wyrachowanie tępy debos / 91.218.156.* / 2012-06-22 14:51
Jeśli sołectwo A drukuje dolara a sołectwo B oczekuje zwrotu 1 mln dolarów , to sołectwo A jest na lepszej pozycji , co nie ty mąciwodo...
debos / 79.191.182.* / 2012-06-22 15:13

Jeśli sołectwo A drukuje dolara a sołectwo B oczekuje zwrotu 1 mln dolarów , to sołectwo A jest na lepszej pozycji

Abstrakcja-fantasto.
debos / 79.191.182.* / 2012-06-22 17:09

Czyżby niedowiarku ?

Tak.Żeby nie powiedzieć dosadniej.
jakto / 195.117.93.* / 2012-06-22 13:35
Wszelkie te koła ratunkowe powstają by ratować tylko Banki. Ucierpią na tym ludzie, jak teraz Grecy, Portugalczycy i Hiszpanie ale to nie ważne, ważne są interesy bankierów i korporacji.
Czy już nie nadszedł czas na rewolucję?
dexdan / 213.241.30.* / 2012-06-22 13:28
Polska e bankrut to ne Bulgaria
Midnight / 87.207.3.* / 2012-06-22 12:58
Ha Ha, fundusz który będzie nagradzał banki za niegospodarność, gratulacje inteligencji. ;>
preszes1 / 31.175.15.* / 2012-06-22 12:12
a co ma do gadanie w tej sprawie hochsztapler Rostowski do powiedzenia przecież to dno z ekonomi widać to po polskiej gospodarce
debos / 79.191.182.* / 2012-06-22 13:07

a co ma do gadanie w tej sprawie hochsztapler Rostowski do powiedzenia przecież to dno z ekonomi widać to po polskiej gospodarce

Znasz się na tym? Chyba nie bo sądząc po tym jak silna jest nasza gospodarka to Rostowski jest raczej wybitnym ekonomistą i ministrem finansów.
Alesieusmialem / 83.30.165.* / 2012-06-22 13:38
Debos albo Twoj nik pochodzi od slowa debil albo za duzo ogladasz TVN turbo
Nasza gospodarka silna? Wymien chociaz jeden silny pkt tej silnej gospodarki.
Rostowski wybitny podaj mi chociaz jedna dobra decyzje tego wspanialego ekonomisty bo jak nrazie to ja nie konczac nawet studiow wymyslilbym to samo co on.
debos / 79.191.182.* / 2012-06-22 14:34

Nasza gospodarka silna?

Nie wiesz czy głupka strugasz? A zreszta to wszystko jedno. Nasza gospodarka jest bardzo silna. Wysoki wzrost PKB, malejący deficyt, rosnące płace, produkcja i sprzedaż. Wyjątkowo dobre wyniki firm. W tym małych i średnich. Ogromne zasoby gotówki na kontach firm. Itd itp.
Ale ja rozumiem, że Ty prawdziwych wiadomości nie znosisz. Dla ciebie i tobie podobnym im gorzej tym lepiej. No ale żeby ciebie zadowolić to by trzeba napisać: PKB nie rośnie, nie rosną płace, dochody produkcja, sprzedaż i w firmach jest coraz mniej gotówki albo w ogóle nie ma. Ja jednak takich bzdur czy wręcz kłamstw nie napiszę. Więc możesz nie czytać tego co ja piszę. Ode mnie się nie dowiesz, że jest nędza i czarna nędza. Ale przecież na tym forum jest cała masa matołów piszacych co im ślina na język przyniesie nie licząc się z rzeczywistością. Masz się z kim popierać. A nawet nakręcać.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-06-22 15:35
"Ty prawdziwych wiadomości nie znosisz"- zakłamaną propagandę nazywasz prawdą???
Jesteś niepopranwy PO-wski trollu, ale rozumiem że musisz pisać takie bzdury skoro ci za to płacą. Bo jesli robisz to za darmo to albo lecz się psychiatrycznie albo jesteś zboczeńcem który z tego czerpie chorą przyjemność...
Alesieusmialem / 83.30.165.* / 2012-06-22 15:34
Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie ale skoro nie potrafisz wymienic ani jednej dobrej polskiej firmy wiec ja zrobie to za Ciebie. Mielismy KGHM ktory niedawno jesli Ci nie wiadomo opodatkowal nasz wspanialy minister a dotatkowo zazyczyl sobie wiecej dywidendy niz firma moze wplacic wiec ta Twoja gotowka w firmach sie uplynnia bardzo szybciutko zjadana przez rzad.
Wsokie PKB? a z czego to wysokie PKB moze z opodatkowywania wszystkiego co sie da? Place moze i rosna ale nie pokrywaja nawet inflacji wiec nie badz smieszny.
Z tego co mi waidomo to wyniki firm nie sa az takie wspaniale co widac po kursach gieldowych ale przeciez ty tego nie zauwazyles bo w TVN turbo tego nie mowia.
Ostatnia sprawa i juz wiecej nie bede do Ciebie pisal bo nie znasz sie nawet na podstawach ekonomii i ta dskusja jest poprostu smieszna. Deficyt to sobie moze malec (chociaz to tylko zasluga lukratywnej ksiegowosic)za to dlug publiczny wciaz rosnie czego dowod dal Twoj ukochany ekonomista sciagajac zegar dlugu w warszawie.
Pozdrawiam Cie serdecznie ale zapoznaj sie najpierw z faktami zanim zaczniesz nastepnym razem pisac bzdury
debos / 79.191.182.* / 2012-06-22 17:42

Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie ale skoro nie potrafisz wymienic ani jednej dobrej polskiej firmy wiec ja zrobie to za Ciebie. Mielismy KGHM ktory niedawno jesli Ci nie wiadomo opodatkowal nasz wspanialy minister

Opodatkował kopaliny wychodzac ze słusznego założenia, że bogactwa naturalne sa własnością wszystkich obywateli i wszyscy powinni mieć z tego korzyść a nie tylko spółki.
A jeśli chodzi o dobre spółki to jest ich tysiące. Wiele polskich spółek przejmuje zachodnie firmy w kraju i na świecie. KGHM kupił kanadyjską kopalnię miedzi za ok. 9mld. Ale nie bedę wymieniał bo zadając takie pytanie wskazujesz, ze nie masz pojecia o gospodarce. Nie wiesz co się w niej dzieje. To nie jest miejsce aby zaczynać od początku uczyć kogoś kto tego nie chce i wcale się nie wstydzi tym zdradzać.
tygh / 188.95.29.* / 2012-06-22 11:56
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.


debos / 79.191.182.* / 2012-06-22 13:12

, niekontrolowany i rozdęty system bankowy może pogrążyć kraj w długach i doprowadzić do bankructwa.

Co ma piernik do wiatraka? Co ma system bankowy do długu?
Uważaj co czytasz jeśli nie potrafisz zweryfikować tego co piszą.
Nasz Dziennik szkodzi ludziom.
Alesieusmialem / 83.30.165.* / 2012-06-22 13:45
"Co ma piernik do wiatraka? Co ma system bankowy do dlugu?" hahahahahah Debos jestes naprawde kretynem\ą proponuje zapoznac sie z podstawami ekonomii mozna je kupic w ksiegarni dla dzieci.
Druga sprawa jak Ci brak argumentow to nie pisz ze ktos odrazu czyta Nasz Dziennik bo siejesz Michnikowa nienawisc i to ty jestes agresorem.
Kazdy kto uzywa choc kilku szarch komorek wie o co chodzi.
Pozdrawiam myslacych Polakow
debos / 79.191.182.* / 2012-06-22 14:21

Druga sprawa jak Ci brak argumentow to nie pisz ze ktos odrazu czyta Nasz Dziennik

Ta twoja paplanina nie stanowi dla podstaw do dyskusji. Ale dam ci zagadkę. Trudna jak na twoje możliwości intelektualne? Jak on może cytować Nasz Dziennik nie czytając go?
tygh / 188.95.29.* / 2012-06-22 13:18
ekipa z SB rudego pinokia szkodzi ludziom , no i ten łysy kreatywny księgowy
rebe / 95.51.12.* / 2012-06-22 13:27
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.


Nix69 / 195.14.4.* / 2012-06-22 15:45
Dlaczego jesteś taki agresywny? Ciągle jad i obrazy, nie potrafisz argumentować logicznie z elementarną kulturą? Tego cię w domu nauczono bidaku? Zal mi cię i zakonotuj sobie że nie każdy kto widzi PO-wską ku......skość i zakłamanie jest wyborcą PIS-u i śmiga do kościoła.

Najnowsze wpisy