Forum Polityka, aktualnościKraj

Unia popiera Streżyńską - nie będzie wsparcia dla TP

Unia popiera Streżyńską - nie będzie wsparcia dla TP

Wyświetlaj:
Pajchiwo / 2008-03-15 11:31 / Tysiącznik na forum

Każdy rynek jest inny, nie znając takich analiz, nie mogę zająć stanowiska - mówi.

To jest wypowiedź kompetentnego człowieka - nie zna danych to nie ściemnia, tylko o tym mówi.
Życzę naszym Parlamentarzystom takiego podejścia.

Co do meritum, to też moim zdaniem ma rację.
TP nie może za pieniądze podatników zabezpieczać swoich inwestycji na których będzie znowu kroić konkurencję i samych konsumentów.
Tym bardziej, że to nie należy do świadczeń społecznych z których się zresztą TP notorycznie nie wywiązuje.
as4sdfgffhjj / 212.76.37.* / 2008-03-15 01:33
TP jak i WSZYSTKIE inne firmy nalezy puscic pod młotek, sprzedac w pół roku temu kto da wiecej i zamknąc temat - koniec. Rozwiązac wszystkie urzedy ds regulacji rynku, jakiegokolwiek. Rynek sam sie obroni, ale RYNEK, a nie monopolistyczny moloch ktory zbija kasę na tym, ze jest wlascicielem całej infrastruktury w Polsce.
ConrPL / 85.89.162.* / 2008-03-14 21:36
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, TP, chodzi o gwarancje, że nie będą narzucane jej urzędowe ceny na udostępnianie tego światłowodu? W takim razie ma do tego moralne prawo (jak każda inna sieć), niezależnie od tego jak było prywatyzowane...
tompot / 2008-03-14 20:45 / portfel / Bywalec forum
Brawa dla KE. TP chce zbijać kasę za nasze podatnicze pieniądze. TP jak chce to niech kładzie światłowody ale niby dlaczego ma dostawać jakies gwarancje, równie dobrze o takie gwarancje mogłyby poprosić inne firmy.
Fatal / 83.11.36.* / 2008-03-15 00:29
Po prostu skończą się wielkie inwestycje w infrastrukture..
Telefonizacja wsi i miast...
Płakac i tak beda uzytkownicy końcowi.... do których nawet TP nie będzie opłacało się budować..
tompot / 2008-03-15 07:09 / portfel / Bywalec forum
Wsie bez lini telefonicznych to naprawdę rzadkie wyjątki.
A TP jeśli nie chce inwestować to nikomu łaski nie robi, są jeszcze inne telekomy.
KBB / 84.10.75.* / 2008-03-17 23:30
Czy możesz podać konkretnie które?
Jakoś wszyscy "alternatywni" chcą się tylko dopiąć do sieci TP, a budowaniem własnej się brzydzą.

Najnowsze wpisy