Forum Forum finansoweBanki

unikajcie GEMoney

unikajcie GEMoney

mahala / 2009-01-04 15:43
Z taką BEZCZELNOŚCIĄ i CHAMSTWEM nie spotkałem się jeszcze. Wyobraźcie sobie, że GEM nie przysyła w terminie dokumentu rozliczeniowego raty kredytu, tylko w parę dni potem informację o zaistniałej zaległości i konieczności jej uregulowania, ale już z 25-złotową karą. A dzisiaj przypadkiem znalazłem w internecie wiadomość, że GEM przeprasza za opóźnienia w rozsyłaniu korespondencji od swoich klientów, bo okres przedświąteczny itd. itp.... Ale korespondencja z informacją o zaległości i karze dotarła jak najbardziej w terminie - na Sylwestra! A tej pierwszej nie mam do tej pory. Wniosek korespondencję z karą wysłali przed korespondencją z rozliczeniem raty!!!
Wyświetlaj:
najlepiej na bank zwalic / 77.79.228.* / 2009-01-23 16:00
tak najlepiej jest zwalic wine na bank, z tego co się orientuje to napewno wręczony został panu egzempalarz umowy kredytowej gdzie na pierwszej stronie i to sie założe ze tłustym drukiem jak byk jest napisany nr. konta, rata do spalty i termin spłaty!!!!! tylko, ze klienci nie czytają umów i prosze nie zapzreczac bo nie raz sie spotykam :pytam sie czy che pan przczytac umowe tam jest stoliczek mozan usiąść i przeczytac na spokojnie i jakby były pytania to odpowiem, a klient nie on szybko podpisuje i idzie. a potem jak sie coś dziej to pretensje do doradców lub banku!!!! a był pan w palcówce w której brała pan kredyt, powiadomić ze zbliża się termin wpłaty raty a pan nie dostał druków, zapewne nie!!! a to ze sie korespondencja spóźnia to zazwyczaj wina poczty sami wiemy jak funkcjonuja i czasem coś na czas nie dojdzie normalne!!!!
waderpoland / 2009-01-26 11:47
troche tu racji i tutaj. przeciez numer konta sie nie zmienia co miesiac, skoro klient wczesniej dostal druk (chodzi zapewne o wyciag z karty), to nalezalo rowniez wplacic na to samo konto. skoro klient ma dostep do internetu, to gdzie prpblem zalogowac sie do systemu GEM24 (chyba tak to sie nazywa), wtedy klient bedzie widzial zadluzenie minimalne i do kiedy nalezy uregulowac. mialem w GE tylko 1 maluski kredyt, w necie wszystko widzialem. pozdro

https://www.gem24.pl/NS24Web/

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: