Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Unikanie podatków. Bruksela chce walczyć z optymalizacją podatkową firm

Unikanie podatków. Bruksela chce walczyć z optymalizacją podatkową firm

Wyświetlaj:
baba333 / 46.205.117.* / 2015-02-19 09:12
czyli jak zarabiam na adsense i mam wypłatę z irlandii to będę podlegać pod jurysdykcje podatkową irlandii? super:)
Ja669 / 83.6.220.* / 2015-02-19 10:00
Radzę przeczytać jeszcze raz :-)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
baba333 / 176.111.28.* / 2015-02-19 18:01
miejsce płacenia podatków wiąże się z tym gdzie generowany jest zysk nie? a jak sprawdzą gdzie generuje zysk? raz ktoś kliknie reklamę w USA raz w kanadzie raz w australii raz w polsce i gdzie mam generowany zysk? strony mam tez na różnych serwerach w różnych krajach. proszę o odp
offf / 37.30.228.* / 2015-02-19 09:01
Opodatkowac kościół , dlaczego tak bogata firma nie płaci podatków
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Ziomu$$$ / 46.112.181.* / 2015-02-19 08:58
"Trzeba opodatkować zyski tam, gdzie one powstają. To jest bardzo ważne, ponieważ musimy uspokoić obywateli, że obciążenia podatkowe są rozłożone sprawiedliwie zarówno dla przedsiębiorstw, jak i obywateli" - co za marksistowski bełkot. Typowe dla polityków którzy nigdy:
1. Nie prowadzili żadnej działalności gospodarczej
2. Nie pracowali (tylko byli zatrudnieni, najczęściej po znajomości w budżetówce)

Już samo liczenie zysku jest problematyczne, bo zysk nijak ma się do stanu kabzy - prosty przykład z Ursusa: państwo umorzyło część należności i firma miała przez to zysk, od którego musiała zapłacić podatek - a w kasie zero!

Do wuja z takimi pomysłami. Przecież i tak to zwykli ludzie płacą podatki a nie firmy. To ja kupuję produkt, więc jak firma zapłaci podatek jego cena będzie wyższa - to ja za to płacę do wuja! Dlatego powinna być opodatkowana tylko i wyłącznie konsumpcja - ale wtedy nagle okazałaby się, że w budżecie nadwyżka a 90% polityków i urzędników jest niepotrzebnych.
truth and not a lie / 94.42.189.* / 2015-02-19 08:00
nie wiem gdzie tusk z komorowskim robili i robią na tym konfitury, na pewno Polska z tego nic nie ma.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy