Forum Forum finansoweBanki

UOKiK popiera Money.pl, ale nie pomoże kredytobiorcom

UOKiK popiera Money.pl, ale nie pomoże kredytobiorcom

Wyświetlaj:
Kero / 2006-08-09 12:30 / -
Po raz kolejny wyrażam swoją negatywną opinię o kombinacjach polegających na waleniu kłód pod nogi potencjalnym CHLEBODAWCOM. Tak, tak jestem jako kredytobiorca chlebodawcą banków. W Polsce niestety nie rozumieją tego wszelakiej maści pseudofinansiści.
Za chwilę znowu pczytamy o tym jak to SKOK-i są be.
Dla mnie niestety jako poszukującego kredytu be są banki i to nie tylko polskie. Niestey urzeędasy polityczni krępują wszystko co tylko potrafią i chcą kontrolować wszystko i wszystkich.
Nie zdziwi mnie jak MF nałoży akcyzę na handel narkotykami a tym samym zalegalizuje przestępczy proceder.
Z każdym dniem jaki nastaje coraz bardziej Polska staje się moim wrogiem.
Artur Sz / 85.128.24.* / 2006-08-10 13:14
Siema wyczytałem że poszukujesz kredytu. Pracuje w niezależnym doradztwie finansowym, jeśli jesteś z Warszawy lub okolic chętnie się spotkam i porozmawiamy o kredycie. Pozdrawiam. email: arturki1@wp.pl
Kero / 2006-08-10 18:26 / -
Niestety nie jestem z W-wy ani okolic. Dzieli nas 300km
wzed / 2006-08-09 12:24 / portfel
a kogo popiera money.pl??
banki, ktorym spadla ilosc udzielanych kredytow?
czy moze developerow, ktorym spadnie sprzedaz mieszkan i spadna ceny za metr kwadratowy?? (mniej kredytow - mniej kupujacych - nizsze ceny)
jb / 84.10.103.* / 2006-08-09 21:51
Z takim myśleniem to ja chyba nigdy nie spotkałem się. To się nazywa mądrość umysłu. Skąd tylu dyletantów jest w tym kraju? Nie zdają matury z matematyki, a potem głosują na PiS.
strzelec1313 / 80.55.173.* / 2006-08-09 16:14
Co ty wogóle gadasz, to normalne popyt to i rośnie podaż, ale nie wszyscy tak jak ty mają 1500000 na swoja kawalerke niektórzy, chca ja kupic a nie stac ich by taka kase wyłożyc, więz biorą kredyt. Nowe rególacje to teraz utrudniły i jescze tanie kredyty walutowe prawie całkiem wycofały z rynku skoro tyle masz kasy to co cie w sumie interesują kredyty ?? ja tam wole dawny sposób większa szansa na to ze kiedys to m będe miał :)
kuba3 / 2006-08-09 15:34
Ja popieram money, bo ono popiera wolność wyboru! zbyt wiele już jest zakazów na polskim "wolnym" rynku
j-23 / 212.14.49.* / 2006-08-09 13:52
Widać, że jedynym Twoim zmartwieniem jest na co wydać te swoje wielkie dochody. Ale są inni, zinteresowani tanim kredytem. I to zawsze ja chcę decydować jaki kredyt biorę. Powoli dochodzi do sytuacji, gdzie w "imię ochrony konsumenta" będzie nam się wskazywało jedyny słuszny papier toaletowy, bo my barany zawsze wybieramy źle, a tam na górze wiedzą lepiej. Gdzie tu wolnoa gospodarka. Powoli słychać chichot socjalizmu i powrót do gospodarki planowej.
Felek / 195.238.245.* / 2006-08-09 15:46
A gospodarce rynkowej to nie słyszałeś o planowaniu np w firmie na przyszłe lata.
A_Davencourt / 2006-08-13 15:36 / Malleus maleficarum
Felek, masz racje z planowaniem i rynkiem, ale czlowiekowi chodzi o wolnosc wyboru, ktora jest warunkiem aby wolny rynek zaistnial. Problem w tym ze nie mozesz planowac poprawnie strategii firmy w tym kraju (jak na razie) poniewaz w kazdej chwili durny urzedas pod kontrola wsciekle chciwego i prymitywnego bandyty-polityka tlumaczac sie 'dobrem spolecznym' bedzie narzucal ograniczenia, limity, owe nieszczesne paszporty nieruchomosci i inne koncesje.

Ale- jak mowi hydraulik w starym skeczu z lat 50. o peknietej rurce - "Poza tym, bardzo dobrze, Jasiu." Pozdrawiam.
jb / 84.10.103.* / 2006-08-09 18:18
Ale planowaniem zajmuje się zarząd firmy a nie rząd.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: