Forum Polityka, aktualnościGospodarka

UOKIK przyglada sie nc+

UOKIK przyglada sie nc+

anatomik / 2013-04-03 09:15
wystarczylo kilkadziesiat skarg od bylych klientow platform cyfrowych N i Cyfry + aby UOKiK wszcza postepowanie przeciwko nowemu systemowi NC+. A dokoladniej narzie przeciwko ITI Neovison czyli wlascicielowi platformy N. Wszystko rozchodzi sie o przymusowe zmiany cen i warunkow umow oraz krotki czas na podjecie decyzji.
Wyświetlaj:
bilusek / 2013-04-03 10:50
ale w czym problem? ja nic nie dostałem, a nawet jakbym dostał, to mnie wiąże to co mam podpisane, czyli umowa do końca tego roku na starych zasadach, a nie cos nowego, czego nie zamawiałem
stara_Frania / 2013-04-03 13:42
no nie koniecznie jest tak, chyba ci co sa w N musza przesjc na nowy profil albo calkowicie zrezygnowac. abonamenci starej cyfry + niemaja tego problemy, to sie dotyczy tylko abonentow starej platformy N
tivi / 2013-07-01 10:04
TELEWIZJA JEST JAK WAMPIR - ZABIERA CI ROZUM i WYSYSA ENERGIĘ. Narzuca własne zdanie, zalewa tandetą, reklamą, sponsorowanymi treściami, karmi indoktrynacją, i wiele innymi rzeczami, które oddalają Cię od człowieczeństwa. Zamiast UPRAWIAĆ SPORT - w telewizji go oglądasz i obrastasz w tłuszcz, zamiast BAWIĆ I WYCHOWYWAĆ dzieci - włączasz im bajki, wyłączając siebie jako rodzica i szpikując chorobami typu ADHD, depresja, wyalienowanie, zamiast CHODZIĆ NA SPACERY oglądasz Discovery, PRZYRODĘ również wolisz oglądać w Animal Planet, a nie w lesie, zamiast CZYTAĆ KSIĄŻKI - oglądasz biernie filmy, nie ŻYJESZ ŻYCIEM TOWARZYSKIM - żyjesz życiem postaci z serialu – NIE ODKRYWASZ SWOJEGO TALENTU – wolisz oglądać jak inni go odkrywają, NIE GOTUJESZ - patrzysz jak inni gotują i się obżerają, NIE ŻYJESZ W DOMU I OGRODZIE -oglądasz jak inni urządzają dom i uprawiają ogród (najczęściej na sponsorowanych narzędziach i sponsorowanych nawozach), wreszcie NIE MYŚLISZ – bo za ciebie myśli telewizja informacyjna i programy opiniotwórcze. Im szybciej odetniesz się od wampira – tym lepiej dla Ciebie Człowieku!

Najnowsze wpisy