Forum Polityka, aktualnościKraj

UOKiK ukarał nieuczciwe firmy. Zobacz ile zapłacą nieuczciwi przedsiębiorcy

UOKiK ukarał nieuczciwe firmy. Zobacz ile zapłacą nieuczciwi przedsiębiorcy

Wyświetlaj:
slawekp12 / 31.61.21.* / 2013-01-15 15:08
Szukam różnicy po obłożeniu oleju napędowego podatkiem i nic rozpłynęła się w powietrzy brawo
Mysiek539 / 83.9.237.* / 2013-01-08 14:58
Ciekawe dlaczego nie ukażą miasta za bezpodstawne podwyżki cen biletów, oraz ZTM za wypowiedzenie umowy i POdwyzki cen uslug komunikacji zbiorowej gminom leżącym pod W-są. Czyżby tu pozycja monopolisty nie przeszkadzała.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
DM2012 / 195.205.221.* / 2013-01-08 14:16
Ja jestem ciekawy jakie kroki podjął UOKIK w stosunku do rządu polskiego, który wprowadził tzw. ustawę śmieciową ograniczającą wolność działalności gospodarczej, swobodny przepływ towarów i usług, ograniczającą prawo wyboru oferty przez konsumenta i skazującą go na monopol świadczenia usług jednej firmy wybranej nie przez klienta, ale przez gminę. Dodam jeszcze to, że urzędasy z urzędu gminy już zatwierdzają ceny za wywóz śmieci, a nie roztrzygnął się nawet przetarg na śiwdczenie usług - skąd oni wiedzą ile to będzie kosztować? Zsumowali pensje pociotków zatrudnionych w nowych referatach + wywóz śmieci. Dlaczego ja segregując śmieci i mając umowę w legalnie działającą firmą mam przymus wypowiedzenia umowy i płacenia do kasy miasta dużo drożej niż obecnie (60% podwyżka)?

Najnowsze wpisy