Forum Forum finansoweKredyty

Upadek EUR, a kredyt hipoteczny w EUR

Upadek EUR, a kredyt hipoteczny w EUR

rafal_co_mysli_o_kredycie / 87.96.18.* / 2010-03-01 15:08
Pytanie jak w temacie, co się stanie w takim przypadku. Upada waluta EUR i co dalej? Jak spłacać kredyt, co pociąga za sobą upadek waluty, jaka może być zmiana w racie itp. Proszę o odpowiedzi.
Wyświetlaj:
h1To / 79.173.30.* / 2015-03-04 00:20
Jeśli waluta upada to gwałtownie traci na wartości mając kredyt w Euro (spłacam jeszcze przez kolejne 24 lata) czekam na ten moment :)
Blaszak / 84.10.231.* / 2010-03-05 19:32
Pytanie dosyć trudne, chyba nie da sie na nie odpowiedziec. tak jak teraz z kredytami dlugoterminowymi - hipotecznymi np na 30 lat, nie ma sie pojecia w jakiej walucie najlepiej je pobrac bo w sumie jak wejdzie euro do Polski to nie wiadomo zupelnie czy straci ten co wzal w euro czy ten co w plenach. Brak jasnosci politycznej i konkretnych planow rzadu zwiazanych z wprowadzeniem euro a co za tym idzie brak wiedzy o ustawach chroniących ewentualnych kredytobiorcow. Naszczeście ja juz swoj kredyt wtedy splace. Potem sytuacja sie unormuje i bedzie przynajmniej wiadomo na czym soimy :)
RTS / 66.178.126.* / 2010-03-01 18:03
Rafal....ja tu patrze ciagle na wynik euro/pln na www.stooq.pl i az mnie skreca....bo mam wziac 466 tys kredytu na mieszkanie w euro..i za kazda obnizka waluty musze brac wiecej euro..masakra... a jak zlapie jakiegos spekulanta to mu nogi powyrywam z tyleczka!!!
rafal_co_mysli_o_kredycie / 87.96.62.* / 2010-03-01 19:58
A ja mam wziąć 200 tys. też w euro na działkę budowlaną i teraz mam ogromnego zonka. Tyle negatywnych komentarzy o wspólnym euro się pojawiło, że mam wielkie wątpliwości.
RTS WIDZEW LODZ / 66.178.126.* / 2010-03-03 17:42
Rafal..dzis juz po 3,89((((( gdzie masz wnioski?JA nOrdea, Dnb NORD oraz Deutsche Bank..teraz 'Cosmo' probuje zaltwiac kredyt w mBank...
Uwazaj na Nordea...daje mniej kredytu niz potrzebujesz!!!
rafal_co_mysli_o_kredycie / 89.191.147.* / 2010-03-04 20:19
Ja generalnie dostałem w miarę fajna ofertę w PKO BP. Niestety, bardzo sobie cenie rzetelność banku i łatwość kredytu. Dostałem oprocentowanie 4.07% w EUR nie jest może i najniższe, ale bank pewny, sprawdzony. Polecam się tam rozejrzeć. O Nordei myślałem i zaproponowali gorsze warunki niż PKO, a jeszcze jak mówisz mogą być problemy, bo obetną wysokość kredytu. DnB nie daje kredytu tylko na działkę (chyba, że zamierzasz w ciągu roku zacząć się na niej wybudować).
Blaszak / 84.10.231.* / 2010-03-05 19:12
Tez polecam PKO BP, nawet nie dlatego, że mają ciekawą oferte ale kiedys mialem problem z kredytem i moglem liczyc na renegocjacje i duzo mi to pomoglo.
Blaszak / 84.10.231.* / 2010-03-04 16:45
Co, teraz ty próbujesz naganiać frajerów jakiemuś cosmo. Tylko kto się na to człowieczku nabierze? Uważaj, żeby tobie ktoś nóżek z tyłeczka nie powyrywał.
1cosmo / 89.75.198.* / 2010-03-05 15:47
Ja nie rozumiem o co Ci chodzi. Widocznie RTS się spodobało jak go potraktowałem, dlaczego nie może się tym podzielić na forum? Nikt na nic się nabierać nie musi ale ty robisz czarny pr. Nie będę zgłaszał tego do usunięcia, bo to nie w moim stylu ale stary groźba w Twoim poście podlega już pod paragrafy, więc uważaj co piszesz, bo nikt do końca nie jest anonimowy w necie.
Blaszak zastraszony paragrafem / 84.10.231.* / 2010-03-05 19:23
Jaka grozba? nikomu nie groze, cytuje tylko mistrza rtsa: "a jak zlapie jakiegos spekulanta to mu nogi powyrywam z tyleczka!!!" - jego paragrafem nie straszysz? aaa zapomnialem, straszysz tylko tych co maja inna opinie od twojej, a nie daj bog jak ci ktos jeszcze blad wytknie :) nie zglaszaj, nie zglaszaj cosmo prosze, niech nie wraca cenzura :P aaa zapomnialem, nie jestes zarejestrowany tutaj podobnie jak ja i nie mozesz zglosic tego nawet, wiem bo probowalem zglosic twoj post lamiacy regulamin forum no i nie moglem :P szkoda :(
1cosmo / 89.75.198.* / 2010-03-05 21:38
No nie ale on mówi ogólnie a ty bezpośrednio do niego. Opamiętaj się chłopie, bo nie wiesz nawet w co brniesz. Ja Cię nie zamierzam nigdzie i za nic pozywać, bo mam co robić i nie jestem typem furiata. Moje posty to tylko łamią regulamin, jak podaję maila do siebie i te są ewidentnie, przez tego kto kupił to forum, usuwane (niewygodna konkurencja). Ja nawet nie próbowałem, nigdy niczego zgłaszać i nie wiedziałem, że trzeba być zalogowanym użytkownikiem. Jak ty próbowałeś, to znaczy o Tobie ;)

Ogólnie, można sobie powiedzieć bez osobowo spekulanta złapię i utłukę, bo nie wiadomo o co chodzi, a jak ty walisz do kogoś żeby uważał i że ktoś mu może sam nogi... to wiesz może nie liznąłeś nigdy prawa i nie miałeś do czynienia z nikim nadwrażliwym, ale to już podchodzi pod kilka rzeczy, a pomijając wszystko jest bez sensu i niekulturalne.

Ja Ci mówię nie boję się tematycznej potyczki z Tobą, bo nie jesteś przeciwnikiem dla mnie i widziałem co piszesz. Może jesteś doradcą jakimś albo klientem, który przeżywa jeszcze swój niedawny albo niedoszły kredyt. Nie mówię, że piszesz od rzeczy (jak się udzielasz w temacie, chociaż powyżej pokazałeś, iż nie wiesz nawet o co chodzi) ale ewidentnie szukasz zwady ze mną. Nie wiem po co? Ujawnij się i z jakiego nicka na jaki zmieniłeś, bo sprawdzałem i od niedawna piszesz, więc jakie sprawy mieliśmy ze sobą wg Ciebie?
Blaszak / 84.10.231.* / 2010-03-06 16:24
to też bylo bezosobowe, bo nie wiadomo czy to ty piszesz te posty czy ktos z rodziny twojej, ja go nie znam :) no a jak ty nie wiesz kim jestem to sie nie wypowiadaj na moj temat. Sam piszesz bezosobowo i chowasz się pod jakimś tam nickiem bo sie boisz wziąć odpowiedzialnosc za te farmazony co tu wypisujesz.
1cosmo / 89.75.198.* / 2010-03-06 17:06
Nie boje się wziąć za nie odpowiedzialności, jest do mnie kontakt podany i można mnie poznać. Skąd mam wiedzieć kim jesteś, mówiłeś że mieliśmy do czynienia, dlatego zachęcam Cię do przypomnienia kiedy i jak?

Jakie farmazony piszę? Wymień jeden.
RTS Widzew Łódź / 66.178.126.* / 2010-03-08 02:21
Blaszak jesli ktoś ma rozdwojenie jaźni to na pewno nie Cosmo..jeśli chcesz się przekonac wpadnij do mnie na FPSO do Vitorii...
łks- RTS Widzew Łódź 1:4

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: