Forum Polityka, aktualnościKraj

Upadek OLT Express. Śledczy badają rozliczenia między lotniskiem w Gdańsku a liniami

Upadek OLT Express. Śledczy badają rozliczenia między lotniskiem w Gdańsku a liniami

Wyświetlaj:
studentka historii / 83.29.65.* / 2012-11-13 07:31
Kiedy będzie przesłuchany Józef Bąk?
kajja / 83.27.246.* / 2012-11-13 03:27
Tyel ludzi naciągnęli że ot jest nieporozumienie. Ja na szczęście nigdy z nimi nie leciałam, bo raz raporto od verdict o ich sytuacji finansowej wykupiłam i się przeraziłam. Warto czasem sprawdzać z kim ma sie do czynienia bo grosze to kosztuje a nerwy oszczędza.
Zenek Łopata / 83.24.45.* / 2012-11-13 16:50
Cóż można powiedzieć na podstawie ostatniego złożonego sprawozdania finansowego? Gdyby nie mieli problemów finansowych to by AG nie zapraszali do stołu. Chcieli się najeść na cudzy koszt. A tu? Sponsor ich zeżarł...
Wszyscy poszkodowani powinni wystąpić z wnioskiem o ściganie prezesów Olt Express, nie tylko biura podróży takie jak ITAKA ale także ci, którzy dotychczas nie dostali zwrotu za zakupione bilety, pracownicy. Bo pan prezes wiedział już w połowie lipca, nie powiedział a bilety sprzedawał. Ja bym tego nieporozumieniem nie nazwał, nawet skandalem ale jednym wielkim oszustwem!!!
m-53 / 95.49.182.* / 2012-11-13 01:02
Już to sobie wyobrażam - rada nadzorcza albo port lotniczy składają zawiadomienie obciążające syna premiera.

Obśmiałem się jak norka.
Przestępstwo tego rodzaju jest zwykle ścigane na wniosek pokrzywdzonego, a - według prokuratury - port lotniczy w Gdańsku nie czuje się w tej sprawie pokrzywdzonym

W końcu wszyscy niepokrzywdzeni zgodnie ciągnęli jeden sznurek.

Botswana?
Białoruś
Burkina Faso
.
.
.
.
..Zimbabwe ???????????

Czy rada nadzorcza przedsiębiorstwa państwowego mianowana przez premiera może zostać pokrzywdzona przez syna premiera???

Najnowsze wpisy