Forum Polityka, aktualnościPolityka

Urbański podał się do dymisji

Urbański podał się do dymisji

Money.pl / 2006-06-02 12:42
Komentarze do wiadomości: Urbański podał się do dymisji.
Wyświetlaj:
Marta2 / 81.190.159.* / 2006-06-02 20:18
Jeszcze jeden kryształ rozbił się w drobny mak . A nie tak dawno był sędzią "sprawiedliwym" i oskarżał innych . Nadal mam przed oczami obraz tego bufona .
zdenek / 2006-06-02 16:59 / Tysiącznik na forum
nie mogę patrzeć na tego gargamela,spadam
zdenek / 2006-06-02 15:30 / Tysiącznik na forum
a ja na nich głosowałem.
i czuję się nie najlepiej po kolejnych sprawach związanych z p. Urbańskim.
Czy pan Prezydent nie sprawdzał swoich najbliższych współpracowników .
czy też dostał działkę.
szkoda że opozycja będzie miała tak poważny argument przeciwko Kaczyńskim i PIS.no ale cóż za swoje błędy trzeba płacić . mam jeszcze nadzieję że Kaczyńscy ,tak jak zapowiadali będą z całą surowością karać krętaczy wewnątrz PIS. I nie będzie tak jak za SLD że osoba zdymisjonowana z jednego stanowiska dostawała w nagrodę inne często lepsze od wcześniejszego.
menda / 83.22.198.* / 2006-06-02 15:50
No widzisz ,Zdenku. Nie wszystko złoto co się z góry świeci. Myślę jednak ,że rozczarujesz się jeszcze niejednokrotnie. Trzeba było posłuchać jakie łamańce wyczyniał Prezes na dzisiejszej konferencji prasowej ,pytany o sprawę urbańskiego.
Nie chodzi też o jakieś argumenty dla opozycji ,czy żeby ktoś używał sobie akurat na działaczach PiS. Tu chodzi o czyste ręce władzy bez względu na to z jakiego ona jest nadania. Tymczasem PiS pokazuje moralność Kalego- jest bezwzględny w stosunku do przeciwników a pobłażliwy dla swojaków.
zdenek / 2006-06-02 16:43 / Tysiącznik na forum
zaraz idę do domu i zobaczę retransmisję.
jak tak dalej pójdzie,to nie wiem na kogo będę głosował w przyszłych wyborach.
kaczuszka / 213.169.107.* / 2006-06-02 13:42
to wina platformy, jak można coś tak obrzydliwego pisać o naszym ukochanym KNURZE.........a fe:-)
mdk / 194.7.114.* / 2006-06-02 12:42
Nic nie chce na ten temat napisac, ale nie chce zeby pan Urbanski sie obrazil ze widocznie jego sprawa nie interesuje nikogo :-)))

Najnowsze wpisy