Forum Polityka, aktualnościKraj

Urodziła pijane dziecko!! SKANDAL!!

Urodziła pijane dziecko!! SKANDAL!!

gracz_fanatyk / 2013-05-15 10:48
W tomaszowie mazowieckim wydarzyla sie skandaliczna sytuacja, do szpitala przywieziona zostala 24latka w zaawansowanej ciazy pod wplywem alkoholu, miala 2.6promila we krwi! Byla tak pijana ze nie mogla sama rodzic, zdecydowana na cesarskie ciecie. Po wykonaniu zabiegu zmierzono zawartosc alkoholu we krwi noworodka. Tu wynik byl druzgocący....4.5promila!!! Dziecko jest w stanie bardzo ciezkim. Co sie z ludzmi dzieje ;/
Wyświetlaj:
sexomaniak / 2013-05-15 12:33
przykre jest to ze mlodzi ludzie robia takie wielkie bledy w swoim zyciu ktore zadecyduja o ich dalszym funkcjonowaniu w spoleczenstwie, oby tylko maluchowi nic nie bylo ani nie mial zadnych powiklan i mutacji.
Rencistka 00 / 2013-05-15 14:01
mamy teraz efekty wychowywania dzieci w liberalny sposób... promowanie spianie z każdym , wszędzie gdzi epopadnie, sex jako złoty środek na wszytsko... teraz mmamy efekty!!
zawiedziony_zyciem / 2013-05-16 11:31
to nawet mozna podciagnac pod bezstresowe wychowanie. to jest przykre niestety ale prawdziwe. ta nieodpowiedzialna matka powinna odpowiedziec z paragrafu usilowania zabojstwa! bo pod nic innego to nie da sie podciagnac! niech odpoowiada z ato!
sexomaniak / 2013-05-15 11:23
to jest nieprawdopodobne zeby w takim stanie byc jak sie jest w zaawanswoeanej ciazy ktora w kazdej chwili mzoe sie zakonczyc,. mam nadzieje ze nieodpowiedzialna matka zostanie ukarana a dziecko trafi w dobre rece i wszystko z nim bedzie okej! oby!
soace / 2013-05-15 11:04
Kretynka, no zwyczajnie matka kretynka. Strach pomyśleć że takie coś chodzi wśród nas...
wrednyja / 2013-06-06 09:59
A pisałem ostatnio o znieczulicy. Poszła do znajomych, którzy nie zauważyli, że kobieta jest w ciąży, więc poczęstowali ją wódką. A może było inaczej, może skarżyła się, że ma bule, więc chcieli jej ulżyć w cierpieniu, a ze znieczulaczy mieli tylko to co w barku ? Jeśli tak, to jestem głupi, że się czepiam. Oni po prostu chcieli jej pomóc, a że lekarstwa mieli za mało, to poszła do apteki, ale po drodze wstąpiła do sklepu ogólno-monopolowego po fajki i zrobiło jej się słabo, gdy zobaczyła ceny. I kto jest winien ? :/
bako15 / 2013-05-15 11:03
dziwne jest to, że prawo nie chroni takich dzieci...np. każda pijana kobieta w ciąży, powinna trafić do zakładu zamkniętego dla kobiet, aż do rozwiązania
uczony_w_pismie / 2013-05-15 11:43
a jak to wyobrazasz sobie ze by funkcjonowalo ? ja sobei nie wyobrazam, kazda odpowiedzialna matka martwi sie nie tyle o siebie co o swoje dziecko w lonie! a takie osoby sa nie odpowiedzialne i powinny przechodzic operacje w ramach kary dziek iktorej nie beda juz mialy mozlwiosci rodzic dzieci!

Najnowsze wpisy