Forum Forum podatkoweInne

Urząd woli egzekucję od zabezpieczenia podatku

Urząd woli egzekucję od zabezpieczenia podatku

Wyświetlaj:
Zdzich / 2007-02-15 20:16 / Bywalec forum
Może to jest prawdziwe „wnosząc o przyjęcie zabezpieczenia i wstrzymanie wykonania decyzji, ma prawo oczekiwać, że organ najpierw rozpatrzy wniosek, a potem ewentualnie skorzysta z przymuszenia go do zapłaty zaległości” ale nie realne. Zawsze US nie działa w interesie podatnika tylko w interesie skarbu państwa. Ale to nie ważne sam przeszedłem taką drogę. Złożyłem wniosek o rozłożenie na raty zaległości, które wynikły po kontroli US, już na drugi czy trzeci dzień miałem zajęte konto w banku, a na domiar złego bank zaczął też egzekwować kredyt, ponieważ nie byłem wiarygodny tylko dlatego, że komornik siadł mi z egzekucją. W banku jak masz kredyt to też musisz uważać na to, żeby ci komornik nie siadł na konto. Kiedyś takie kredyty były rozpatrywane indywidualnie w moim banku a dziś w moim banku kredyt jest rozpatrywany w Krakowie i nie człowiek a komputer a w komputerze są wstawiane moje dane do programu a program ustala czy utrzymać kredyt lub egzekwować a nie daj Boże masz egzekucję komornika to pożegnaj się z kredytem na 5 lat ponieważ podlegasz restrukturyzacji kredytu, możesz mieć zabezpieczenia w inwestycjach na 500% kredytu i tak bank nie udzieli. W taki sposób jak nie masz skąd wziąć gotówki, która jest potrzebna na prowadzenie działalności leżysz zamykaj firmę. Ja musiałem sprzedać nowo wybudowany magazyn za połowę wartości, żeby prowadzić firmę. Za miesiąc mija już 5 lat od tego przykrego w skutkach zdarzenia. I będę mógł odbić się od dna do, którego doszedłem przez swą głupotę nawiasem mówiąc. A zostałem ukarany przez US za to, że jeszcze nie miałem na piśmie NIP ale już wiedziałem jaki numer NIP będę miał i wystawiłem fakturę po 2 latach przyszli z US i stwierdzili nie prawidłowość ponieważ nie miałem prawa wystawić faktury bez nadania NIP-u a to tylko za wcześnie wystawiona f-ra o dwa tygodnie. Nie pomogły odwoływania do Izby Skarbowej, To też była strata bo doradcy podatkowi swoje też wzieli.
przepracowany / 83.27.70.* / 2007-02-15 15:02
Fikcja, podatkowa,
spróbuj mały człowieczku wykońać tego rodzaju posumniecie,
wiem co mówię wczoraj powrót z U.Skarbowego to był prawie zawał serca a firma przez arę groszy starciła wiarygodność i płybnność,reszta nie wymaga komentarza

Najnowsze wpisy