Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Urzędnicy boją się zmian. To dlatego ujawnili słynną notatkę

Urzędnicy boją się zmian. To dlatego ujawnili słynną notatkę

Wyświetlaj:
Zbyszek839 / 176.111.123.* / 2015-04-28 13:50
Usuńcie już tego dup,a z wiadomości,ponieważ nóż się otwiera w kieszeni.
Niepełnosprawny Pracownik. / 88.156.50.* / 2015-04-28 09:34
Olsztyńskiemu Urzędu Skarbowemu najlepiej wychodzi gnojenie Emeryta czy Rencisty. A ja dam wam Pracę Proszę skontrolować Olsztyńską Spółdzielnie Handlową- Usługową INKA w Olsztynie. Prezes I Zarząd za pieniądze Z.F.R.O.N. i za niepłacenie za godziny nocne , nadliczbowe ,dodatkowe prace wykonywane przez pracowników niepełnosprawnych to znaczy którzy otrzymali orzeczenia o niepełnosprawności za łapówki itp. Ci zdrowi( niepełnosprawni ) pracowali przy remontach w budynku INKA ,malowali , wymieniali wykładziny ,montowali ścianki z kartonowe , nosili ciężkie meble itp. Za te pieniądze zakupili nieruchomość rolną którą sprzedali dla firmy która buduje mieszkania za kilka mieszkań , i powoli wysprzedawali te mieszkania a zyskami dzielili się sami to znaczy Dwóch Prezesów, 1 główna księgowa, 2 księgowe po kursach księgowych, 2 strażników ,1 sprzątaczka, 1 pracownica reklamy, 1 kierownik sprzątacze. To była grupa osób którzy są członkami Spółdzielni, pozostałych niepełnosprawnych pracowników nie dopuszczono na członków ponieważ zastraszano ich ze trzeba wpłacać duże wpisowe , ale sami tego nie wpłacali to znaczy tych wkładów ponieważ miały być wpłacone ze sprzedaży pierwszej nieruchomości .Przez pewien okres czasu pracownicy niepełnosprawni byli pozbawiani środków na rehabilitację, godzin nadliczbowych , robiono kontrole nocne dla niepełnosprawnych pracowników ochrony który drzemał straszono ze jak będzie się domagał to go zwolnią z pracy. A teraz wysprzedają nieruchomości firmy i przyznają sobie wysokie wynagrodzenia , premię nagrody ,zakupują drogi sprzęt rehabilitacyjny ale dla siebie. A niepełnosprawny pracownik ,którego oszukano czy okradziono figa . Tylko straszenie przez Prezesa i Technika BHP ,chcesz pracować zamknij ryja bo na bruk. Te pieniądze na miejsca pracy niepełnosprawnych pracowników pochodzą z podatków na pomoc tym pracownikom a nie na kliki przestępców. Nie dosyć ze okrada tu się niepełnosprawnego pracownika to też Skarb Polskiego Państwa . Duże niepełnosprawnych nie ma wózków czy artykułów ortopedycznych ponieważ P.F.R.O.N. twierdzi ze nie ma środków pieniężnych a środki są tylko kilka kontroli takich Z.P.Chronionych i ich Prezesów . Tylko mnie dziwi ze Pani Prezes P.F.R.O.N. te skargi ignoruje ,mówi ze bez tych zakładów Pracy Chronionej straciła by pracę i jej Współpracownicy z P.S.L. To ja się pytam czy podatnik jest tej Pani Pracodawcą czy Prezesi Zakładów zatrudniających pracowników niepełnosprawnych.
JOLANTA13 / 5.172.247.* / 2015-06-25 11:39
TO PRAWDA!!!!., WSZYSTKIE SPÓŁDZIELNIE DZIAŁAJĄ TAK SAMO. PROSZĘ WZIĄĆ POD LUPĘ NP.SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE , SPÓLDZIELNIE ''SPOŁEM '' W CAŁEJ POLSCE . TAM LUDZIE TYRAJĄ ZA MARNE GROSZE A O LUDZIACH KTÓRZY NA NICH PRACUJĄ NIKT NIE MYŚLI .JAK BY TEGO BYŁO MAŁO CI LUDZIE TAK SIĘ BOJĄ UTRATY PRACY , ŻE JEDEN NA DRUGIEGO DONOSI,TAK WIĘC ATMOSFERA W TAKICH ZAKŁADACH STAJE SIĘ NIE DO WYTRZYMANIA DLA NORMALNEGO CZŁOWIEKA .LUDZIE SĄ ZESTRESOWANI, SMUTNI BEZ ŻADNEGO ENTUZJAZMU. PRZYCHODZĄ DO PRACY BO MUSZĄ ZAROBIĆ NA CHLEB , ALE ZACHOWUJĄ SIĘ JAK ROBOTY .TAKA JEST PRZYKRA PRAWDA . CZAS TO ZMIENIĆ.
Michał Chodzież / 77.252.56.* / 2015-04-28 09:13
Mieszkam w 20.000 miasteczku.
Lekarz wystawił mi zwolnienie lekarskie z błędem, co skutkowało wezwaniem na kontrolę lekarską do ZUS-u. Całą zaistniałą sytuację postanowiłem wyjaśnić jeszcze przed kontrolą, poszedłem do lekarza który poprawił zwolnienie i napisał oświadczenie że popełnił błąd wystawiając zwolnienie lekarskie.
Z tymi dokumentami udałem się do placówki ZUS w moim miasteczku. Jakie było moje zdziwienie gdy weszłam do poczekalni i zastałem jedną z kilku pracownic ZUS wyrywającą karteczki z numerami klienta z automatu. Co się okazało byłem jedynym klientem w poczekalni, ale i tak byłem 56 w kolejce której nie było. Niestety musiałem grzecznie czekać aż wszyscy wirtualni klienci zostaną obsłużeni i w końcu nadejdzie moja kolej. Po dwóch godzinach czekania wreszcie dostałem się do okienka, więc od razu opowiedziałem o zaistniałej sytuacji i wyjaśniłem o co chodzi. Pani w okienku spojrzała na mnie jakbym był jej największym wrogiem, i od razu powiedziała że najlepiej jak bym udał się do placówki gdzie zostałem wezwany na kontrolę, bo przeze mnie ona będzie musiała pisać pisma wyjaśniające co jest dla niej problematyczne. Więc po dwóch godzinach czekania zostałem odesłany z kwitkiem. Tak funkcjonuje ZUS w całym kraju, ja podałem tylko przykład małego miasta gdzie klient traktowany jest jak zło. Po wizycie w tej placówce odniosłem wrażenie, że miałem czelność zakłucic wolny czas urzędnikowi ZUS.
qaz de pomerania / 80.52.246.* / 2015-04-28 08:56
Kapica i Szczurek - powinni odejść po ujawnieniu tej notatki. Są skompromitowani i zabiorą PO 2-3 % w wyborach parlamentarnych. Są tak wygodnym celem w kampanii jak kulawe kaczki.
upr / 31.183.136.* / 2015-04-28 08:46
hahaha, i tak na nich zagłosujecie biedni niewolnicy
Zem / 79.184.68.* / 2015-04-28 08:40
Takie PO jaki Kapica - typowy kompetentny itd. z Platformy i na takie coś oddać swój głos???
Wypalić to gorącym żelazem do "bulu i w nadzieji"
~d d d / 37.248.255.* / 2015-04-28 08:36
chcą więcej kontroli bo....to jest oikazja do łapówkarstwa !!!
daniel421 / 145.237.2.* / 2015-04-28 08:02
http://www.skarbowcy.pl/blaster/extarticle.php?show=article&article_id=22065

warto przeczytać co nieco o tym jegomościu
qwqqq / 145.237.2.* / 2015-04-28 07:51
Debil i kłamca, ten gość powinien być natychmiast zwolniony, poczytajcie sobie komentarze poniżej, szczególnie pracowników skarbówki, to zobaczycie co sądzą o tym gościu urzędasy, jak można tak kłamać bezczelnie ??? a prawda ten typek jest z PO a to tam normalka ... rzygać się chce
banas / 89.65.176.* / 2015-04-28 07:46
A moze podamy jaką 'kilometrówkę" wypłaca swoim kontrolerom MF?? Gdy były US płacono 55 gr od kilometra,,teraz gdy wszędzie jest IS płacą 50gr od kilometra. Dlatego każdy buc w stopniu naczelnika ma służbowe auto by do swego auta nie musiał dokładać jak szeregowi urzędnicy!!!
adam1212 / 89.65.176.* / 2015-04-28 08:00
Nie płacą za używanie auta na dojazd do pracy ,,tylko za wyjazd na kontrolę poza teren siedziby urzędu!!!Do tego trzeba jeszcze mieć aktualne badania psychotechniczne!!! ;) Służbowa auto musi wracać do siedziby firmy parkować ,, nie ważne czy wiezie szefa do Warszawy a szef tam zostaje,,,na takie bzdurne przepisy kasa jest,,ale na papier do kserokopiarek już kasy brakuje,,jest dyrektywa by obydwie strony kserować!!! Mydła w toaletach nie ma,,, papieru też brak.
viola001 / 109.199.81.* / 2015-04-28 08:40
Przedsiębiorców też obowiązuje ten bzdurny przepis, samochód ma być garażowany w firmie. Rachunek ekonomiczny nikogo nie interesuje, tak ma być i basta.
ROMEO604 / 83.13.185.* / 2015-04-28 07:44
Wszyscy co prowadzą działalność od jakiegoś czasu wiedzą ,że tak naprawdę nic sie nie da ukryć przed skarbówką i trudne sprawy jak nie dziś to w przyszłości wyjdą . Oni sami wiedzą bez notatek ,że nie dokucza się tym co dają prace tylko tym co kręcą. To po pierwsze po drugie sami dbajmy o swoje firmy pilnując i rzetelnie pracując to nie będzie kłopotów a nie tenis ,płwanie kredyty a na koniec kombinowanie by na to załatwić kasę .
Jestem przedsiębiorcą od przeszło 20 lat miałem setki kontroli i wiem jedno po drugiej stronie też są ludzie co raczej nie mają w planach ścieranie się z przedsiębiorcą .

ZATEM niema co sie obrażać i jedni na drugich tylko współpracować ,OCZYWIŚCIE TRAFIAJĄ SIĘ PATOLOGIE
alik594 / 83.11.236.* / 2015-05-02 21:23
Ty kolego jesteś patologią i ten co wysłał notatkę o 70-80 % efektach domiarowych przy kontrolach
Waniek / 2015-05-14 12:29 / Bywalec forum
Są uczciwi i po stronie przedsiębiorców i po stronie urzędników. Potrzebujemy ich jak rośliny wody a pana kapicę potrzebujemy w więzieniu.
kwiczoł / 83.28.17.* / 2015-04-28 07:38
Organy państwowe pełnia służebną funkcje wobec obywatela.I tego chcą myślący urzędnicy. Wierchuszka chce represji wobec luda pracującego miast i wsi, stosuje metodę "zamordyzmu" i jest konflikt interesów.
Zbyszek839 / 176.111.123.* / 2015-04-28 07:26
Wyborczy temat zastępczy.
cuprum / 77.254.2.* / 2015-04-28 07:24
potrzeba czterech lat aby zmienić prawo podatkowe ha ha ha , dajcie mi to zrobić a zrobię w jeden miesiąc - debile kretyny i tumany
nivo / 31.41.177.* / 2015-04-28 07:18
Urzędnicy Skarbowi to chorzy ludzie tak chorzy że codziennie wstając rano do pracy już przy śniadaniu myślą kogo tu upier...lić. Pan wiceminister Kapica też jest chory z powodu posiadanego stanowiska i zepsuty jest do szpiku kości. Niech sam sobie sprawdzi swe i swej rodziny dochody i przychody i pozyskiwanie róznych innych dóbr.

Najnowsze wpisy