Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Urzędnicy boją się zmian. To dlatego ujawnili słynną notatkę

Urzędnicy boją się zmian. To dlatego ujawnili słynną notatkę

Wyświetlaj:
Raja / 83.24.0.* / 2015-04-27 09:09
Pan Kapica jest wyjątkowym kłamcą i draniem. Wg niego wszyscy są przestępcami, tyle, że niektórzy jeszcze nie złapanymi.
boni01 / 2015-04-27 09:07
Kłamca którym powinna zając sie prokuratura ,dła dziennikarzy słodkie frazey do urzedów skarbowych
wytyczne "kontrole skarbowe mają się kończyć 70%
domiarem" słynna notatka a s....n skarbowy zgania winę na urzednika który ujawnił łamanie prawa.
Gdzie prokuratura i seremet za zmuszanie do nadużyć w systemie skarbowym CZY sienkiewicz NIE MÓWIŁ PRAWDY ŻE PAŃSTWO POLSKIE NIE ISTNIEJE natomiast istnieje bandytyzm urzedniczy .Niedługo jak w kutnie policja skarbowa na przesłuchanie podatnika będzie chodzić z pistolete i w ''wyniku szamotaniny odatnik dostnie dwa strzały w głowe " oczywiście jego wina że wyrwał funkcjonariuszzowi pistolet i strzelił sobie dwa razy w czoło.BANDYCI I KŁAMCY OPLACANI ZA NASZE PIENIĄDZE .GDZIE ZWYRODNIAŁA PROKURATURA ,GDZIE PRAWI I SPRAWIEDLIWOŚĆ .W urzedach i administracji ręka rękę myje i pod dywan .
raz23 / 109.231.1.* / 2015-04-27 09:07
,, Nie podał dokładnych danych, choć zaznaczył, że wiele osób mających kontakt z urzędami skarbowymi ma dobre odczucia i jest to większość badanych,,.takiej ,,kupy,, to już dawno nie słyszałem,nigdy im nie ufałem,nie ufam i ufał nie będę
oszust skarbowy / 176.97.24.* / 2015-04-27 09:05
Siostra ze szwagrem prowadza mala rodzinna firme w stolicy Arizony .. Phoenix w USA...Idac do skarbowego z zeznaniem pan urzednik grzecznie prosi by usiedli.. I zabiera sie za sprawdzanie.. Oczywiscie czasem znajduje bledy.. Raz sa to bledy na korzysc podatnika..raz na korzysc skarbowki..Nigdy nie straszyl karami..Koryguje co trzeba na miejscu i milo dziekuje.. Ale to inny kraj..inna kultura...
łona / 145.237.2.* / 2015-04-27 09:12
I inni podatnicy. W większości protestanci, którzy nawet swoim klechom patrzą na ręce.
A u nas? Każdy oszukuje jak może!
kkk64 / 46.205.91.* / 2015-04-27 09:05
Jak miło się czyta, iż rząd chce aby Skarbówka pełniła funkcje usługowe. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie ten cytat "W jego opinii trzeba trzech-czterech lat na wprowadzenie widocznych zmian w administracji podatkowej", który wymusza zadanie pytania, co robili przez ostatnie 8 lat?
normalny489 / 213.158.219.* / 2015-04-27 09:43
Bardzo dobre pytanie, podobnie z reformą ustawy o wolności działalności gospodarczej. Kopacz powiedziała iż za 2 lata będą gotowe ZAŁOŻENIA do niej. Czyli 10 lat obmyślać będą założenia, kolejne 30 je wprowadzać
Veritas ten sam / 156.17.194.* / 2015-04-27 09:04
Kapica to typowy przykład niekompetencji podatkowej. ten facet miesza a nie ma żadnego doświadczenia, a poza tym wszyscy wiedza, że ma wiele za uszami. To przykład jak można zniszczyć całkiem nieźle działający urząd. Od czasów Rostowskiego jest wszystko gorzej. Żądają wyników ale wynagradzają siebie /czyt. ministerstwo/. Obecna rewolucja w urzędach to paranoja. Wszyscy robią wszystko i nikt nie robi nic. Komu z szarych pracowników zależy na szukaniu oszustów jak premię zgarnie jedynie góra i jego szef. Niech sam sobie szuka. Podwyżek nie było od wielu lat a do tego bzdety typu mierniki, itp. To typowy przykład miernot na stołkach z Kapica na czele.
wi-hi / 83.24.22.* / 2015-04-27 09:04
Narozrabiał w cle a teraz w skarbówkach.
Donald2 / 87.207.62.* / 2015-04-27 09:04
Więcej kontroli,by urzędnicy wykryli,czy ktoś nie zalega 1zł podatku!Płaciłem różnicę podatku do US 1zł,to bank pobrał mi 3zł opłaty!Polska to chore państwo!
slavo880 / 158.75.35.* / 2015-04-27 09:33
A ja dostałem 10 zł wyższy zwrot podatku, dzwonię pytam skąd to się wzięło, gdyż nie chcę mieć z US do czynienia, Pani uprzejmie mnie poinformowała, że 10 zł było z zeszłego roku, ale US nie opłacało się przelewać 10 zł więc leżało rok czasu na koncie Skarbówki, gdybym ja zalegał przez rok na 10 zł to bym już po roku 100 zł musiał oddać.
Tomek_podatnik / 77.252.115.* / 2015-04-27 09:03
BTW, na telefon niczego nie załatwiam i Wam też to radzę! Bierzcie wszystko na piśmie!!!
Małgorzata K.I. / 83.21.70.* / 2015-04-27 09:03
Panie Prezydencie Komorowski !
Pisałam do Premiera Tuska i do MEN, prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Czy Pan mi pomoże , czy też mnie zlekceważy i odeśle do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
12349876 / 77.252.115.* / 2015-04-27 09:02
E, panie, jako podatnik zacznę się wywiązywać ze swoich zobowiązań tylko wtedy, gdy państwo wypełni swoje zobowiązania wobec mnie.
tofik999 / 46.170.144.* / 2015-04-27 09:02
kłamca !!! kontroli jest znacznie więcej i wiem to z samego źródła. Jeszcze trochę i oddział security z US wyślą na kontrole bo chyba nie ma teraz w urzędzie nikogo, kto by na 2015 rok nie mial w kalendarzu wyjścia na kontrole. Nawet pracownicy z Działu Obsługi Bezpośredniej a więc dzialu, którego zadaniem jest obsługa podatnika na miejscu w US.
Jan III / 213.241.124.* / 2015-04-27 09:02
mafia skarbowa bez kontroli...dla mnie to zaraza gorsza od komuny
urzędnik skarbowy / 94.254.145.* / 2015-04-27 09:01
Kłamco nie zwalaj niekompetencji swojej i szzkodnictwa na bunt urzędników
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Tomek_podatnik / 77.252.115.* / 2015-04-27 09:01
"wiele osób mających kontakt z urzędami skarbowymi ma dobre odczucia" - to jakiś żart prawda? Od stycznia próbuję się w urzedach dowiedzieć, jak powinienem rozliczyć grant zagraniczny i żaden urzędnik nie potrafi odpowiedzieć na moje pytania, a w KIP wprowadzono mnie w błąd. Potrzeba trzech-czterech lat na zmiany w adm. podatkowej? Słyszałem o tym trzy-cztery lata temu. Doczekamy się wreszcie, czy nie?

Najnowsze wpisy