Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Urzędnicy MF pisali ustawy za łapówki

Urzędnicy MF pisali ustawy za łapówki

Money.pl / 2006-05-18 09:07
Komentarze do wiadomości: Urzędnicy MF pisali ustawy za łapówki.
Wyświetlaj:
yedi / 62.89.127.* / 2006-05-18 09:07
Ech, no i co tu napisac? Czy jest jeszcze jakis resort gdzie nie wykryto lapownictwa? Prosze zatrzymajcie ten system, ja wysiadam.
oska / 80.55.6.* / 2006-05-22 15:37
To nie jest system, to CHAOS!!!
Przekonuje sie powoli do idei konca swiata. Bo to lepsze niz to szambo w ktorym przyszlo nam zyc.
Strasznie.

I pomyslec... wszystkie klucze kryją sie w umysłach ludzi
jliber / 212.180.147.* / 2006-05-18 09:30
yedi, to że wykrywane jest łapownictwo to dobrze, im wiecej takich wykryc tym mniej powinnas miec powodow aby wysiadac.
yedi / 62.89.127.* / 2006-05-18 16:35
Po prostu mam wrazenie, ze jesli jakis resort dzis nie jest skorumpowany, tzn, nie wykryje sie w nim nieprawidlowosci to jest to nieprawidlowoscia. Przy takiej ilosci wykrytych afer to spoleczenstwo i elita rzadzaca przyzwyczaja sie do takich informacji i przestaja wywolywac emocje. Jesli jutro wezme gazete do reki i napisza, ze dzis nie wykryto zadnej afery - to bede podejrzewal ze albo CBA, prokuratura, sady albo media sa skorumpowane i dostaly kase aby kryc innych. Po prostu wymieniamy gore aby nowi mogli przyjsc i tez zrobic przekret. Jesli nowy przewali 2 mln pln to zawsze bedzie lepszy, bo poprzednik zrobil na lewo 5 mln pln. Eeech, frustracja mnie ogarnia i jako porade slysze tylko jedna podpowiedz, zmien kraj. A ja nie chce, ja chce tu, ale jak sobie pomysle, jak tu jest i jak sie maja sprawy o ktorych jeszcze nie wiemy, to frystracja ( jak by powiedzial policjant z allo, allo-)
wojtek / 86.131.161.* / 2006-05-18 20:43
Ehhh, tow.Dzierzynski! wstawajcie z grobu i za nagana sie bierzcie!!!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy