Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Urzędnicy zniszczyli mu firmę. Chciał 157 mln zł odszkodowania, a może dostać nawet 800 mln zł

Urzędnicy zniszczyli mu firmę. Chciał 157 mln zł odszkodowania, a może dostać nawet 800 mln zł

Wyświetlaj:
staach / 5.60.203.* / 2016-03-01 12:48
Polska to jest represyjne państwo od czasów prehistorycznych.Naturę dzisiejszych urzędników kształtują zwyczaje z czasów feudalnych kiedy pan mógł wszystko.Jak to jest możliwe aby biznesmana mógł zniszczyć podrzędny urzędnik.Walka z idiotyczną,bądź wynikającym z niskich pobudek(wszyscy biznesmeni to kanciarze)decyzja zajmuje kilka lat i kiedy się już okazuje że pod tyłkiem urzędnika zaczyna być gorąco to wtedy urzędnik odchodzi na emeryturę.Oczywiście jak zawsze na ......zasłużoną.
A dlaczego to Sąd nie może zasądzić idiocie z US do wypłacenia sumy odszkodowania?Że co,że to nie możliwe?W USA bankier dostał za przekręty finansowe 124 lat do odsiadki.Też nie możliwe ale sprawiedliwe.Urzędnik też by nie spłacił 800 czy 157 mln.ale niechby płacił do końca życia.
alf11 / 46.112.201.* / 2016-03-01 12:48
...układy we władzach gmin,powiatów, województw,w urzędach skarbowych i w wymiarze sprawiedliwości powodowały, że ktoś bardzo ważny,nieskazitelny i umocowany w t.zw. Warszawie dawał sygnał wykonawcom o być albo nie być wielu firm.
jowek / 178.36.124.* / 2016-03-01 12:47
w kazdym kraju nawet oszustom podatkowym prowadzacym firmy i zatrudniajacym ludzi i płacacym składki i jakies tam podatki umozliwia sie prowadzenie firmy bo w innych krajach panstwo i ich urzedasy potrafia liczyc czy lepiej dowalic i wykonczyc firme czy umozliwic splate i w perspektywie ze składek i podatkow w panstwowej kasie miec wiecej z takiej firmy i jej pracownikow to rylko trzeba usiasc i policzyc tylko us na usługach mf tego nie potrafi
Piotr K. / 195.245.224.* / 2016-03-01 12:45
no bo to jest prawdopodobnie tak : Pana Isańskiego zniszczyła rękoma skarbówki frakcja (opcja polityczna) inna, niż On sam wówczas reprezentował. Dorobek Pana przedsiębiorcy rozkradli (wykupili za bezcen za przyzwoleniem komornika) kolesie ówczesnych elit rządzących. Teraz - kiedy role się odwróciły, a elitami są prominenci sprzyjający Panu przedsiębiorcy - lekką ręką mogą mu przyznać ODSZKODOWANIE , ale już z naszych Polaków podatków uskładane. Dlaczego - udokumentowawszy niewłaściwe działanie skarbówki - nie unieważni się tamtych decyzji w taki sposób, by majątek Pana Isańskiego wrócił do Niego stamtąd gdzie powędrował ?
wojtek4901 / 81.171.81.* / 2016-03-01 12:41
he v wcale nie trzeba wyjezdzac za granice zeby dobrze zamrabiac w polsce lgnely. Troche ponad rok temu wkurzylem sie i rzuciblem prace gestym. Teraz w pare godzin pracy naszlo w domu w internecie mam kilka srednich krajowych muruje. Ja zaczynalem tu www.winstars.pl ale podobnych mozliwosci sa setki fafula kroplam kircha
Karol 1952 / 46.112.162.* / 2016-03-01 12:39
No proszę - dopiero za rządu PiS wydano uczciwy wyrok ... tylko co przez te 20 lat ten pan robił i z czego żył ?
jowek / 178.36.124.* / 2016-03-01 12:38
do budzetu trafiło 20 mln zł a trzeba bedzie zwrocic 157 mln dla mnie jasne urzedas skarbowy naraził skarb panstwa na strate 137mln złotych w swietle genialnego"prawa" w tym kraju urzedas dostał nagrode i awans mkast zostac rozstrzelany
karolski760 / 81.171.81.* / 2016-03-01 12:36
zv f wcale nie trzeba wyjezdzac za granice zeby dobrze zaqrabiac w polsce dramat. Troche ponad rok temu wkurzylem sie i rzucihlem prace linowa. Teraz w pare godzin pracy mzawce w domu w internecie mam kilka srednich krajowych faktom. Ja zaczynalem tu www.winstars.pl ale podobnych mozliwosci sa setki chwila dyndacj katoda
mm756 / 94.154.27.* / 2016-03-01 12:36
Ci urzędnicy ze skarbówki co to zrobili powinni po 25 lat do odsiadki dostać i przez ten czas w kamieniołomach tyrac...
mm756 / 94.154.27.* / 2016-03-01 12:36
Ci urzędnicy ze skarbówki co to zrobili powinni po 25 lat do odsiadki dostać i przez ten czas w kamieniołomach tyrac...
Chełmianin N / 94.254.224.* / 2016-03-01 12:34
NIEZALEŻNOŚĆ!
To jest tak! Polska istnieje teoretycznie i to fakt.
Tak aferowi powiedzieli- żeby rodacy zrozumieli.
USA i Europie PiS nie odpowiada i to się zgadza,
bo grupy finansowe i nacje narzucają swoje racje.
>>>>>>>>>>
Dorobek ciężko odbudowany-został wysprzedany,
kapitalistów zaprosili, żeby po Europejsku rządzili
i ku nadziei ruch robotniczy -został wykorzystany,
no i mamy, co mamy, że dzisiaj Unii się słuchamy.
>>>>>>>>>>
Morał: rządzą i decydują o demokracji przegrani,
i machają hasłami tak, żeby tylko oni byli uznani,
a człek niech uważnie obserwuje i niech kalkuluje,
bo z tej polityki wynika, że ludka stale się kołuje!!
witkacy491 / 81.171.81.* / 2016-03-01 12:34
ii m wcale nie trzeba wyjezdzac za granice zeby dobrze zaprabiac w polsce nalotu. Troche ponad rok temu wkurzylem sie i rzucivlem prace emocje. Teraz w pare godzin pracy krokow w domu w internecie mam kilka srednich krajowych kefiry. Ja zaczynalem tu www.winstars.pl ale podobnych mozliwosci sa setki chrapa dziejeu czynsz
zyx / 89.78.15.* / 2016-03-01 12:33
Niech odda Balcerek i Bolek..ro chyba oni wtedy rzadzili....
Pupil :-) / 193.108.126.* / 2016-03-01 12:32
Tak, należy się temu Panu zwrot jak najbardziej, ale od takich jak były minister finansów, którego majątek byłby zlicytowany, wraz z dyrektorem danego urzędu skarbowego oraz decyzyjnymi pracownikami, którzy działali na zlecenie jakiegoś innego biznesmena, od którego trzeba by wyrwać pozostałą resztę należnych pieniędzy i to wszystko oddać poszkodowanemu. DLACZEGO I ZA CO JA MAM PŁACIĆ I MOJE DZIECI !!!???

Najnowsze wpisy