Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Urzędnicy zniszczyli mu firmę. Chciał 157 mln zł odszkodowania, a może dostać nawet 800 mln zł

Urzędnicy zniszczyli mu firmę. Chciał 157 mln zł odszkodowania, a może dostać nawet 800 mln zł

Wyświetlaj:
Wykiwany robol / 176.118.137.* / 2016-03-01 14:44
To twórcy takich [przepisów a więc sejm senat i rząd oraz urząd skarbowy i ci ludzie powinni odpowiadać oraz ponieść konsekwencje finnsowe
jano331 / 212.51.199.* / 2016-03-01 14:37
Odszkodowanie powinni zapłacić urzędnicy z tego znamienitego Urzędu - solidarnie wszyscy URZĘDNICY powinni się zrzucić na kwotę odszkodowania. Jak ich nie stać - mogą zwracać kredyt (na zasadach ogólnych) oni, ich dzieci wnuki itp - aż spłacą.
Może wtedy zaczną myśleć, a jeszcze lepiej, przestaną się tak chętnie garnąć do pracy w tej p.......j organizacji i im podobnych.
esrdtfujkl / 213.238.94.* / 2016-03-01 14:34
No cóż to reguła tyle że strona musi przedstawić zarzuty do opinii a w końcu facetowi leci 55 000 odsetek dziennie wiec nie ma się za bardzo czym przejmować Urzędy skarbowe to patologia i nic poza tym. Ci którzy mu zmniosczyli fgimrę oiewnni teraz płacić z swej kiesze0mi.
macko777 / 83.24.119.* / 2016-03-01 14:33
Mi też US narobił niemałych kłopotów, choć nie na tak ogromne sumy jak w artykule, to jednak dla mnie były to kwoty niemalże zaporowe. Prowadziłem swój mały hotel, w pewnym momencie zaczęto mi naliczać zdecydowanie za duży podatek od nieruchomości. Sprawa trafiła do sądu i wygrałem ją, niestety urzędnicy nie stosowali się do wyroku i nadal próbowali ściągać ode mnie kwotę, którą sami ustalili. Wobec tego powstał dług w US, na nieduże co prawda pieniądze bo tylko 5000 złotych, ale nie spłacałem tego gdyż posiadałem prawomocny wyrok sądu, który mówił jasno ile podatku może ode mnie ściągnąć urząd. Sprawa (bez mojej wiedzy) trafiła do komornika urzędowego, który z mojego konta miał ściągnąć owe pieniądze. Zaczynał się sezon turystyczny i akurat na koncie miałem wpłatę za dużą grupę klientów, wpłata wynosiła 70 tysięcy złotych, pan komornik miał więc z czego ściągać. Niestety nastąpiła "mała" pomyłka i komornik zamiast 5 tysięcy zabrał mi z konta 55 tysięcy... Aby przyjąć klientów, którzy uczciwie zapłacili za swoje wczasy musiałem wziąć kredyt w banku w bardzo krótkim czasie, więc na słabych dla mnie warunkach. Aby spłacać kredyt musiałem przerwać inwestycję w rozbudowę hotelu. 3 lata walczyłem o zwrot skradzionych mi przez Urząd Skarbowy pieniędzy, po tym czasie, odliczając koszt adwokatów odzyskałem 1/4 sumy którą ukradł mi komornik. Do tego nie rozbudowałem hotelu, musiałem spłacić dług w banku i ostatecznie musiałem zamknąć działalność. A w US do tej pory te same osoby popijają sobie kawkę w godzinach pracy i mają zapewnione ciepłe posadki dla swoich bliskich. Pozdrawiam.
bartek9927 / 81.171.75.* / 2016-03-01 14:32
sl h wcale nie trzeba wyjezdzac za granice zeby dobrze zanrabiac w polsce chwala. Troche ponad rok temu wkurzylem sie i rzuciplem prace kaczke. Teraz w pare godzin pracy w domu w internecie mam kilka srednich krajowych maszty. Ja zaczynalem tu www.winstars.pl ale podobnych mozliwosci sa setki gotyku gapimym metrow
kuba8734 / 81.171.75.* / 2016-03-01 14:20
ck z wcale nie trzeba wyjezdzac za granice zeby dobrze zajrabiac w polsce kipnac. Troche ponad rok temu wkurzylem sie i rzuciblem prace mlodek. Teraz w pare godzin pracy w domu w internecie mam kilka srednich krajowych bladzi. Ja zaczynalem tu www.winstars.pl ale podobnych mozliwosci sa setki komisu dworcel butami
Real / 37.7.180.* / 2016-03-01 14:19
Firmy nie ma, urzędnik dostał nagrodę za nieistniejące oszustwo, pozostali podatnicy zrekompensują koszty wyrządzonej szkody. Katoland jak z bajki.
stary kolejara / 95.49.100.* / 2016-03-01 14:19
Czas najwyższy skończyć z patologia urzędów skarbowych.
Czas najwyższy aby urzędnicy ponosili odpowiedzialność za swoje czyny, a nie płacił za takie kreatury skarb państwa.Ja nie zgadzam się aby z moich podatków chociaż 1 grosz poszedł dl złodzieja Rydzyka jak również za szkodliwe działania urzędasów urzędów skarbowych, Niech do końca życia dostaną po 700 zł konfiskata mienia i do końca życia splacenie pokrzywdzonym ukradzionych pieniędzy.
Może teraz Ziobro się tym zajmie to jego działka.
zaqaz / 83.22.37.* / 2016-03-01 14:18
jaka szkoda, że tej sumy nie zapłacą urzędasy z własnej kieszeni, tylko znowu my - wszyscy, a urzędasom włos z głowy nie spadnie. Żeby chociaż ktoś im natrzaskał po ryju!
Roz / 77.65.95.* / 2016-03-01 14:17
Nie bardzo wierzę, że ten Pan uczciwie zarobił tyle milionów, które teraz żąda od skarbówki (czyli od nas Podatników). W krajach zachodnich takie milionowe fortuny powstają przez wiele pokoleń (a są to kraje bogatsze od naszego). Poza tym jak spojrzy się w oczka Pana Isańskiego, to odnosi się wrażenie, że to dobry cwaniak.
Staszek33 / 82.33.220.* / 2016-03-01 14:17
Najpierw JTT potem Optimus, teraz to.
Rząd lubi dowalać polskim firmom, z przysłowiowej, "grubej rury". Nie biorą pod uwagę tego, że w tych firmach pracują setki, tysiące ludzi i tak naprawdę to oni dostają w **pę najbardziej jak zamkną firmę.
zozola36 / 83.18.110.* / 2016-03-01 14:15
Patologia to Urzędnicy pracujący w Skarbówce. oni powinni odpowiedzieć
and2000 / 192.162.151.* / 2016-03-01 14:14
Nie kontrolowali firm zagranicznych bo są nieukami i tyle.
radek3944 / 81.171.75.* / 2016-03-01 14:13
ux g wcale nie trzeba wyjezdzac za granice zeby dobrze zavrabiac w polsce jajach. Troche ponad rok temu wkurzylem sie i rzucivlem prace cebuli. Teraz w pare godzin pracy w domu w internecie mam kilka srednich krajowych dolega. Ja zaczynalem tu www.winstars.pl ale podobnych mozliwosci sa setki kasach modemyw mowisz

Najnowsze wpisy