Forum Polityka, aktualnościKraj

Urzędniczka zwolniona, ale biurowiec na Starówce i tak stanie

Urzędniczka zwolniona, ale biurowiec na Starówce i tak stanie

Wyświetlaj:
eldorado / 193.108.194.* / 2013-11-05 13:34
"Warsiawiacy" gęby w kubeł i akceptować - daliście przykład na referendum jak wam zależy na Warszawie - dla was to tylko "warsiawa". Dla mnie mogą zburzyć Belweder, zaorać Łazienki i tak dalej idąc Traktem Królewskim- ja nie mieszkam w Warszawie już ponad 10 lat - mam dom na wsi - ale Warszawy, tej prawdziwej Warszawy mi żal. PO niszczy Warszawę i zniszczy ją do końca , ale "warsiawiacy" będą dalej głosować na HGW, Donaldzika czy na "łonczymy sie w bulu" - bo są jak to mówi towarzysz Miller ......... Acha, żeby nikt mi nie zarzucił - jeden dziadek został rozstrzelany w sierpniu 1944 r. na Kolejowej, a drugi przed wojną był tak zwanym gospodarzem w Polonii.
spokokoko / 46.205.72.* / 2013-11-05 16:10
... i dlatego należy ich wybrać jeszcze raz. Rozpirzą co się da, w tym w-wkę. Ponieważ brakuje kasy i miejsc na budowę, będą się nawzajem, ale już oficjalnie, zagryzać. W ten prosty sposób pozbędziemy się korupcji, nepotyzmu, zwykłego chamstwa za jednym zamachem, nie dotykając ich nwet palcem.
debos / 83.6.50.* / 2013-11-05 13:45

ale Warszawy, tej prawdziwej Warszawy mi żal.

To znaczy jakiej?
WenecjuszMagnus / 62.61.58.* / 2013-11-05 13:05
Nic się nie zmieniło, nawet to, że lemingi (czytaj: grzybiarze) jak zwykle wy... (czytaj: wytuskowane).

Najnowsze wpisy