Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

USA: Inflacja pędzi, ale rynek trzyma się trendu

USA: Inflacja pędzi, ale rynek trzyma się trendu

Wyświetlaj:
Jeck / 2008-08-17 11:10 / "Poławiacz perełek"
Pytanie nieolimpijskie...:-)

Kto wie, gdzie teraz dają najlepszy % na lokatach (bez gwiazdek).
na 1-2 lata, kwota kilka średnich krajowych (nie dla mnie oczywiście, GPW rulez)

Ps. Wioślarze górą !!! Gratulacje. To musi być niesamowite odczucie, odbierać medal olimpijski...
.... szkoda Sycza i Kucharskiego
Jeck / 2008-08-17 21:49 / "Poławiacz perełek"
thx all, również "kiepskiemu"... (ten kiepski, to chodzi o inwestycje giełdowe, czy o szerszy zakres twojego życia...? :-)))
Michał, posłałem Ci maila, bo fajny koncert leciał ;-))
kiepski / 2008-08-17 15:30 / portfel / Tysiącznik na forum
mysle ze nei czas na wpłacanie na rok lub 2.. góra 3-6 miesiecy.... maksimum.. i parkiecik powinien zawitac
flugo / 2008-08-17 18:28 / portfel / Dziecko hossy
kiepsko z czytaniem ze zrozumieniem:))
Amigo11 / 2008-08-17 11:00 / SAMA PRAWDA
DOMINATORZY TERMINATORZY NASI ZŁOCI WIOŚLARZE

PS. Ponoć za premie za medale będą kupować BYTOM
A premie aż cztery. Mistrzowie wiedzą co dobre.
flugo / 2008-08-17 11:03 / portfel / Dziecko hossy
chłopaki ze Szczecina
tam jest jakiś sklep Bytomia?
Amigo11 / 2008-08-17 11:23 / SAMA PRAWDA
W Szczecinie nie ma niestety.
Ale chłopaki zamówią sobie szyte na miarę i będą mieli haute couture.
flugo / 2008-08-17 10:44 / portfel / Dziecko hossy
Igła- zobacz jak się śpiewa z igłą w przełyku:))
http://www.youtube.com/watch?v=1y6Fj8q7HjE
needle / 2008-08-17 10:53 / Bez rangi
z polskiego ostrzejszego brzmienia tylko TSA słucham
flugo / 2008-08-17 10:58 / portfel / Dziecko hossy
spoko
i jest złoto dla polskich wioseł:))))))
flugo / 2008-08-17 09:08 / portfel / Dziecko hossy
Polscy olimpijczycy, przedstawiciele wszystkich broni, złożyli w sobotę, poprzez media, apel do władz Polskiego Związku Szermierczego - domagają się zmian, których początkiem ma być nowa osoba na stanowisku prezesa związku.
Pod apelem zainicjowanym przez florecistkę Sylwię Gruchałę "podpisali" się niemal wszyscy reprezentanci - ze srebrnymi medalistami w szpadzie na czele. Zdaniem zawodników grudniowe Walne Zgromadzenie związku musi wybrać nowe, odmłodzone kierownictwo, które zadba o wszystkie potrzeby reprezentacji.

Lider szpadzistów Tomasz Motyka zasugerował w rozmowie z dziennikarzami, że prezes związku Adam Lisewski powinien rozważyć rezygnację z ubiegania się o ponowny wybór na stanowisko szefa zarządu. Funkcję tę sprawuje od 1980 roku (z czteroletnią przerwą w latach 1988-1992). Jako uchybienia obecnej władzy szermierze wskazują, między innymi, brak, mimo zdobywanych medali, głównego sponsora związku, niedostateczne zaangażowanie w przygotowania oraz przestarzałe metody treningowe na zgrupowaniach reprezentacji.

Jak podkreślili wszyscy szpadziści - ich medal to wynik pracy z trenerami klubowymi. - To sukces nie przy pomocy związku, a raczej mimo jej braku - powiedział Motyka.

ech, te MORDY w związkach
amigo2 / 2008-08-17 10:06 / Regulamin forum!
Prawdziwym dramatem polskiej szermierki jest nieprofesjonalne zarządzanie oraz alkoholizm - uważa sekretarz generalny PKOl Adam Krzesiński. Podkreślił, że wypowiada się jako były zawodnik i były członek władz zarządu Polskiego Związku Szermierczego, a nie działacz PKOl.
needle / 2008-08-17 09:53 / Bez rangi
a czemu Ty nie śpisz , młody człowieku
tylko sobie Gruchasz...
ruszasz z Motyką na słońce
wierz mi, pisze Ci to działacz i sędzia sportowy
w tenisie stołowym było tak:
pod koniec lat 70-tych sukcesy międzynarodowe zaczeli odnosić Kucharski i Grubba,a prezesem okręgu gdańskiego wiadomi mianowali swojego towarzysza
no a jak były wyniki w okręgu to i na zwierzchnika PZTS go wybrali, cóż tam, że dwadzieściaparę lat dopiero miał...taki dobry obiecujący towarzysz już z sukcesami

myślisz, że kto dziś sprawuje w związku???
a wkład jego w rozwój związku jest taki że za brąz z mixta dają dorosłym po stówce (sic!), to akurat na jedną okładzinę starczy (bo się PLN umocnił), ale na samą deskę już nie...
...czyli jak pękła w czasie zawodów...to trzeba dopłacać...
oczywiście piszę o medalistach,a co mają powiedzieć dopiero ci co nie mieli szczęścia lub umiejętności?

PS 1też miał kilka lat przerwy zaraz po przemianach w kraju, ze względu na zdrowie i coś tam,
PS 2 największa "krzywda" go spotkała jak został dyrektorem COSu (W-wa) czyli tam, gdzie ma siedzibę "jego" związek!...
...i mówiło się wówczas, że to jest szykana polityczna(sic!)
flugo / 2008-08-17 10:22 / portfel / Dziecko hossy
SIOK

a wioślarze maja srebro:))
gratki!
flugo / 2008-08-17 10:27 / portfel / Dziecko hossy
dodam tylko,że 2 chłopaków z bydgoskiego klubu a trzeci z takiej małej miejscowości 40 km na wschód od Bydgoszczy a czwarty z wrocka
needle / 2008-08-17 10:45 / Bez rangi
a z Gwiazdy Bydgoszcz był Lewandowski (tenis stołowy), pamiętasz?
flugo / 2008-08-17 10:48 / portfel / Dziecko hossy
Gwiazdę tak, Lewandowskiego nie:((
tenis mnie nie kręcił nigdy- znajomych miałem piłkarzy ni wioslarzy- 2 dni temu rozmawiałem z jednym którego aktualny trener nie lubi i mówił(przykład myslenia życzeniowego),że chłopaki nic nie przywiozą z olimpiady co będzie skutkować zmiana trenera kadry czyli szansa dla niego występu na kolejnych igrzyskach- i dupa...trener raczej zostanie
amigo2 / 2008-08-17 07:53 / Regulamin forum!
przywitał
złotka-usa 2-1 w setach jest szansa na wygrana-:)
amigo2 / 2008-08-17 08:48 / Regulamin forum!
2-3 kulva a mogło byc tak pieknie
amigo2 / 2008-08-17 09:03 / Regulamin forum!
jak mozna wystawiac non stop do skowronskiej SIOK
przegrany dzieki trenerowi bo skorupy nie ma co winic chciała jak najlepij
flugo / 2008-08-17 09:06 / portfel / Dziecko hossy
szkoda, czas na przygotowanie nowych złotek
needle / 2008-08-17 09:55 / Bez rangi
o siatkarkach Hubert Wagner się już wypowiedział...
...sądzisz, że coś nowego można dodać?
needle / 2008-08-17 15:06 / Bez rangi
co innego mówił...
ale, że fajne laski

nie zaprzeczę;-)
bebe / 2008-08-17 01:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Dobrej Nocy...
Marins / 2008-08-17 00:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Wszyscy już pewnie pod kolderką?
bebe / 2008-08-17 00:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie wszyscy...-Marins...- nie wszyscy...;-)))...jak widać...;-)
- a co ?....masz coś do zakomunikowania...? jeszcze posłucham...:-)
Marins / 2008-08-17 00:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Mam mieszne uczucia co do biotka w którego wszedłem w 100%
bebe / 2008-08-17 01:00 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie dziwię się....ale trzeba czuwać nad spółką.../ nie mam jej...ale swego czasu dobrze zarobiłam.../, na to co "widzę"...-nie poddaje sie w działaniu...a to jak na dzisiejsze czasy - istotne...- nie jestem w obecnej chwili zainteresowana....aleee...zmienną jestem co do gpw...;-)
Marins / 2008-08-17 01:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja również często zmieniam zdanie..Zastanawiam się czy to pozbycie akcji przez Krauzego przyniesie korzyść Biotkowi?
bebe / 2008-08-17 01:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jego pozbycie się akcji...no i w jakiej ilości....- nie świadczy o n iczym....- interes -to interes...-ma na moje /w tym wypadku słabe oko/ ...wiele zaczetych interesów....- ale mu skanduję...;-)))...w temacie porusza się nieźle...;-)))...prawie zazdroszczę..cha...ha...cha...
Marins / 2008-08-17 01:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Bebe z jakiego miasta jestes?
bebe / 2008-08-17 01:22 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
- Marins.... - z miasta Kraka...- stolicy królów...- zadziwia mnie Twoje pytanie...?....- nie ma to nic wspólnego z mądrymi na gpw...- cha....ha...cha...
needle / 2008-08-17 10:51 / Bez rangi

- z miasta Kraka...- stolicy królów...-


a wiecie, że 12 z nich wybrano na polu elekcyjnym przy ulicy przy której mieszkam?
a tuż koło tego pola mieszkał przez kilkanaście lat Krzysiek Król
jak ktoś się pofatyguje w te okolice to pokażę kolumnę elekcyjną...
...zakładam, że pozastołeczni jedynie o kolumnie Zygmynta słyszeli...
większość stołecznych również!!!
...a ta wolska jest okazalsza
Marins / 2008-08-17 01:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Wiesz piszemy ze soba a tak naprawde nic o sobie nie wiemy...
bebe / 2008-08-17 00:26 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
muszę....- wybaczcie....- na chwilkę wchodzę - bo przepinac muszę monitor...
do rzeczy... :
------------------------
chcę tylko wrócić do niegdyjszego tematu....
i krótko : Panie Generale Jaruzelski - bo do Pana kieruje słowa :
DZIĘKUJĘ...- ZE KIEDYŚ "SŁYSZAŁAM" - MIMO WSZYSTKO - CZOŁGI POLSKIE - NA ULICACH KRAKOWA..../POLSKI/.... -myślę, ze najbardziej zaciekli przeciwnicy../kiedyś też miałam żal..i nerw.../...- widzą co znaczą czołgi i kgb ruskie...;-(((((((((
----------------------------------
chylę czoła, za niewiarygodną, a jednak decyzję...aleeeeeee....moje chylenie czoła i mój ukłon - wyłącznie dla Pana - Panie Generale...- matka Polka...
--------------------------------
prosze pzryjąc moje życzenia zdrowia i nabrania checi życisa....- wiem ....
z
wielkim powazaniem..../moj ojciec...- już Go nie mam...- miał wielki szacunek dlaPana...- kiedyś się z nim o to sprzeczałam....- kiedyś.../...
-----------------------------
podtrzymuję moją gotowość odsiedzenia wyroku za Pana- Panie Generale Jaruzelski.....- matkaPolka.....
/na tym forum zapisałamgotowość.../..-podtrzymuję niezmiennie...- gdyby taka okoliczność..., w którą nie wierzę - zaistaniała.......
Martinezzz / 2008-08-16 23:56
odwiedzil mnie dawny znajomy ktory od 3 lat pracuje w angli. dokładnie to wraz z dwoma brytolami posiadą małą firemkę budowlaną więc aktualną sytuację na rynku nieruchomości zna od podszewki. i mowie do niego co wy tam za kryzys macie w tej angli że od roku krach na giełdzie, spadki itd. a on który giełdą i rynkami finasowymi sie kompletnie nie interesuje odpowiada że jaki rok, co za głupoty opowiadam. wiec drąże temat i mowi mi że jeżeli chodzi o zapaść w firmach i społeczeństwie to zaczął się około trzy miesiące temu. mają coraz mniej zamówień na remonty mieszkań, w jego okolicy zakłady zwalniają ludzi, mowi że dla polaków obecnie nie ma pracy. coraz wiecej jest ogłoszeń w prasie że taki a taki podejmnie każdą pracę. znajomy moj mieszka kolo miasta stoke i włascieciele knajp i i barów zwijają interes bo brytole oszczędzają i nie chodzą po mieście i nie wydają pieniędzy w restauracjach. nie wiem jakie to ma przełożenie w innych regionach anglii ale z jego relacji nie wygląda to najlepiej. brytoli ratuje to że jest u nich rozbudowany system dotacji i zapomog dla rodzin. on wynajmuje mieszkanie za 450 funciaków a jak mowi dostaje 3 zapomogi nałączną sumę 1000 funtów. co ciekawe zadnych pism nie składał tylko sami urzędznicy stwierdzili że jego rodzinie się należy taka zapomogo. u nas to do nie pomyslenia. dlatego też w angli nie nawidzą pakistańców ktorzą produkują dzieci na potęgę tylko po to aby wyciągnąć jak najwięcej zapomog od państwa. to tyle wrażeń na gorąco. więc dobrze piszą w książkach ze gielda wyprzedza gospodarke. gielda od roku leci w dół a oni dopiero od kilku miesięcy odczuwają faktycznie kryzys w gospodarce.
Fitter / 2008-08-17 00:12 / portfel / Tysiącznik na forum
a u nas zobacz, sobotni wieczor pustki na forum, wszyscy imprezuja u nas knajp nie zamykaja wszyscy maja kase, a ci co nie maja to pewnie na becikowe pracuja \%/
TOMOK / 2008-08-16 23:22 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Śpiochy? jesteście?
Może uwierze...
Pozdrawiam
bebe / 2008-08-17 00:02 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Tomciu...Ty o tej porze...?
ależżżż szalejesz...-no dobra..włączyłam się z innego tematu...- pa
- ide wyzej...;-)
TOMOK / 2008-08-16 23:31 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://www.youtube.com/watch?v=vI8EC2p_Qv0&feature=user
To dobranoc
Fajny wieczór
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-08-16 22:17 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
oooo piękne...pewnie znacie...ale może ktoś nie zna...może warto wkleić link
http://www.youtube.com/watch?v=2sVavEy6mw0&feature=related
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-08-16 21:14 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć...live jest Tu?
POzdrawiam
TOMOK / 2008-08-16 22:09 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
rzadko Tu bywa...
Pozdrawiam
amigo2 / 2008-08-16 22:00 / Regulamin forum!
nie ma go tu-:)
sorbie BYTOM
TOMOK / 2008-08-16 22:07 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
nie ten konkretny live...człek miły
ale live ogólnie:-)
Pozdrawiam
amigo2 / 2008-08-16 22:16 / Regulamin forum!
i konkretny i ogolny podsiorbuja-:)
pozdrawiam
piciu / 2008-08-16 21:11 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Już w czerwcu przyrost wartości depozytów był bardzo duży i wyniósł 4,5 mld zł. W lipcu na kontach i lokatach Polaków przybyło niemal 5,6 mld zł. W rezultacie nastąpiło wyraźne przyspieszenie tempa wzrostu depozytów - z 22,7 do 24,6 proc. licząc rok do roku. Zdaniem "Dziennika" to przede wszystkim efekt dalszego wycofywania pieniędzy z funduszy inwestycyjnych i przenoszenia ich na bezpieczne lokaty.

Na wzrost depozytów mają też duży wpływ wysokie tempo wzrostu płac i rosnące odsetki.
max303 / 2008-08-16 21:15 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
na myśl o powrocie tego siana do funduszy robi się cieplej na sercu,a kiedyś wrócą zwielokrotnione(:-)
max303 / 2008-08-16 20:57 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Witam w sobotni wieczór(:-)
kiepski / 2008-08-16 18:41 / portfel / Tysiącznik na forum
coś mi sie wydaje ze niedługo bedziemy mieliPolharme na parkiecie...

Przejeli Biotka od krauzego i teraz wprowadza polpharme na parkiet w zamian za akcje Biotka...nowe j emisji
Kenobi / 2008-08-16 22:18 / Uznany malkontent giełdowy
Ale od Prokom Investments przejął podmiot, który jest pod wspólną kontrolą producenta leków Polpharma i Prokom Investments. W sumie może to oznaczać wzmocnienie całej grupy, dzięki większej dywersyfikacji produktowej, obniżce kosztów i zwiększeniu bazy badawczo-rozwojowej i pozycji konkurencyjnej na rynku.
flugo / 2008-08-16 20:00 / portfel / Dziecko hossy
http://malwinka19.wrzuta.pl/audio/hBdaRcGpcU/kazik_miliarderzy

to tak a pro pos ilości akcji biotka mi się skojarzyło:))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy