Forum Polityka, aktualnościŚwiat

USA: Ofiary zamachów w Izraelu pozywają bank

USA: Ofiary zamachów w Izraelu pozywają bank

Money.pl / 2008-05-13 07:22
Wyświetlaj:
absurd / 81.190.10.* / 2008-05-13 18:16
UBS jest szwajcarskim bankiem ... w USA posiada tylko oddziały ..

na jakiej podstawie USA nakłada sankcje/kare na bank nie podlegajacy juryzdykcji USA .. bo chyba oddziały banku nie moga odpowiadac za poltyke biznesowa centrali
a nawet jeśli .. to bank jest Szwajcarski a nie Amerykański .. i podlega prawu szawajcarskiemu

a może cos przeoczyłem .. i jestesmy pod okupacja USA i obowiazują wszystkich prawa nazucone przez USA???

inna sprawa ... absurdalne zazuty i oskarzenia (chciwych kasy) obywateli nie napisano czyich USA czy Izraela ale w domysle Zydów

Bank ma wypłacic odszkodowania bo utrzymuje stosunki biznesowe z Iranem .. wiekszą głupote tródno wymyslić

ale obserwójac to co sie dzieje obecnie .. mozna się spodziewac ze ta głupota bedzie usankcjonowana .. i bank bedzie musiał sie tłumaczyć

mam propozycje dla banku .. aby rozwazył czy opłaca mu sie prowadzic interesy z gospodarką na skraju zmierzchu .. czy może lepiej skierowac swój potencjał na rynki przyszłosciowe a juz teraz potezne np azjatyckie .. o ile mi wiadomo lobby Izraleskie nie ma wpływów w Chinach czy Indiach .. pozatym trudno mi sobie wyobrazic Żyda Chińczyka
Zyd / 194.114.62.* / 2009-07-10 11:17
Czlowieczku nasaczony nienawiscia rasowa i antysemityzmem rydzykowym. A czyz zagraniczne banki dzialajace w Polsce nie podlegaja prawu polskiemu? Najpierw pomysl, a potem napisz cos z sensem. Oddzial (filia) podmiotu zagranicznego dzialajacy na terenie innego panstwa podlega prawu panstwa, w którym ten oddzial (filia) prowadzi swoja dzialalnosc i centrala moze podejmowac decyzje jakie jej sie podobaja ale musza byc one zgodne z prawem miejscowym. To tyle ty niezbyt rozgarniety rasisto i antysemito.
MN4 / 80.51.231.* / 2008-05-13 07:22
Za pieniądze Żydów zamordowanych podczas II wojny wspiera zamachy w Izraelu. Historii chichot haniebny.

Najnowsze wpisy