Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

USA ogłosi bankructwo, a polska gospodarka udowodni siłę?

USA ogłosi bankructwo, a polska gospodarka udowodni siłę?

Wyświetlaj:
ppppp / 95.49.82.* / 2013-10-13 21:23
ja mam tylko jedno pytanie - od kiedy zapobieganie zadłużeniu to walka przeciw swemu krajowi? Chyba, że autor miał na myśli Obamę, to ok... Ale inaczej proszę o wyjaśnienie tego stanowiska.
afdsaf / 82.139.44.* / 2013-10-13 21:26
Bo ten Pan reprezentuje rynki finansowe a nie rządy a one reprezentują inne interesy
porażka / 90.156.5.* / 2013-10-13 20:34
Kurczę dopiero dostrzegłem że autor komentarza jest facetem. Zawsze myślałem że to kobieta a dziś się tak przyglądam i pomyślałem : ale ona brzydka i tak patrzę a to facet:-), ale spoko ma gość łeb na karku i pisze z sensem.
Etermit / 2013-10-13 22:41 / Tysiącznik na forum
Pan Damian pewnie i ma łeb na karku, ale dodatkowo ma także wyobraźnię małego chłopca (bez urazy panie Damianie). Tytuł poprzedniego artykułu o "trzęsieniu ziemi" na Wall Street sugeruje, że ta ulica i giełda znajdują się w Los Angeles.

Nie wiem skąd Ci nasi monejowi analitycy mają te trzęsienia ziemi i fale tsunami w miejscach gdzie one nie występują, ale przypomina mi się piosenka z dzieciństwa o fantazji, która jest od tego aby bawić się na całego i może o to tutaj chodzi :)

A i tak najlepsze są te pytajniki na końcach tytułów ich artykułów, które świadczą o profesjonalizmie i mega "ekspertyczności" ;)
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy