Forum Polityka, aktualnościPolityka

USA raczej nie zniosą wiz dla Polaków

USA raczej nie zniosą wiz dla Polaków

Money.pl / 2007-08-02 10:39
Komentarze do wiadomości: USA raczej nie zniosą wiz dla Polaków.
Wyświetlaj:
huzar / 193.95.151.* / 2007-08-09 00:29
miki ma racje to zenada panowie a ty hyba wogule filmow nieogladasz rektor polecam rambo 3 popatrz i sie posmiej co oni muwili o afganistanie w latach 80 a co robia tam dzisiaj niczym sie nie roznia od ruskich.a nas posuwaja w pupala koles tu niema nic przesadzonego ja ziom tam byle i wiem moj ojciec tam zyje 19 lat wiec opstygnij ziom
miki488 / 83.6.235.* / 2007-08-03 23:34
Zerwać stosunki z USA gdzie się da ! Po prostu stopień upokorzeń Polski sięgnoł Zenitu! Radze polskiemu rządowi zrobic nagły zwrot w stosunkach z USA ,inaczej Polskie społeczeństwo znienawidzi USA. Jak USA będą miały interes to przylecą do Polski na kolanach. Ja bym ostro zagrał,prestizowo .Wycofał bym wszystkie wojska ,poza Afganistan(zmiejszył bym ta o połowe),oddał te F-16 a Tarcze niech postawią se w czechach czy Estonii.Po prostu czas na Olanie USA ! Zapomieć że taki kraj istnieje,wprowadzić wizy dla amerkanów i kanadyjczyków.Pora skończyć z tą błazenadą! Stosunki USA-Poslska umarły z winy USA..A sprawa Mazura,czy zakaz sprzedaży polskiej broni w Iraku to poprostu naplucie na twarz! Panie Kaczyński ,pora aby Polska miała taki stosunek do USA jak i Grecja.Trzymać się od tego kraju z daleka !
rrrrrrrrrrrr / 76.67.5.* / 2007-11-03 23:16
Mieszkam za oceanem i mam dwa obywatelstwa , zgadzam sie z toba 100% , tu w usa jest juz syf
Spid / 87.205.224.* / 2007-11-01 12:58
Zgadzam sie z kolega z wyzszego pietra. Co nas obchodza jankesi ? Co oni nam pomagaja. Gdzie te wygrane przetargi PL firm na odbudowe iraku ? Jak to sie dzieje ze tam niemieckie firmy wygrywaja jak oni nawet zolnieza w iraku nie postawili ! Jeszcze tarcze antyrakietowa budowac w PL chca a nas do siebie wpuscic niechca - zenada.
bad and mad / 80.51.243.* / 2007-08-02 10:39
Jak ktos powie : Amerykanin ! - To jaki obraz staje Wam przed oczyma ? Bo ja łapie sie na tym, ze ostatnio... jest to zołnierz w mundurze polowym z karabinkiem w ręku... Obraz najeźdźcy i okupanta ! Szok...ale tak jest !
Rektor / 62.0.20.* / 2007-08-02 16:57
Za duzo siedzisz przed TV czlowieku, wiec miej tylko pretensje o to do siebie i dziekuj, ze nie masz jeszcze omamow z zolnierzami w rolach glownych ;-)
wsciekly / 86.160.71.* / 2007-12-10 20:15
ale dalismy sie wydymac tym chamburgerom . nasi gina w iraku .w polskim wojsku bieda ,dlatego ze wszystko do iraku poszlo .wiem bo bylem ,doniu zrup cos z tym .................................

Najnowsze wpisy