Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

USA: Rośnie liczba niespłacanych kredytów

USA: Rośnie liczba niespłacanych kredytów

Money.pl / 2008-03-06 18:00
Komentarze do wiadomości: USA: Rośnie liczba niespłacanych kredytów.
Wyświetlaj:
Krzych / 2008-03-06 20:34 / Płoteczka na forum
tak mułowato się dzisiaj wszystko otwiera że aż chęci szukania nie mam , macie podobnie 1,3MB/s a strona minuta , money to już szok...........
Jaronero / 2008-03-06 20:42 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
tak to się zaczyna... najpierw zamulanie, potem atak spamem, następnie złośliwe wirusy, a na koniec przecięty kabel na dnie bałtyku... CHCĄ NAS WYKIWAĆ!
Jak odzyskamy łącza, to się okaże że Wig20 jest już na 4500...
gVarek / 2008-03-06 20:52 / "zGÓRnikt"
jak będziesz miał pełny portfel to Cię nie wyrolują;)
max303 / 2008-03-06 20:43 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
u mnie też(:-(
z_brzeszczot / 2008-03-06 20:48 / Leszcz uliczny
dziękuję Wam:)
A ja myślałem, że tylko u mnie i już miałem tego starego komputerowego trupa wyp.iep.rzyć za okno!
max303 / 2008-03-06 20:50 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
To money ciągle coś grzebie(:-(
Krzych / 2008-03-06 20:47 / Płoteczka na forum
przeglądam gazety Wprost 24 już z 2min. i jeszcze się nie otwiera , nie ma sensu dzisiaj..
Krzych / 2008-03-06 20:50 / Płoteczka na forum
Słowacy gonią Chińczyków
Rekordowy wzrost PKB Słowacji
Produkt krajowy brutto (PKB) Słowacji wzrósł w IV kwartale 2007 roku o 14,3 proc. rok do roku, po wzroście w III kwartale o 9,4 proc. - podał we wtorek zweryfikowane wyliczenia słowacki urząd statystyczny w komunikacie.
więcej
Rekordowy wzrost PKB na Słowacji (w ostatnim kwartale ubiegłego roku aż o 14,3 proc., a w całym 2007 r. o 10,4 proc.) postawił gospodarkę tego kraju w rzędzie tak dynamicznych jak gospodarka chińska, pompowana przecież dodatkowo inwestycjami przez Igrzyskami Olimpijskimi.
nas to czeka jak nie odbiorą Euro
blueberg / 2008-03-06 19:46 / Tysiącznik na forum
faktycznie, jak spojrzę na dzisiejsze wskaźniki, to Lotos jest najtańszą spółką z w20 (TVN najdroższą)
Flugo, Twoja Jutrzenka tez wygląda b. ciekawie - prawie tak tania jak Lotos, hahaa
amigo2 / 2008-03-06 19:43 / Regulamin forum!
witam wieczorkiem
siorbac BYTOM TO NA JUTRO
Marins / 2008-03-06 20:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Lipa wyszła z tym Bytkiem....
amigo2 / 2008-03-06 20:53 / Regulamin forum!
jaka lipa
to pozadny garniak
Romi / 2008-03-06 19:36 / portfel / Koci Tata
http://www.pracuj.pl/oferty/1182639.html

http://www.pracuj.pl/oferty/1182634.html


Może pomożemy ślicznotce :))
Jaronero / 2008-03-06 20:27 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
To już jest fanatyzm.... ;)))
Longterm / 2008-03-06 19:22 / Mostek Zwyciężymy!
Coraz mniej komentarzy w wieczornym wątku...pod porannym tylko 600 wpisów z czego połowę generuje 5 osób...idziemy w dobrym kierunku...czekam na mniej niż 100 wpisów rano i kilka po południu i można będzie kredyt brać na akcje:)
needle / 2008-03-06 19:56 / Bez rangi
ja nie piszę, aby Ci zrobić przyjemność;-)
Jaronero / 2008-03-06 20:29 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
A mnie Long wprost przeciwnie zmobilizował do wpisu :)
needle / 2008-03-06 20:44 / Bez rangi
życie MONEYowe wygląda tak:
- zaloguj się pod innym nickiem, napisz, że jesteś pierwszy raz i że Ci się podoba i że pozdrawiasz wszystkich to zaraz dostaniesz kilka życzliwych podpisów
- naubliżaj komuś...będzie ich jeszcze więcej
- napisz dłuższy tekst problemowy,ale do rzeczy ...to sam zobaczysz;-)
Jaronero / 2008-03-06 21:16 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
Bo to tak jest z tymi merytorycznymi wpisami :) najpierw długo czytasz, potem dociera gdzie miało... zastanawiasz się, szukasz błędów logicznych/ merytorycznych... sprawdzasz swoje tezy na necie... dochodzisz do wniosków, artykułujesz je w wordzie, szczęśliwy cały wchodzisz znów na Money żeby wkleić swoje, jakże trafne, spostrzeżenia i...
jest już 400 wpisów więcej, tekst jest na 5 stronie od tyłu, i jest kilka nowych problemowych do których należałoby się odnieść...
Syzyfowa praca :)))
needle / 2008-03-06 22:02 / Bez rangi
dlatego tak często wertuje portfele o wynalazłem stronę na dowcipy;-)
semeo / 2008-03-06 19:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam
Jest zapewne jeszcze spora grupa, która czyta forum wnikliwie ale nie wypowiada się, te osoby też wypadałoby policzyć:)
griffin / 2008-03-06 20:47 / portfel / Tysiącznik na forum
ubiegam apel o ujawnienie się ;o)
Romi / 2008-03-06 19:30 / portfel / Koci Tata
Już niedługo bedziem brac garściami :))
Tylko żeby później nie dostać pare garści..........
esku / 2008-03-06 19:18 / Coito ergo sum
Przychodzi Silvio Berlusconi do spowiedzi.

Berlusconi: Ojcze proboszczu, chciałbym się wyspowiadać.

Proboszcz: Oczywiście synu. Jak się nazywasz?

Berlusconi: Silvio Berlusconi, ojcze.

Proboszcz: Ojej! Prezes Rady Ministrów?

Berlusconi: Tak, ojcze.

Proboszcz: Posłuchaj synu, Twój przypadek wymaga kogoś wyżej. Lepiej jeśli zwrócisz się do biskupa.

Berlusconi idzie do biskupa i prosi, by go wyspowiadał.

Biskup: Oczywiście, jak się nazywasz?

Berlusconi: Silvio Berlusconi.

Biskup: Prezes Rady Ministrów? Nie, mój kochany, nie mogę Cię wyspowiadać, Twój przypadek jest zbyt skomplikowany. Lepiej jeśli zwrócisz się do Watykanu.

Berlusconi jedzie do papieża.

Berlusconi: Wasza Świątobliwość, chciałbym się wyspowiadać.

Papież: Oczywiście synu, jak się nazywasz?

Berlusconi: Silvio Berlusconi.

Papież: Oh, oh. Synu! Twój przypadek jest dla mnie zbyt skomplikowany. Popatrz tam. Tam jest taka kaplica. W środku znajdziesz krzyż. Pan Cię wysłucha.

Berlusconi udaje się do kaplicy i zwraca do Jezusa.

Berlusconi: Panie, chciałbym się wyspowiadać.

Jezus: Oczywiście, mój synu, jak się nazywasz?

Berlusconi: Silvio Berlusconi.

Jezus: Kto? Prezes Rady Ministrów?

Berlusconi: Tak, Panie.

Jezus: Były przyjaciel Craxiego?

Berlusconi: Tak, Panie.

Jezus: Wynalazca tarczy podatkowej, która pozwala przelewać do kraju pieniądze z Montecarlo i Kajmanów, które twoi znajomi ukryli przed fiskusem?

Berlusconi: Tak, Panie.

Jezus: Przyjaciel neofaszystów i neonazistów?

Berlusconi: Tak, Panie.

Jezus: Ten. który pozwolił ponownie kandydować 13 skazanym osobom?

Berlusconi: Tak, Panie.

Jezus: Ten. który tak zmodyfikował prawo wyborcze, że teraz kandydatów wybierają partyjni sekretarze a nie mieszkańcy danych regionów?

Barlusconi: Tak, Panie.

Jezus: Ten, który zniósł podatek spadkowy dla miliarderów, a następnie natychmiast przepisał swoje firmy na dzieci?

Berlusconi: Tak, Panie.

Jezus: Ten, który od momentu, gdy jest u władzy czterokrotnie powiększył swój majątek i uchronił od bankructwa swoje firmy i jeszcze mówi, że wszedł do polityki dla dobra publicznego?

Berlusconi: Tak, Panie.

Jezus: Ten, który usunął z telewizji Rai osoby, które mu nie pasowały?

Berlusconi: Tak, Panie.

Jezus: Ten, który trzy razy zmieniał ministra skarbu?

Berlusconi: Tak, Panie.

Jezus: Ten, który wprowadził subsydia na zakup dekoderów cyfrowych, by jego brat mógł robić interesy z firmą, która je produkowała?

Berlusconi: Tak, Panie, to ciągle ja.

Jezus: Mój synu, nie ma potrzeby byś się spowiadał. Musisz tylko podziękować.

Berlusconi: Podziękować??? Komu, Panie?

Jezus: Rzymianom, którzy przybili mnie do tego krzyża. W przeciwnym wypadku bym z niego zszedł i kopnął Cię w d...!
needle / 2008-03-06 19:59 / Bez rangi
powiedzmy, że nienajgorsze, ale miejsce tego jest tu...
http://tnij.com/ej8m
zapamiętasz?
topol2 / 2008-03-06 19:06 / Tysiącznik na forum
Re szymon:
Dziwnie wygląda, jak ktoś sięc cieszy, że inny traci.
Nikt nie jest nieomylny. Zainwestowałem w Mewę spekulacyjnie. Na razie sytuacja jest taka, że jeśli mewa spadnie poniżej 3 grosze, to będę tracił.Wszystko wskazuje, że stracę, gdyż Mewa jest na razie po 8 gr, ale prawdopodobnie spadnie poniżej mojej ceny zakupu, czyli 3 gr. Nikt nie jest nieomylny. Silvano też nie wyszło.
Mam 5 innych spółek i nie czuję potrzeby wymądrzania się na forum. Wile miesięcy byłem bez akcji. Ponownie zainwestowałem. Może trochę za wcześnie. Za wcześnie, ale zgodnie z zasadami i jest OK.
Pozdr
szymon / 2008-03-06 20:07 / Uznany Gracz Giełdowy
ja sie nie ciesze, ciesze sie wtedy kiedy wszyscy zarabiaja.... niestety to niemozliwe.... po prostu czasem jestes zbyt pewny siebie.... kazdy sie myli....
szymon / 2008-03-06 20:27 / Uznany Gracz Giełdowy
P.S powiedz jak mozesz skad wziac ksiazke(albo nawet xero ) "Gdy gra na gieldzie zaczyna byc sztuka". Zachwalanych przec Ciebie akcji nigdy nie kupie, ale ksiazke to bym przeczytal, tylko nie moge jej nigdzie znalezc....
needle / 2008-03-06 20:47 / Bez rangi
Demon rynków sporo kupował (i wygląda na to, że czytał:-)...
...jego spytaj
szymon / 2008-03-06 20:50 / Uznany Gracz Giełdowy
ok, namierze go :)
gVarek / 2008-03-06 20:54 / "zGÓRnikt"
możesz pisać już teraz, bo ma podanego maila pod nickiem
z_brzeszczot / 2008-03-06 19:12 / Leszcz uliczny
o ile dobrze zrozumiałem sens jego wypowiedzi, nie cieszy się, że tracisz, tylko smuci...
wprawdzie jego smutek nie wynika z faktu, że Ty tracisz jeno żeś się wycofał z własnej
propozycji zakładu
Mógł chłop jakiego browara (copyright: F. Kiepski) wybrać, a tak musiał się smakiem obejść
rozumiem go
:-)
pozdr
Kai / 2008-03-06 18:54 / Tysiącznik na forum
Mieciu... co jest grane z tym Lotosem? Prawie sie zdecydowalem na zakup, ale nie jak leci dalej na pysk.... Obserwuje tez Paged, wyglada jakby mial ochote juz wyhamowac
adasiek z opola / 83.30.26.* / 2008-03-06 18:53
co powiecie Panie i Panowie na temat tego anala i jego przepowiedni ???

http://hotmoney.pl/artykul/1286/1/po-sesji-czas-na-wzrosty.html
Jazgar / 2008-03-06 19:10 / Bywalec forum
wygląda na to że P. Juś to raczej zglasza swoje pobożne życzenia , oprócz tego jest niekonsekwentny w swoich prognozach . Komentarze do jego artykułu dają troche do myślenia.
Krótko mówiąc , wolę czytać to Forum bo tu można więcej i konkretniej sie dowiedzieć .
adasiek z opola / 83.30.26.* / 2008-03-06 19:32
komentarze do jego artykułów są adekwatne do jakości słów którymi opisuje swoje przemyślenia i pragnienia...cóż, każdy może mieć marzenia.
nielogo / 79.186.134.* / 2008-03-06 18:46
Uważam, że jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to nie należy się odzywać.
Dlatego irytują mnie posty tego bezrozumnego neandertalczyka od 'buhahaha' (przepraszam
neandertalczyków). Apeluję, aby nie dopisywać nic pod jego postami i w ogóle go
ignorować, może się przygłup zniechęci i wróci do swojej jaskini.
aleksandere kwas / 83.25.187.* / 2008-03-06 18:28
co tak cicho ?? gdzie te klakierki ujadające pod dyktat jasnie komentatora z porannych godzin ..następny milusi komentator nam tu nadaje bajeczki na dobranoc a kici kici buhahaha
aleksandere kwas / 83.25.187.* / 2008-03-06 18:26
hurra hossa byki w natarciu ...huraaaa ..a gdzie ujadające kundelki ?:)
Navigare----- / 2008-03-06 18:27 / Uznany Gracz Giełdowy

a gdzie ujadające
kundelki ?:)

.................
spojrz w lustro to zobaczysz gdzie...
z_brzeszczot / 2008-03-06 18:39 / Leszcz uliczny

spojrz w lustro to zobaczysz gdzie...


nierealne... lustro dawno oddał do lombardu, żeby mieć na jeszcze parę akcyjek Toory...
żeby nie jego kumpel, prowadzący kawiarenkę,
nie miałby biedak nawet jak pisać na money.pl - swoim ulubionym portalu
Mieczyslaw / 2008-03-06 18:48 / Uznany Gracz Giełdowy
a nie gadaj , toore mialem po 1,15 czulem ze odbije i zarobilem co nieco

w podobnej sytuacji kiedys byl MSZ i chodzil ponizej 0,50zl, byl najtansza spolka na GP swego czasu, a teraz ??? teraz to POTEGA !!! :)))
z_brzeszczot / 2008-03-06 18:51 / Leszcz uliczny
no, ale za ostatnie lustro nie kupowałeś Toory, prawda?:)

PS. Mi też się udało na niej dwukrotnie "przelecieć", cóż, zdarzyło się też spudłować i trzeba było wiać z chybionego DT :)
needle / 2008-03-06 18:18 / Bez rangi
-rekomenduję stronę, na której można wpisywać się w dowolnym temacie i objętości
http://tnij.com/ej8m
strona ma wiele zalet:
-mogą się wpisywać zalogowani i ci, którzy nie moigą przebrnąć dotąd tej złośliwej szykany
-można pisać wierszem i prozą
-pisać z sensem i bez
-o czymkolwiek
-o niczym!
zamiast produkować się na innych portalach można daleko nie odchodząc kliknąć stronę, która jest na podorędziu
z_brzeszczot / 2008-03-06 18:40 / Leszcz uliczny
jak Ci się tam "olek de sour" zainstaluje pożałujesz tej reklamy ;-)
pozdr
trak / 2008-03-06 19:13 / portfel
żaden prawdziwy świr nie przyjdzie bo potrzebuja większego
audytorium
z_brzeszczot / 2008-03-06 19:15 / Leszcz uliczny
do sejmu go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lakiiii / 79.184.103.* / 2008-03-06 18:10
więc nie jest najlepiej ;((((((( teraz to pewnie ludzie dopierą zaczną tracić ;((((((((( ja juz chyba też straciłem
jeśli taka sytuacja dzieje się za oceanem to jak to wpłynie na europejskie rynki szczególnie wschodnie ;-((( jeśli amerykanie nie spłacają kredytów to z czego spłacą Polacy ? jak myślicie warto sie wycofać z inwestowania na jakiś czas /?????
z_brzeszczot / 2008-03-06 18:46 / Leszcz uliczny
do rozważenia czy wchodzić czy nie...
jeśli masz akcje nie wywalaj, nawet jak teraz spadają, bo sądzę, że mniejszy jest możliwy zakres spadków niż późniejszych wzrostów...
reasumując: nie wiem czy już kupować, ale na pewno nie sprzedawać:).

To moja prywatna opinia, mogę być w błędzie, w żadnym wypadku nie traktuj jej jako rekomendację!!!
pozdrawiam
Mieczyslaw / 2008-03-06 18:13 / Uznany Gracz Giełdowy
liczba niesplaconych kredyto w bankach w Polsce w 2007 byla mniejsza niz prognozy, wiec nie przesadzaj

poczekamy na wyniki za I kw , moim zdaniem wtedy duzo sie wyjasni
aleksandere kwas / 83.25.187.* / 2008-03-06 18:36
miecio on ci próbuje powiedzieć ze traci kase przynajmniej jest szczery a ty mu jakiś kit wciskasz ??
lakiii nieładuj teraz kasy na rynek bo będziesz bankrutem!!! i niesłuchaj się tych z forum i to zakłamani mitomani na inwestycje przyjdzie czas ale duuuużżżooo wody jeszcze upłynie a na dt jest duży stres zarobek niewielki czyli nieopłacalne mało zyskujesz bardzo dużo ryzykujesz ...daj sobie spokój jak chcesz to napisze Ci na gg jakie społki kupowac ale nie tu na forum tym zakłamanym ujadaczom nic niepowiem
Mieczyslaw / 2008-03-06 18:45 / Uznany Gracz Giełdowy
hahaha, a czy ja mu kaze kupowac ? nic takiego nie napisalem, kazdy robi jak uwaza

"jeśli amerykanie
nie spłacają kredytów to z czego spłacą Polacy " - polskie banki nie rozdawaly kredytow za ladne oczy i mily usmiech jak w USA
szymon / 2008-03-06 18:16 / Uznany Gracz Giełdowy
2007-12-13 23:52:06 | *.*.*.* | szymon [ Szymonek ancymonek ]
Re: Kolejny "poślizg" Mikołaja [0]
2007-12-13 23:18:34 | *.*.*.* | topol2 [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Fundamentem Mewy jest akcjonariat i cena. Pamiętaj, że bankrut Leasco, ma
gigantyczne długi, żadnych przychodów, tyle samo akcji co Mewa, nie będzie
dopuszczony do notowań na GPW i jest po 6 gr. W stosunku do Mewy jest
przewartościowany kilkadziesiąt razy. Ja ci nie dam wyceny Mewy. To jest
spekulacja. Nie zakładaj się o to, że Mewa spadnie poniżej 10 gr, bo przegrasz.


ja sie chetnie zaloze, ze jednka spadnie....
skomentuj zgłoś do usunięcia

szkoda ze nie bylo odp z Twojej strony na tego posta.... jakies piwko bym moze wygral :))
Topol idz do diabla z Twoimi rekomendacjami, gadales o silvano i od tego czasu spadlo ok 40%
Navigare----- / 2008-03-06 18:29 / Uznany Gracz Giełdowy
topol wpadł sie pochwalić że ma spółke która rosnie :))
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy