Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

USA: Stało się nieuniknione

USA: Stało się nieuniknione

Money.pl / 2008-02-29 18:18
Komentarze do wiadomości: USA: Stało się nieuniknione.
Wyświetlaj:
bebe / 2008-03-03 02:21 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
pa........
bebe / 2008-03-03 01:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dyskusja jest zbyt wielopoziomowa i zawiła żeby wszystko przedstawić w kilku postach
----------------------------------------------------------------
to zdanie..........- znamienne.........i za to lubię gre na gpw......- te rózne opcje, przekonania.....- oby tak było -......bez ustawiania "spółdzielni" i takich tam.....

Dobrej nocy
piciu / 2008-03-03 01:20 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobranoc bebe co tak wczesnie (jak na ciebie) :) idziesz spac?
bebe / 2008-03-03 01:33 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pati....Ty to chyba w zawodach samoch. startujesz......a reszta....- otoczka....?...:-))))
dobranoc Pati......ale jazda..........:-)))))).......do łózia......./tym razem/....:-))))))
bebe / 2008-03-03 01:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no cóż.......kończe księgować.....a tu tak troche sie cicho zrobiło......
ale miło, że się Pati i piciu..........- też odezwaliście.....miło mi.......
ja mogę dalej.......:-))))))))))).......- jechać...waszymi samochodami......:-))))))
piciu / 2008-03-03 01:33 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie bede przeszkadzal w pracy :)
obysmy dojechali jak najdalej i jak najprzyjemniej w naszej jezdzie zwanej zyciem......moze sie spotkamy na jakims skrzyzowaniu..... :))
kolorowych cyferek yyy...... tzn. snow :)

do zobaczenia jutro
bebe / 2008-03-03 01:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dość.....dość......-pracę wykonałam.....
ale skrzyżowanie.....- cholera dobrze, ze jestem grzecznym piechórem.......- to kierowcy zatrzymuja się, żebym przeszła.......- jestem grzeczna i ostrożna......../samoxhód....- to tylko machina.....-różny stan, a uprzejmość na drodze.......- to sukces.......iiiiiiiii pozdrawiam.......- ten gest życzliwości na razie skutkuje........pozdrawiam.......
/na torze......jeździłabym jak zawodowiec......cha...ha....cha.....- i ryzykant/.....pa piciu
piciu / 2008-03-03 01:24 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kolorowych (samochodowych) snow :)
bebe / 2008-03-03 01:26 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
piciu......ależżżżżżżżz jazda........cha..ha.....cha......
AT-Techno MATADOR / 2008-03-03 00:58 / Short term

2008-03-03 00:35:30 | *.*.*.* | AT-Techno MATADOR [ Short term ]
Jeżeli jesteś cierpliwy, to wyczuj moment i zacznij
grac z trendem.
To najgorsze połączenie: cierpliwość + obstawianie
złej strony rynku. Te 2 cechy wielu doprowadziły do
bankructwa.
Życzę Ci jak najlepiej, więc przemyśl jeszcze raz
czy masz dobry system.
pzdr!
skomentujzgłoś do usunięcia

2008-03-03 00:44:00 | *.*.*.* | Jaronero [ "ATe-ista ale nie fanatyk" ]
masz rację, ale jeszcze na przełomie roku
szaleństwem było kupowanie puttów na 2600...
kto kupił i sprzedał w odpowiednim momencie ten
już tu nie pisze ;)))

Uśrednianie w dół wyklucza podstawową zasadę rozsądnego systemu- !CIĘCIE STRAT+obrona pktów BREAK EVEN!
Jasne, że takie podejście może dać Ci zarobić raz, drugi raz, ale w dłuższej perspektywie masz ogromne szanse zbankrutowania. trend przeciw ktoremu obstawiasz okazac się zbyt silny
piciu / 2008-03-03 01:10 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zobacz moj portfel ile mozna bylo przyciac na fw20h8 w dwa tyg - kupilem(na razie bawie sie wirtualnie) po 3085 a mozna bylo nawet po ok 3180
Jaronero / 2008-03-03 01:16 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
wirtualnie to ja w portfelu opierając system na SMA = 5 przycięłem w kwartał prawie 1000 punktów na sztuce... a na żywca, to prawie kota zagłodziłem... dwie różne bajki, jak to piszą ludzie na forum: kup jedną akcję w realu, a światopogląd ci się obróci o 180 stopni :) gasze kompa... 4 h snu musi zostać...
pozdr.
AT-Techno MATADOR / 2008-03-03 01:14 / Short term
ja w realu preferuję jednak tylko DT na kontraktach
pzdr!
piciu / 2008-03-03 01:19 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pozdr
Jaronero / 2008-03-03 01:06 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
Matador - ja to wiem, Ty to wiesz, Zby$ tyż... a Warreno siedzi i zawija te sreberka - dyskusja jest zbyt wielopoziomowa i zawiła żeby wszystko przedstawić w kilku postach, dlatego w księgarniach są o tym grube książki... naprawdę dużo czasu spędzam nad analizą poziomów cen poszczególnych opcji w odniesieniu do poziomów i zmian poziomów indeksu bazowego, oraz w powiązaniu czasowym... brakuje mi scrinów historycznych na opcje z poprzednich okresów rozliczeniowych - muszę 20 marca porobić bardzo duzo zrzutów ekranowych - może napiszę kiedyś książkę ;))))

Przy piwku byśmy przegadali pewnie całą noc, ale trzeba zrobić zlot.... a na razie dobranoc, jutro też jest dobry dzień na inwestycje..
AT-Techno MATADOR / 2008-03-03 01:09 / Short term
no to może pogadamy kiedyś na zlocie przy piwku:)))
pozdraffki!
AT-Techno MATADOR / 2008-03-03 00:51 / Short term

2008-03-03 00:40:03 | *.*.*.* | zbig$ [ Weteran 93/94 ]
no jak na razie to były u nas dosc szybkie padaki, a potem
dłuższe slimaczenia się i znowu szybkie padaki...))

Rzeczywiście, ale przed każdą padaką był okres powolnego budzenia się jej
Poza tym doprecyzuję trochę.

Pierwszą fazę trendu spadkowego, kiedy rynek jeszcze żyje minionym trendem wzrostowym, charakteryzują te ostre odreagowania. W bardziej zaawansowanym, trendzie potwierdzeniem jego siły i możliwości kontynuacji, są odreagowania płaskie (zdechłego kota).

Ostre odreagowanie może natomiast wiązać się z psychologicznym zjawiskiem szoku cenowego i być przyczynkiem do odwrócenia trendu.
warren buffet / 2008-03-03 00:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mowilem i bede mowil ze dopoki zagranica sie nie przyssie i lokaty beda wysokie.... nie bedzie hossy. na to potrzeba czasu, bowiem w umyslach ludzi nawet jak lokaty spadna z 10 na 8 procent nie zrodzi sie mysl o konwersji na f. akcyjny.

reklamy, powolne niedowierzanie, spadek lokat.... znow pierwsze fortuny na gieldzie.... inflacja spada, skrzypek klaszcze, ludzie sie ciesza, euro tuz tuz.... PKB polski 8%....

i co ? i wtedy bede wychodzil z rynku akcji. CZAS.
warren buffet / 2008-03-03 00:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobrej nocy
AT-Techno MATADOR / 2008-03-03 01:02 / Short term
dobrej nocy Warreno;)
A ja Tobie polecam kontrakty.
Tak samo działa psychologia tłumu w perspektywie kilku godzin, jak i kilku lat.
Masz wyczucie=zarabiasz więcej i bezpieczniej moim zdaniem (intra) niż długoterminowo na akcjach.
pzdr!
AT-Techno MATADOR / 2008-03-03 00:27 / Short term
ważne jest też spojrzenie na wykres w wymiarze czasowym
To, co charakteryzuje trend spadkowy generalnie, to długie okresy spadania oraz gwałtowne odreagowania w górę.
te gwałtowne odreagowania dają sporą pokusę na wejście długą pozycją i szybki zarobek (hazard)
Sztuką jest jednak umiejętność ujeżdżania spontanicznych fal zgodnych z kierunkiem trendu i to daje o wiele lepsze efekty!
zbig$ / 2008-03-03 00:40 / Uznany gracz - weteran 93/94
no jak na razie to były u nas dosc szybkie padaki, a potem dłuższe slimaczenia się i znowu szybkie padaki...))
zbig$ / 2008-03-03 00:41 / Uznany gracz - weteran 93/94
ale odreagowania faktycznie tez szybkie...
W bessie generalnie ruchy chyba są dość szybkie,
a whossie tylko impulsy
Jaronero / 2008-03-03 00:39 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
tak, tylko praktycznie oprócz Kena wszyscy się przekonali o tym, jaki mamy trend dopiero przy 2700... ten kto wsiadł na krótkie przy 3900 miał wyłącznie farta, bo żadne oscylatory nie miały prawa pokazać zmiany trendu... oczywiście gdy zdobył 200 - punktowe zabezpieczenie to mógł ustawić stopa na 3800 i spokojnie jechać na swoich konikach bez wachlowania pozycji - ale powtarzam - to wyłącznie szczęście mu dopisało, a na puttach być może żelazna dyscyplina od kwietnia właśnie...
piciu / 2008-03-03 00:04 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
spadamy teraz do poziomu ok 2500 (na w20) nastepnie powolny powrot na ok 3000 i nastepnie dlugi powolny wyczerpujacy zabijajacy wiekszosc inwestorow spadek do poziomu ok 2200 i poczatek nowej hossy (wybory w usa)
Jaronero / 2008-03-03 00:16 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
coraz bardzie niestety się uświadczam w tym,że tak łatwo nie będzie... psychologia i "efekt motyla" będzie grac główną rolę w tym i następnym roku... Ja też mam plana na łatwy i dobry zarobek, ale jak dotąd sie nie sprawdził ;))) a sprawa niby prosta:
kiedyś musimy dojść do 4000 na wig20, bo dalej jesteśmy gospodarką rozwijającą się w szybkim tempie, doganiamy Europę jak wcześniej Irlandia, Portugalia, Hiszpania, Włochy...
Więc dłek jest zbawienny, bo mamy niepowtarzalną okazję na duży (1000 punktowy) zarobek - w hossie trzeba było 3 lata na to pracować, a teraz możemy mieć ten poziom w rok, albo w pół roku i potem korekta o połowę...
Więc co kwartałbędę kupował tanie opcje wzrostowe w dalszym ciągu i czekał, Tylk wg sugestii Pabla - z wyprzedzeniem półrocznym, a nie kwartalnym... w końcu się trafi - jedna na pięć decyzji przynosi zarobek niwelujący straty z nawiązką... więc aby tylko sztywno trzymać się planu i będzie ok do 2010...
Patrycja.N / 2008-03-03 00:22 / portfel / Tysiącznik na forum
ja tam przepakuję sie w spółki które pokazały jakieś no w miarę wyniki i zobaczymy ...
w zarobek nie wierzę specjalnie, ale przynajmniej oddam kasę potrzebującym ;)
AT-Techno MATADOR / 2008-03-03 00:20 / Short term
nie wygląda to na dobry system, bo grasz przeciwko trendowi.
uważaj.
Jaronero / 2008-03-03 00:33 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
tak, mogę w poniedziałek kupić kilka puttów i zagrać z trendem - ale na razie od kilku tygodni poruszamy sie choryzontalnie teraz się buduje albo druga część trendu, albo jego przełamanie więc nie będę podejmował pochopnych decyzji a tylko się ubezpieczam - w czwartek wydałem 100 złotych na wzrostówki do 3600 - mogę jutro zainwestować 100 w spadkowe do 2600 - koszt niewielki, radość duża... na razie testuje to, trzeba posiedzieć nad tym przynajmniej dwa - trzy kwartały, a nie kilka dni jak próbuje większość... do hossy mam trochę czasu :))
AT-Techno MATADOR / 2008-03-03 00:39 / Short term
przed chwilą pisałeś o dłuższym horyzoncie czasowym

Więc co kwartałbędę kupował tanie opcje wzrostowe w dalszym
ciągu i czekał, Tylk wg sugestii Pabla - z wyprzedzeniem
półrocznym, a nie kwartalnym... w końcu się trafi - jedna na
pięć decyzji przynosi zarobek niwelujący straty z nawiązką...
więc aby tylko sztywno trzymać się planu i będzie ok do
2010...
Jaronero / 2008-03-03 00:49 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
oj, za dużo pisania, a wstaje o 5.00.. tak jak to się rysuje teraz , to kupiłbym putty czerwcowe i ustawił się tanio na zbieranie calli wrześniowych - czyli nie wpadł rano jak wicher do BM i brał jak leci ... widzisz zlecenia? Ktosie ustawiają zlecenie na 1/20 ceny i czekają... wpadnie jedna, dwie sztuki... docelowo maja nazbierane 100 bez podnoszenia cen... a jak napisałem w styczniu kilka słów to cena jednej opcji skoczyła o 400% w dwa dni, żeby potem spaść z powrotem - mała płynność i niecierpliwość... mogłem to zresztą wykorzystać, ale nie o to chodziło...
piciu / 2008-03-03 00:20 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na opcjach plynnosc jest znikoma nie lepiej kontrakty na w20?
Jaronero / 2008-03-03 00:27 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
nie mam możliwości teraz ze względu na pracę siedzieć po 8 godzin nad notowaniami - stopy utna większość zarobku (oby tylko) a gra bez stopów na kilkudniowe ruchy indeksu to szaleństwo :) a brak płynności jest nieraz plusem, tylko trzeba być cierpliwym - niecierpliwi łykaja to co się wystawia...
AT-Techno MATADOR / 2008-03-03 00:35 / Short term
Jeżeli jesteś cierpliwy, to wyczuj moment i zacznij grac z trendem.
To najgorsze połączenie: cierpliwość + obstawianie złej strony rynku. Te 2 cechy wielu doprowadziły do bankructwa.
Życzę Ci jak najlepiej, więc przemyśl jeszcze raz czy masz dobry system.
pzdr!
Jaronero / 2008-03-03 00:44 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
masz rację, ale jeszcze na przełomie roku szaleństwem było kupowanie puttów na 2600... kto kupił i sprzedał w odpowiednim momencie ten już tu nie pisze ;)))
piciu / 2008-03-02 22:44 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
(pamietaj - auto musi byc oryginalne- przynajmniej dla mnie)

Ford Mustang SHELBY GT500 Coupe 540KM
http://www.allegro.pl/item319840310_2007_ford_mustang_shelby_gt500_faktura_vat.html

lub
VOLGA V12 COUPE
http://bluebox.zary.com.pl/moto_info/news/news_64/volga.htm

lub
McLaren F1 V12 6.1L 48v - 627 KM
http://pl.wikipedia.org/wiki/McLaren_F1
Jaronero / 2008-03-02 23:34 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
Wołga jest śliczna :)) takie autka lubię... na starość to mi się marzy duży garaż (najlepiej połączony z małą kuźnią) i dłubanie w oldtimerze jakimś, albo zbudowanie wg planów jakiegoś prototyu z lat 1890 - 1900... wykształcenie kierunkowe posiadam :))
Patrycja.N / 2008-03-03 00:28 / portfel / Tysiącznik na forum
ale Czajka to prawdziwy krążownik :) :)
Mieczyslaw / 2008-03-02 23:02 / Uznany Gracz Giełdowy
wszystkie za bardzo rzucaja sie w oczy , a to nie dobrze, szczegolnie w Polsce
Patrycja.N / 2008-03-02 22:48 / portfel / Tysiącznik na forum
a 125p 1972 na żółtych blachach?
piciu / 2008-03-02 22:52 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
raczej wybralbym 126p (lubie maluszka)
Patrycja.N / 2008-03-02 22:58 / portfel / Tysiącznik na forum
ale z Ciebie hardkorowiec ;D
jednak jakbym mialą brać to wybieram wawkę garbatą zrodzoną z radzieckiej pabiedy - pewnie ukradzionej z jakegoś szewroleta usiakowego ;)
andrzej111 / 213.76.110.* / 2008-03-02 23:20
Mam taką corolkę o jaką pytasz, ale z silnikiem benzynowym i jestem bardzo zadowolony
.
Patrycja.N / 2008-03-02 23:49 / portfel / Tysiącznik na forum
nożna być zadowolonym nawet z dacia logan, ale no wiesz chodzi o prestige ;)) czy inni też to uważają za dobre auto?
piciu / 2008-03-02 23:16 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
moze takie bryczki sobie sprawimy http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4342538
piciu / 2008-03-02 23:05 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pobieda - GAZ-M20 - stylistyka Pobiedy nawiązywała do ówczesnego Opla Kapitan
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Hrodna-Pobeda.JPG
Patrycja.N / 2008-03-02 23:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Pobieda RULEZ :)
PedroGonzalez / 2008-03-02 22:41 / Uznany Gracz Giełdowy
no to ja sie zegnam i do jutra :)
ten tydzien bedzie baaaardzo obiecujacy jesli chodzi o zakupy :) tylko sie nie spieszcie bo DJ dopiero sie rozkreca jesli chodzi o spadki...usd/jpy przelamal bardzo wzane wsparcie na 105 wiec sypania sie indeksow ciag dalszy jak w banku...tylko kto teraz bankom ufa ;-)))
Navigare----- / 2008-03-02 22:47 / Uznany Gracz Giełdowy
DJ od szczytów spadł ok 14%... czy taki spadek wystarcza aby zdyskontować ewentualne widmo recesji? nie wydaje mi sie...
bebe / 2008-03-02 22:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc........i tak zielonych życzę....
osesek / 2008-03-02 22:21 / Pan Tysiącznik
A dobry wieczór (:

Que sera, sera
whatever will be will be
the future's not ours to see
que sera sera
what will be will be

I żadne wykresy nie odgadną a nawet szklane kule.
Bo wiedza o przyszłości jest zamknięta dla śmiertelników ,
którzy mogą jedynie obstawiać: parzyste- nieparzyste, czarne-czerwone itpitditp (:
bebe / 2008-03-02 22:34 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
tak,..... ale to też informacja...;-))
zbig$ / 2008-03-02 22:29 / Uznany gracz - weteran 93/94
mnie tez sie tak widzi w obecnej sytuacji..nawet aktualna rozpiska fal na "fusach" nie sugeruje wiele...niby z wykresów wynika, że ma spadać i pewnie jutro spadniemy z ranca przynajmniej, ale czy juz bedzie odbicie, czy jeszcze kilka dni...
Now dopiero gdzies w łykend przyszly...Tydzien Padaki???, albo jakies odbicie wtedy od polowy???
Nic mi do głowy nie przychodzi, jedyie na spolkach wykresy w dol pozakręcały...a jak tam wskaźniki???
szymon / 2008-03-02 22:34 / Uznany Gracz Giełdowy
ja na to patrze inaczej.... mam gdzies jutro i to co bedzie za tydzien... jedyna sluszna strategia to strategia dlugoterminowa.....i wiem jedno, kupowanie w tym roku... ale nie wszystko na raz..... po trochu.... za kilka lat przyniesie duze zyski..... po co sie szarpac co dzien i sie martwic malymi wahaniami... szkoda nerwow....
piciu / 2008-03-02 23:12 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mozna grac na kontraktach nie trzeba czekac latami na zyski z akcji
osesek / 2008-03-02 22:38 / Pan Tysiącznik
Ty nie wiesz, Ty zgadujesz, Ty imaginujesz.
Co Ty wiesz o przyszłości ? Nic, dosłownie nic.
szymon / 2008-03-02 22:45 / Uznany Gracz Giełdowy

Ty zgadujesz


analogia... nic wiecej....
osesek / 2008-03-02 22:34 / Pan Tysiącznik
Czekaj cierpliwie na raporty za pierwszy kwartał i na rapory banków po audycie. Nie sądzę by publikowane dotąd informacje zawierały cały smród jaki gromadził się od wielu lat. Bomba dopiero wybuchnie (:
Jaronero / 2008-03-02 23:21 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
albo sie okaże że odpisy są większe niż realne straty i z wielkiej bomby mały smrodek... na dwoje babka wróżyła...
szymon / 2008-03-02 22:16 / Uznany Gracz Giełdowy
dzis sa moje urodziny :))))
bebe / 2008-03-02 22:26 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
zdrowia....zdrowia......zdrowia.....
i trafnych inwestycji........szymonku
szymon / 2008-03-02 22:35 / Uznany Gracz Giełdowy
bardzo wszystkim dziekuje

lubie to forum
adrianoo / 2008-03-02 22:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
wszystkiego dobrego :)
bebe / 2008-03-02 22:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-))))))))
szymon / 2008-03-02 22:40 / Uznany Gracz Giełdowy
http://tinyurl.com/263vgd
bebe / 2008-03-02 22:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a nie mówiłam,......że ancymonek....;-))))
szymon / 2008-03-02 22:17 / Uznany Gracz Giełdowy
pochlalem :)
Romi / 2008-03-02 22:25 / portfel / Koci Tata
Zdrowia ,szczęścia, pomyślnoś
no i jak zawsze dużo zieloności......
blueberg / 2008-03-02 22:22 / Tysiącznik na forum
co zrobiłeś? :))))
duzo zdrowia, miłości i pieniędzy
master / 2008-03-02 22:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wszystkiego najlepszego.....
kalot / 2008-03-02 22:14 / portfel / Tysiącznik na forum
pod moim postem z wklejką tyle wpisów, no nie spodziewałem się
dziękuję i dobranoc
rotux / 2008-03-02 21:30 / Uznany Gracz Giełdowy
Rozpracowałem nieco nową zabawkę do robienia wykresów + ciut poprogramowałem w pogańskim nie_C_języku, metastock albo ispag to jednak nie jest szczyt fajności ;-)

-analiza Fouriera w zastosowaniu giełdowym? czemu nie;-)
to dla poszukiwaczy cykli szczególnie:
http://tnij.org/fourier
-rozkłady prawdopodobieństwa zmian ceny, wolumenu
http://tnij.org/probal
-prawdopodobieństwo widziane przez termokamerę?
http://tnij.org/termoobraz
-i najlepsze: dekompozycja wykresu za pomocą falek Daubechies, odszumianie i rekonstrukcja /to ta niepozorna fioletowa linia na wykresie/; szczególnie fajna sprawa dla poszukiwaczy fraktali typu fale el jota;
do tego histogram cenowo-wolumenowy
http://tnij.org/wavelets

Co potrafią falki to można sobie obaczyć tutaj :)
http://www.ceremade.dauphine.fr/~peyre/cours/wavelets/tp4.html
bebe / 2008-03-02 22:22 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dzięki rotux......ale najbardziej na moje oko podziałały : termoobraz.....-:)))
anonim_03 / 2008-03-02 22:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
te rozkłady zmiany ceny to mało gaussowskie ;-)
rotux / 2008-03-02 22:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Cii..
Bo jak się dowiedzą Ci, którzy grają na wstęgach Bollingera, to gotowi pociąć się plastikowym nożem ;-)
brydzia / 2008-03-02 22:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
daj spokój z takimi tekstami , zobacz o czym tutaj teraz dyskusja

jak czytam jak dziewczyny dyskutują slangiem mucho o samochodach to jestem zażenowana ,

a jak poczytałam jaki to one silnik potrzebują na polskie drogi żeby nie zasnąć w samochodzie to już mnie przeraziło co teraz interesuje panie ,
rotux / 2008-03-02 22:23 / Uznany Gracz Giełdowy
Starczy miejsca forumowego dla wszystkich, łikend jest /oprócz politykierów, tych nie lubimy/
Poza tym..może ktoś też potajemnie bawi się takimi nietypowymi analizami sygnałów giełdowych i coś ciekawego urodzi się, na ten przykład współpraca albo coś :)
brydzia / 2008-03-02 22:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak myślisz dokąd teraz zajedziemy z indeksem wig 20
rotux / 2008-03-02 22:35 / Uznany Gracz Giełdowy
Na ten moment..nie wiem.
W sumie to nie wiem, czy kiedykolwiek /przed faktem/ się dowiem...
Ale jak jakiś sensowny pomysł będę miał to nie omieszkam podzielić się nim.
Pozdrowienia
PedroGonzalez / 2008-03-02 22:14 / Uznany Gracz Giełdowy
u mnie to sie na takie laski mowilo blachary..ale to takie co na samochod lecialy...ale samochod mial byc faceta haha teraz moze jak laski zaczna bryki kupowac to beda blacharze...ale blacharze to beda im maski naprawiac a nie na nie leciec hehe :))
Romi / 2008-03-02 22:30 / portfel / Koci Tata
to chyba na chirurga od plastyki tak sie mówi :))
a blachara ogolnie na kase leci.......
brydzia / 2008-03-02 22:21 / 10-sięciotysiącznik na forum
:)
PedroGonzalez / 2008-03-02 22:04 / Uznany Gracz Giełdowy
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

dales czadu po bandzie :-)))))
rotux / 2008-03-02 22:20 / Uznany Gracz Giełdowy
Fouriera zawsze chciałem strzelić indexom, kombinowałem kiedyś w matlabie, ale są jednak prostsze sposoby :)
Za to dekompozycja falkowa to jest kozak, którego nie spodziewałem się zobaczyć na moim monitorze :-]
Poza tym - ile można pisać o głowach, ramionach i szczytach, takie coś
http://tnij.org/timmmmmm
przynajmniej fajnie wygląda ;-)
PedroGonzalez / 2008-03-02 22:23 / Uznany Gracz Giełdowy
uwzlgledniles ruchy tektoniczne na Grenladnii ? :-)))
rotux / 2008-03-02 22:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Jeśli tylko mają związek z kursem fona to teraz .. się o tym dowiem ;-)
Zigzag / 83.6.32.* / 2008-03-02 21:17
SOS Ma ktoś rachunek w ING Securites S.A.? Ni cholery nie mogę się zalogować
amigo2 / 2008-03-02 22:19 / Regulamin forum!
u mnie smiga ing
az miło
freshcom / 2008-03-02 21:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
aż sam spróbowałem.jakiś problem mają w ING,mam nadzieję że do jutro będzie chodzić
adrianoo / 2008-03-02 21:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie mam w ing ale zwykle na weekend tak jak i w nocy konta sa zamykane cabys nie probowal za duzo kombinowac :)
Zigzag / 83.6.32.* / 2008-03-02 21:44
No nie wygłupiaj się, nie raz puszczałem zlecenia w weekend. Przerwę techniczna mają w pon-piąt 17.30-21.30, cos tak. Ale dzieki za koment
adrianoo / 2008-03-02 21:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
u mnie se ne da w weekend... :(
Mieczyslaw / 2008-03-02 21:43 / Uznany Gracz Giełdowy
tez nie moge sie zalogowac
Zigzag / 83.6.32.* / 2008-03-02 21:46
To źle, ale i dobrze, bo juz myslałem ze to cos z moim kompem. Pozdro...dzieki...
bebe / 2008-03-02 20:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
2008-03-02 15:29:23 | *.*.*.* | PedroGonzalez [ Uznany Gracz Giełdowy ]
http://tinyurl.com/2dvr7n
----------------------------------------------------------------------
Pedro.....nie mogę tego linka otworzyć......., a plotkujecie z yayurek....
PedroGonzalez / 2008-03-02 21:14 / Uznany Gracz Giełdowy
moje szczescie, ze nie mozesz haha ;-)))
bebe / 2008-03-02 21:15 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ja też chcę się pośmiać.........a coooooo.....:-)))
max303 / 2008-03-02 20:37 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Witam i zaraz poczytam(:-)
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy