Forum Polityka, aktualnościŚwiat

USA: Wyborcy nie wierzą, że McCain przyniesie zmiany

USA: Wyborcy nie wierzą, że McCain przyniesie zmiany

Wyświetlaj:
rty / 83.7.120.* / 2008-09-18 20:09
Oczywiście, że money.CNN.com kibicuje na całym świecie czerwono-gwiaździstym demokratom w rodzaju Barack Hussein tudzież Hilary...
Niech już money.cnn.pl przestanie stręczyć nas Obamą!
Obama nie ma szans w wyborach!
Tym bardziej, że około połowa konserwatywnego elektoratu w ogóle nie bierze udziału w żadnych(!) sondażach a chodzi na wybory i głosuje na Partię Republikańską.
studentMIM / 2008-09-18 19:41 / Tysiącznik na forum
Może to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się, jakby ten artykuł pozytywniej nastawiony był do Obamy niż McCaina...
DOZ / 2008-09-18 22:47 / Ciemno widzę
A co? Kolega śni o potędze? To może pojedź na wojnę, na przykład do Iraku, osobiście uwalniaj świat od złych terrorystów (i ich dzieci).
studentMIM / 2008-09-18 23:18 / Tysiącznik na forum
Czy to przypadkiem nie populizm?
Do Iraku zjeżdżają się terroryści z całego świata arabskiego i tam próbują zabijać Amerykanów. Dla USA na pewno jest to lepsze, niż gdyby próbowali przyjeżdżać do Stanów.
Żołnierze mają (dobrze) płacone za służbę wojskową i nie mogą oczekiwać, że są to pieniądze za nic. To oni są szkoleni do walki i ryzykowania zamachu na ich życie. Tak więc lepiej, aby atakowali ich, niż cywilów w Stanach.

i ich dzieci

Amerykanie nie zabijają celowo cywilów (choć zawsze może się zdarzyć kilku szaleńców, ale to jednostki i tacy ludzie są wszędzie). Jeśli uważasz, że takie działanie ma miejsce na planowaną skalę, to proszę podaj jakieś dowody.
DOZ / 2008-09-18 23:57 / Ciemno widzę
Twoje argumenty brzmią przekonująco, a cała wypowiedź ma sens i możnaby nawet uznać ją za słuszną, gdyby nie to, że całe Twoje rozumowanie oparte jest na założeniu, że "wojna z terroryzmem" jest wojną z terroryzmem...
Jeśli naprawdę w to wierzysz, to należysz do wciąż kurczącej się mniejszości i skoro tak jest, to pewnie sądzisz, że większość padła ofiarą populizmu. Mi, jako przedstawicielowi zmanipulowanej większości, przypominasz komunistów z lat .70 i .80, którzy do końca wierzyli w partię. Mimo wszystko...
studentMIM / 2008-09-19 08:20 / Tysiącznik na forum
Mi zaś Twoje rozumowanie przypomina lewicową wiarę, że to Ameryka jest "tym złym", walczącym o swoje imperialne interesy. A biedni Arabowie nie byliby terrorystami, gdyby tylko Amerykanie byli dla nich milsi ;P

Najnowsze wpisy