Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

USA: Źle, gorzej...

USA: Źle, gorzej...

Money.pl / 2008-02-15 17:34
Komentarze do wiadomości: USA: Źle, gorzej....
Wyświetlaj:
Demon rynkow / 2008-02-17 20:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
aleksander po cholere teroryzujesz całe forum swoimi kretyńskimi bredniami, winisz wszystkich ze wtopiłeś tylko nie siebie.
od siebie zacznij krytyke ignorancie a dopiero na innych patrz
Amigo11 / 2008-02-17 20:02 / SAMA PRAWDA
Powinien zacząć od zakupienia BYTOMia
aleksander kwas / 83.25.255.* / 2008-02-17 20:07
AMIGO ODDASZ LUDZIOM KASE KTÓRZY ZA tWOJĄ REKOMENDACJE POTRACA NA TYM ŚMIECIU PIENIĄDZE??
CHOĆ DO NOTARIUSZA PODPISZE CHĘTNIE Z TOBĄ UMOWE ...ŁADUJE 0.5 MLN PASI??
aleksander kwas / 83.25.255.* / 2008-02-17 19:52
PEDRO GONZALEZ człowieku jestes marzyciel pici kłak pierwsza woda leszcz ...siedze na rynkach juz 12 lat i mne takich bzdur niewciskaj ...rozumiem że to twoje marzenia ale o tylko marzena rzeczywistośc jest inna i wiesz o tym dobrze tylko ci niewypada się na forum pochwalić ...hazardzista z ciebie jest i tyle a oni potrafia kłamać oj potrafią :) ....jak zarobią cała dzielnica wie o tym jak stracą siedza cicho jak bąk w kobylej dupie
PedroGonzalez / 2008-02-17 19:57 / Uznany Gracz Giełdowy
ale zes umoczyl stary..ulala...po 12 latach to troche kiepsko, ze nie wyczules pisma nosem przed calym subprimem :))
aleksander kwas / 83.25.255.* / 2008-02-17 20:00
ZAJMIJ SIĘ SWOIMI STRATAMI A PRZYNAJMNIEJ NA FORUM BZDUR NIEPISZ OK BO CZYTAJĄ CIĘ NIEDOŚWIADCZENIA GRACZE Z TEGO CO PISZESZ TEŻ RACZEJ JESTEŚ LESZCZ I TO CIENIUTKI ??
A STRACIŁEM OSTATNIO ALE NIE PRZEZ 12 LAT:)
PedroGonzalez / 2008-02-17 20:04 / Uznany Gracz Giełdowy
ale napewno dostales na tyle mocno po tylku zeby tu teraz swoje fanaberie glosic...z drugiej strony podpieranie swoich wypocin watpliwym autorytetem gracza z 12-sto letnim stazem i pomniejszanie wiedzy innych zeby wypromowac swoja jest naprawde tak malostkowe i zalosne, ze sie nawet smiac nie chce :) umoczyles po pachy chlopie i nie mozesz sie z tym pogodzic :-))))
gio / 2008-02-17 19:43 / portfel / Tysiącznik na forum
witam wieczorem
...i zaczynamy znowu
Amigo11 / 2008-02-17 20:00 / SAMA PRAWDA
Łykaj Bytka
gio / 2008-02-17 20:02 / portfel / Tysiącznik na forum
tam wtopa - 100 % pewne
ps/ zarząd wywala
a poza tym pzdr
najcz / 2008-02-17 19:38 / Tysiącznik na forum
Rząd Wielkiej Brytanii znacjonalizuje bank Northern Rock
-raczej żle,dla rynku.
pb
zbig$ / 2008-02-17 19:49 / Uznany gracz - weteran 93/94
b dobrze, moze nie bedzie lichwiarstwa i bezsensownej pogoni za zyskiem
aleksander kwas / 83.25.255.* / 2008-02-17 19:32
niemacie cywilnej odwagi by powiedzieć ludziom jest bessa niema sensu grać na akcjach niema sensu łapać spadających noży niema sensu tutajk siedzieć i czytać takich wypocin jak ŁOREN Z BUFETU BRYDZIA LONGI I INNE KENOBI I CAŁA ZGRAJA która poprostu kłamie że zarabia na akcjach gdy jest bessa ..bzdrua totalna ze mają rosnące portfele gdy rynek wręcz lawinowo leciał w dół..."ONI UWAGA !!! DOKUPOWALI" chyba ze sa to zwykli moderatorzy podtrzymujący dyskusje a ze niema o czym pisac więc wklejają głupoty ...do osób które mają resztki samokrytycyzmu które niemają wykształcenia ekonomicznego z specjalizacją rynki finansowe którzy o giełdzie wiedza tyle ile im sie napisze lub "poleci jakąś społkę" TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD PAPIERÓW JAKICHKOLWIEK TO NIEJEST CZAS NA INWESTYCJE TO POŁOWA SPADKU NA NIEKTÓRYCH SPOŁKACH !!!!!
BESSA TRWA ŚREDNIO 3-5 LAT A MY MAMY SPADKI OD TROCHE PONAD PÓŁ ROKU CZASU !!!!! KTO JEST W MIARE KUMATY NIECH ZOABCZY NP NA WYKRES HISTRYCZNY PRÓCHNIKA (I NIECH ZAPYTA SIĘ STARYCH INWESTRÓW JAK SIĘ PODNIECALI KIEDYŚ TA SPÓŁKĄ!!!) popatrzcie sobie na TPSA na mostostale zabrze exporty i inne śmieci !!!! zobaczcie na czym wy gracie podczas bessy !!!! niedajcie się tym bufonom łorenom i innym brydziom nedllem itp wciągać w gre w której prędzej czy poźniej stracicie cieżko zarobione pieniądze!!!!!
NIEBĄDZCIE FRAJERAMI NA INWESTYCJE PRZYJDZIE CZAS I TEZ NAPISZE TO DRUKOWANYMI LITERAMI !!!!!
_wookash_ / 2008-02-17 19:38 / Bywalec forum
o kurcze..
ostatnio nie mam czasu na gielde..
ale vidze, ze zbiera svoje mentalne znivo :]

trzymaj sie chlopie:]
PedroGonzalez / 2008-02-17 19:36 / Uznany Gracz Giełdowy
daje sie daje....jesli ktos obraca niewielkimi sumami zawsze moze sie podczepic pod jakies windowanie lokalne...przyklad ? kupilem interferie po 5,20...na ostatniej gorce sprzedalem po 5,55....6% moje...prawie jak lokata...ale prawie robi duza roznice bo nie musialem roku czekac :)
TOMOK / 2008-02-17 19:49 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
zawiodłeś mnie...sprzedałeś...zostałem Tu sam...z Interferiami :-(
Pozdrawiam :-)
PedroGonzalez / 2008-02-17 19:54 / Uznany Gracz Giełdowy
nie chce skonczyc tak jak aleksadner i za dlugo czekac ;-)) czasy wkoncu nie pewne i trzeba brac co daja :))
aleksander kwas / 83.25.255.* / 2008-02-17 19:38
-20% ZYSKU NA PODATEK A JAKIE RYZYKO???
PedroGonzalez / 2008-02-17 19:46 / Uznany Gracz Giełdowy
-20% z 6% to jakies 1,3% czyli na reke 4,7%...jesli takie zyski "zdobyte" nawet niech to bedzie kilka tygodni Cie nie zadowalaja no to czekaj dluzej...a potem licz straty liczac, ze odbije...jakbys miesiecznie ciagna tylko z takich interferii ktore maja mala plynnosc co powoduje, ze nie ma duzych wahan cenowych bys te 4,7% ustrzelil to poliucz ile bys po roku czasu zarobil....liczac, ze podstawa byla by caly czas ta sama kwota to 4,7*12= ?....zanim sie dojdzie do roznych takich przemyslen niestety trzeba sporo stracic...szczegolnie jak kogos hossa rozbestwila i rozsadku nie nauczyla :)
PedroGonzalez / 2008-02-17 19:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Brydzia tez cos ostatnio szarpnela na jakiejs spolce na "W" nie pamietam a nie chce mi sie szukac...zawsze cos mozna upolowac...w pore wyjdziesz to zarobisz...
adrianoo / 2008-02-17 19:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wielton to byl, ojj dal zarobic :)
aleksander kwas / 83.25.255.* / 2008-02-17 19:40
KOMU BAJKI SPRZEDAJESZ ...NIEMASZ ŻADENJ PEWNOŚCI NA ZAROBEK ZA TO RYZYKO STRATY OGROMNE I MNIE KITÓW NIEWCISKAJ OWSZEM MOŻNA TYLKO RAZ SIĘ ZAROBI DWA RAZY STRACI ....
BILANS UJEMNY
PedroGonzalez / 2008-02-17 19:42 / Uznany Gracz Giełdowy
jak nie wiesz kiedy wyjsc i czekasz na 50% w kilka dni to po dupie dostajesz i potem piszesz duzymi literami w wielkiej frustracji :) nie martw sie..ja tez sporo stracilem zanim sie czegos nauczylem...ale z czasem sie czlowiek uczy i zaczyna wychodzic na swoje :) trzym sie i sie nie poddawaj :)
PedroGonzalez / 2008-02-17 19:31 / Uznany Gracz Giełdowy
ufff alez ciezki dzien...prawie jak na sesji gieldowej....no prawie...;-)) znaczy..no ten tego..znaczy SYN mi sie narodzil :-)))) jeszcze tylko dom i drzewo posadzic i mozna konczyc :))) skonczy sie gieldowanie zaczna sie pieluchy....:)))
TOMOK / 2008-02-17 19:54 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ulala...a się nie chwaliłeś albo nie doczytałem...
Gratki!!!
Syn to straszna pociecha, córa także...ale te samochody:-), które tonami będziesz kupował niedługo...to jest to... :-)
Pozdrawiam
gio / 2008-02-17 19:45 / portfel / Tysiącznik na forum
gratki!
...no to teraz zobaczysz !
PedroGonzalez / 2008-02-17 19:50 / Uznany Gracz Giełdowy
co zobacze ? przy mojej niekonczacej sie fali optymizmu nie ma szans zebym cos zobaczyl nawet przy najwiekszych stratach :)))
doji / 2008-02-17 19:45 / portfel / Bywalec forum
No no...to się ten tego porobiło:-) Gratulacje! Teraz tylko czekać kiedy PedroGonzalezJunior zacznie na forum pisywać:D
aszulski57 / 2008-02-17 19:32 / Tysiącznik na forum
gratulacje.
I zdrowia mu życzę.!
amigo2 / 2008-02-17 19:35 / Regulamin forum!
gratki ,zdowka
aleksander kwas / 83.25.255.* / 2008-02-17 19:17
a gdzie nasz ŁOREN BUFET ? BUHAHAHA najadł się w barze fasolki i go zmogło :)?....na wzdęcia tylko lignina z LZPS albo niech zrobi umowe z Capitalem buhahaha
aleksander kwas / 83.25.255.* / 2008-02-17 19:12
brydzia jesteś pajacynką i ludzi obrażasz czego nierobie widac poziom chamstwa jest wprost proporcjonalny do poziomu twojgo uzalzęnienia i berdzenia na forum o zarobkach i innych takich ..
brydzia / 2008-02-17 19:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
acha jakiś pajac pojawił się na forum , chyba mocno popłynął i się wyżywa na forum ,
aszulski57 / 2008-02-17 19:20 / Tysiącznik na forum
dzieciak raczej.
brydzia / 2008-02-17 19:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
zbig , optopol to dopiero był przydział w IPO , redukcja 97,5 %
krzysiek29 / 2008-02-17 18:58 / Uznany Gracz Giełdowy
cos na poprawe humoru

http://bigpicture.typepad.com/photos/uncategorized/2008/01/25/bull_market.gif
Longterm / 2008-02-17 18:57 / Mostek Zwyciężymy!
929 dni...tyle trwała ostatnia bessa w USA 2000-2003...a recesja była wtedy bardzo łagodna - tylko 2 kwartały...co się stanie teraz? te 2,5 roku to byłby całkiem łagodny wyrok kary...do brze że odsiedzieliśmy już pół roku...
aleksander kwas / 83.25.255.* / 2008-02-17 18:54
niech wam wasz komentator rzeczywistości z takim uśmieszkiem ciepłym na zdjęciu napisze dokąd zleci ten cyrk...on to wie bo siedzi wsród ludzi którzy kręca tym przedstawieniem ..niech się pochwali ..tylko wtedy forum by nieistniało ...
ps. wiem cos o tym bo mialem kiedyś dostęp do takiego pismaka niestety śp.
szymon / 2008-02-17 18:52 / Uznany Gracz Giełdowy
http://mopek88.wrzuta.pl/audio/746qMo0Rht/

fajny kawalek, spiewaja o gieldzie
needle / 2008-02-17 19:01 / Bez rangi
no dobrze...ale kiedy o ile?
aleksander kwas / 83.25.255.* / 2008-02-17 18:22
Tomoku dziękuje za cheć pomocy ale niewidziałem by ktoś prosił oficjalnie ...niejestem waszym chłopcem do bicia ...to że mam inny sposób postrzegania rzeczywistości czyli jak spada poniżej kanału hossy to jest bessa to juz nie mój problem ...męczy mnie czytanie takich bzdetów na forum wiecznie hurraaa optymistycznych ciagle dokupujacych kiedy trend główny się zmienił ....żenada poprostu żenada ...te łapanie dołków itd....zamiast tego lepiej byłoby zrobić dobrą analize i poszukać potęcjalnych kandydatów na następna hosse ewentualne popatzreć co się dzieje z rynkiem ...kiedyś będzie tanio :)
większosć z was niema zielonego pojęcia o rynku tylko wam sie tak wydaje ...przypomina mi to bande dzieciaków która odkryła fajny sposób spędzania czasu i realizacji swych dzieciecych marzeń ...na palcach jednej ręki można policzyć ludzi rzeczowych wyważonych któzy mają cos do powoiedziania reszta poprostu P...rzy o D..pie Maryni
ps . kiedy niezajrze i nienapisze trzymac z dala od papieru począwszy od czerwca - lipca zawsze to samo kupować tanio kupować ( co tam z waszą kochanka internetową jak wy to mówicie Lubą igłą stalką itp słodkimi wyrażeniami - prawie orgazm macie co:)? ..jeny ludzie wasz czymś poją w tych szpitalach ????
TOMOK / 2008-02-17 18:27 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
[
większosć z was niema zielonego pojęcia o rynku tylko wam sie tak wydaje ...
...na palcach jednej ręki można policzyć ludzi rzeczowych wyważonych
któzy mają cos do powoiedziania reszta poprostu P...rzy o D..pie Maryni


Ten fragment jest całkiem z sensem...w sumie podpisałbym się pod nim...i o mnie pisałeś też w tym fragmencie zresztą
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy