Forum Forum finansoweKarty

usługa CashBack

usługa CashBack

dominik73 / 2012-05-04 11:39
Czy orientujecie się Państwo gdzie mogę skorzystać z tej usługi CashBack, za pomocą której mogę wypłacić pieniądze również wtedy kiedy płacę kartą? chodzi mi o to czy to we wszytskich sklepach jest możliwe, czy tylko w jakichs wybranych i czy to jest bezpieczna transakcja?
Wyświetlaj:
janusz890 / 91.223.64.* / 2018-09-27 10:51
nie mam pojęcia
Alik989 / 94.254.250.* / 2018-07-01 11:16
Zainteresuj się opcjami oferowanymi przez e-candy.pl Mają tam całkiem fajne oferty. Nie tylko zarabiasz na zakupach, ale i możesz zarabiać na dodawaniu swoich opinii. Pomyśl o tym:) Mi się podoba, a byłem już w kilku takich cashbackowych opcjach.
windykator / 94.42.4.* / 2012-05-04 14:52
transakcja bezpieczna, listę punktów można podać, ale musisz podać z jakiej karty korzystasz (nazwa karty, banku i czy to visa czy mastercard)?
empebepl / 95.49.64.* / 2013-12-16 14:54
W tym temacie polecam Lyoness. Oto krótki opis:

"Myśl przewodnia Lyoness to „zwrot pieniędzy przy każdym zakupie”. Dzięki tysiącom lokalnych, regionalnych i międzynarodowych sklepów i milionom członków w ponad 40 krajach Lyoness stało się wiodącą wspólnotą zakupową na skalę globalną i programem lojalnościowym! Klienci mogą czerpać korzyści z zakupów i jednocześnie zarabiać na tym pieniądze na cztery sposoby – w Internecie, przy kasie dzięki karcie Lyoness Cashback, dzięki kartom podarunkowym oraz korzystając ze swoich smartfonów.

Program lojalnościowy Lyoness opiera się na tworzeniu trwałych relacji, w których korzyści odnoszą zarówno klient i sprzedający. Ponieważ nasza społeczność cały czas się powiększa, sklepy notują coraz większą sprzedaż, a w rewanżu, mogą sobie pozwolić na jeszcze większe nagradzanie swoich klientów. Na lojalności korzysta każdy!

Nasza przygoda trwa już od 2003 roku. Początkowo zwrot pieniędzy przy każdym zakupie oferowaliśmy wyłącznie w czterech krajach. Jednak sukces, jaki odnieśliśmy pozwolił nam zaistnieć na innych rynkach. Tajemnica naszego sukcesu jest dziecinnie prosta – dzięki nam obie strony czerpią potężne korzyści! Globalna sieć stworzona przez Lyoness, w której członkowie otrzymują zwrot pieniędzy za zakupy u Partnerów Handlowych Lyoness, obecnie działa w 33 krajach europejskich, a także Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Brazylii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze, RPA i w azjatyckich krajach Pacyfiku, zrzeszając ponad 3 300 000 członków na całym świecie.

Dlaczego jak zakupy, to tylko z Lyoness?

- zakupy na 4 sposoby: online, karta Cashback, kupony w smartfonie oraz specjalne karty podarunkowe

- ponad 36 000 sklepów na całym świecie w 45 krajach, 4 000 sklepów internetowych, 170 milionów towarów do wyboru

- zwrot pieniędzy do nawet 2% wartości zakupów

- bonusy dla polecających Lyoness

Jak dołączyć do społeczności Lyoness?

Rejestracja jest bezpłatna! Wystarczy, że wypełnisz przez Internet krótki formularz rejestracyjny. Po potwierdzeniu rejestracji otrzymasz wiadomość email oraz SMS, w którym oprócz osobistego ID Uczestnika Programu znajdziesz również wszystkie dane umożliwiające ci dostęp do własnego konta online.

Nie czekaj, zacznij zarabiać na swoich zakupach już teraz. Niesamowity Cashback właśnie na Ciebie czeka!"

Sam korzystam, szczerze polecam, w końcu i tak się robi te zakupy, a jakiś tam zwrot zawsze się przyda.

Najnowsze wpisy