Forum Polityka, aktualnościKraj

Ustawa antyaborcyjna. Oni sprzeciwili się premierowi

Ustawa antyaborcyjna. Oni sprzeciwili się premierowi

Wyświetlaj:
Zxc479 / 83.23.57.* / 2012-10-24 23:35
A co ich obchodzi co kobiety zrobią z własnym ciałem? Mają jakiś dowód że zarodek myśli? Nie. Lepiej by się zajeli ważniejszymi sprawami jak gospodarką czy sądownictwem. Oh przepraszam, oni są za głupi by zająć się ważniejszymi sprawami. Ich interesuje homoseksualizm, aborcje, in vitro, media - czyli wszystko to co ich wyborców ineteresuje. Lemingi w kraju, lemingi w rządzie.
tesa1959 / 2012-10-24 22:13 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
I chwała im za to.
JanuszPOlikot / 2012-10-24 22:19 / Tysiącznik na forum
Co ty wiesz teso o mitozie...mejozie...blastuli albo moruli..?...Chyba niezbyt wiele pewnie tak jak większość POczętych dzieci...:):):)
ma ryjan / 83.25.168.* / 2012-10-24 22:27
jestes smieszny gosciu bede ci to przyPOminal
JanuszPOlikot / 2012-10-24 22:29 / Tysiącznik na forum
Dla ciebie też zbyt trudne terminy biologiczne...:):)?

Rozumiem że rozmawiam z marketingowcem PO gastronomiku....:):):)
tesa1959 / 2012-10-24 22:22 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie rozwalaj mnie! Jesteś za aborcją i zwolennikiem PiS? Niepodobieństwo! Dla mnie życie zaczyna się z chwilą poczęcia/zapłodnienia komórki i nie podziały komórek tu nie mają nic do rzeczy.
JanuszPOlikot / 2012-10-24 22:25 / Tysiącznik na forum
Jak widzę teso masz zerowe POjęcie w temacie:):):).....Co ty piszesz ?...:):):)Nawet nie rozumiesz o co pytam.....:):):)
Jak widzisz nie POdyskutujemy...:...Bo nie masz zielonego POjęcia w temacie.. Teraz szybko do wikipedii POdzkol się trochę..:):)
tesa1959 / 2012-10-24 22:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Rzuciłeś hasła mówiące o procesach podziału komórek i ich jądra, wczesnych stadiach rozwoju itp. Dla mnie nie ma to znaczenia w temacie aborcji, bo nie o tym jest temat. To chyba Ty czegoś nie rozumiesz zahaczając o to. Powtarzam: każde życie jest święte i zaczyna się z chwilą poczęcia i koniec kropka.
JanuszPOlikot / 2012-10-24 22:34 / Tysiącznik na forum
No to POczytaj swój POst POwyżej w którym mi zarzucasz właśnie że jestem za aborcją........Teso jesteś śmieszna wręcz przeciwnie.....:):):)
No cóż musisz przyznać że nie wiesz o czym mówisz......Przykre ale prawdziwe.....
tesa1959 / 2012-10-24 22:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Skoro na mój komentarz pochwalający decyzję odrzucenia nowelizacji ustawy odpowiedziałeś biologią, zasugerowałeś tym samym, że we wcześniejszym stadium rozwoju to nie jest człowiek i tym samym można zrobić z tym co się chce.
Swoją drogą nie jestem biologiem i szczegółowo temat mnie nie interesuje, ale coś niecoś wiem na ten temat. Mnie interesuje moralność, etyka (jak zwał tak zwał), a nie biologia.
JanuszPOlikot / 2012-10-24 22:48 / Tysiącznik na forum
No właśnie twój "komentarz "POchwalający decyzję odrzucenia nowelizacji" jest POpieraniem aborcji:):)..... Teso nawet nie wiesz za czym oni głosują..:):):)?.......Własnie decyzja nowelizacji ustawy skierowana przez Solidarną Polskę jest za zaostrzeniem przepisów.....i została własnie dzisiaj odzrucona...Więc co ty własciwie POchwalasz ?
Czy ty wiesz w ogóle za czym głosowano...?...
tesa1959 / 2012-10-24 23:14 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Więc co ty własciwie POchwalasz ?
Czy ty wiesz w ogóle za czym głosowano...?...

Wiem za czym głosowano i mimo, że jestem za absolutnym prawem do życia, to uważam, że nie da się wynegocjować lepszej ustawy niż jest. Każdorazowe zabieranie się za prawo do aborcji świadczy o chęci zajęcia ludzi innym tematem niż gospodarka. Jest to po prostu temat zastępczy, bo zajmie ludzkie umysły i skieruje aktywność społeczeństwa na długie miesiące w tym kierunku. Ponad to wielokrotnie pisałam, że skorzystanie z istniejącego prawa należy do sumienia ludzi decydujących się na ten krok. To, że takie prawo istnieje nie znaczy, że należy z niego korzystać. Druga sprawa to zaostrzenie przepisów spowoduje rozkwit podziemia aborcyjnego, a co za tym idzie, śmiertelność i kalectwo kobiet korzystających z tych usług. Żadne zakazy niczego jeszcze nie uzdrowiły. Popatrz na ustawę o prohibicji, gdzie alkohol lał się strumieniami, bardziej niż wtedy, gdy owa ustawa nie obowiązywała.
Nie wiem, czy jasno napisałam o co mi chodzi, ale nie czytam nigdy tego co piszę, bo nigdy nie skończę poprawiać stylu (zawsze znajdę coś, co nie spodoba mi się w budowie zdania) :)))
konserwa / 2012-10-24 22:53 / Tysiącznik na forum
Mam wrażenie, że wam chodzi o to samo a wasza dyskusja wynika z pewnego niezrozumienia siebie nawzajem. Pozdrawiam i nie kłóćcie się wszak wszyscy jesteśmy po tej samej stronie barykady.
tesa1959 / 2012-10-24 23:17 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Mam wrażenie, że wam chodzi o to samo a wasza dyskusja wynika z pewnego niezrozumienia siebie nawzajem.

Czy o to samo? Możliwe, ale Janusz kreuje siebie na znawcę wszelkich dziedzin życia i stąd wyskoczył z biologią jak Filip z konopi (ni przypiął ni przyłatał) zarzucając mi nieznajomość pojęć z nią związanych. Tylko co ma aborcja do biologii? Co ma piernik do wiatraka?

Najnowsze wpisy