Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ustawa frankowa prezydenta Dudy niezgodna z konstytucją? Mamy ekspertyzy

Ustawa frankowa prezydenta Dudy niezgodna z konstytucją? Mamy ekspertyzy

Wyświetlaj:
szczeder / 37.248.255.* / 2016-02-18 18:28
Frankowicze to grupa biedaków, których nie stać na wille z basenem, a co najwyżej na m3 w bloku. Teraz my zwykli ludzie będziemy spłacać te wszystkie willle , taka jest prawda. Zresztą sprawdźce jak wielki kredyt we frankach ma pan Morawiecki, to zrozumiecie dlaczego jemu opłaca się przejść z wypłaty 100 000 na miesiąc do 15 000 na miesiąc. Właśnie on na wsparciu frankowiczów zyska najwięcej, a my będziemy az to płacić. To jest jedna wielka klika
Ewa813 / 88.156.20.* / 2016-02-18 18:27
że prezydent nam się nie udał to już wcześniej wiedzieliśmy,
mwhfdhfdsj / 78.28.31.* / 2016-02-18 18:20
Dajcie kasę komu innemu kto będzie na was głosował, na razie kupiliście sobie tylko rodziny wielodzietne. To może być za mało
panie / 5.70.13.* / 2016-02-18 18:17
Taka mala ciekawostka - Komisja Nadzoru Bankowego probowala ukrocic proceder sprzedazy walutowych kredytow hipotecznych w 2006r ale projekt ten b.gorliwie blokowalo pis , ktore dzisiaj stroi sie ,z duda w piorka obroncow pokrzywdzonych przez banki , ja mam b. dobra pamiec i mnie nie nabierzecie zalosne tak zalosne gadki
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
walusiek / 83.7.12.* / 2016-02-18 18:13
A może tak prezydent wesprze rencistów , którzy odchodzą od kas w APTEKACH a nie cwaniaczków ,którzy złapali się we własne sidła . A kto kazał im brać kredyty we frankach jak zarabiają w złotówkach ????????????? Mogli wcześniej pomyśleć ale Polak to przed i po głupi !
Valdi777 / 79.189.178.* / 2016-02-18 18:45
A kto wesprze przyszłych rencistów czyli twoje dzieci lub wnuki. Będą musieli zbierać zioła i tym się leczyć bo apteki będą nie dla nich? I co mam cie nazwać nieodpowiedzialnym dzieciorobem. Po coś spłodził dzieci a one swoje dzieci? Trzeba było wcześniej pomyśleć i nie sprowadzać ich na świat. Mądry Polaku przed i po.
Chyba że nie masz potomka (-ków) więc nie wiem czemu cie nie stać na lekarstwa w aptece?
A może pracować się nie chciało a teraz się narzeka?
Widzisz rodaku jak łatwo dolać drugiemu albo go zdołować?
Więc bądź człowiekiem a nie zawistnym Polaczkiem jak to Rosjanie pogardliwie mówią o nas"polacziok".
Życzę dużo zdrowia i pogody ducha oraz tolerancji.
podatnik99 / 176.221.124.* / 2016-02-18 18:13
"Państwo nie ma obowiązku spłacania długów kredytobiorcy" Święta prawda, a państwo to znaczy my podatnicy. Brali niech płacą. Za tych co biorą w tych wszystkich lichwiarskich firmach parabankowych też będziemy spłacać bo ich oszukano? Jak ktoś nie jest w stanie spłacać to niech nie bierze.
alexy831 / 78.28.13.* / 2016-02-18 18:12
"Nas złotówkowiczów jest więcej i myśmy podpisując umowy nie kombinowali jak wziąć o wiele więcej forsy niż nas było stać a potem spłacać śmieszne raty . Myśmy musieli wykazac się zdolnością kredytową i stosownie do tej zdolności udzielono na pożyczki w złotówkach . Skończcie z obroną cwaniaków i tymi żałosnymi bzdurami. jak ktoś kombinował i przekombinował to jego prywatna sprawa." Won z frankowiczami - kombinatorami .
elwire444 / 78.28.13.* / 2016-02-18 18:11
Czy w Polsce żyją tylko frankowicze ? Odnosze wrażenie że nagle ta niewielka grupka kombinatorów stała się oczkiem w głowie rządu. To jakaś paranoja : /
POSEŁ / 88.199.128.* / 2016-02-18 18:17
MY POSŁOWIE ROBIMY SOBIE DOBRZE BO MAMY KREDYTY WE FRANKACH
realista / 12.196.8.* / 2016-02-18 18:09
Kazdy kto bierze kredyt musi sam zdecydowac, ryzyko ale za mniejsze pieniadze, czy spokuj ktory kosztuje drozej. Przeciez ci ktorzy brali kredyt w zlotowkach zeby spac spokojnie, tak naprawde dzisiaj sa oszukani, bo im nikt nie zwroci roznicy ktora musieli nadplacac w sosunku do frankowiczow co miesiac za wlasny spokuj...
JULIA61 / 83.16.82.* / 2016-02-18 18:07
a może państwo odda mi kasę za akcje ,które lecą na pysk , albo za straty z tytułu gorszej kondycji złotówki - sporo importuje i płacę dolarami - przez durną politykę codziennie tracę pieniądze -a to jeszcze nie koniec jeszcze nowe podatki...jestem gorszym sortem , siedzę cicho ,płacę i płaczę i można mnie zdeptać..i zabierać i skubać i dodawać tym co głośniej wrzeszczą
karolVI / 78.28.13.* / 2016-02-18 18:04
Nie rozumiem dlaczego w majestacie prawa, które dotyczy wszystkich obywateli, państwo ma dokonać rozliczenia banków tylko w stosunku do tych którzy brali kredyty we frankach ? A co z większością obywateli którzy mają kredyty w złotówkach i równie mocno byli łupieni przez banki ? Do cholery dosyć już z tym pobłażaniem frankowiczom ! Co to jest ? Jakieś święte krowy ? Nas złotówkowiczów jest więcej i myśmy podpisując umowy nie kombinowali jak wziąć o wiele więcej forsy niż nas było stać a potem spłacać śmieszne raty . Myśmy musieli wykazac się zdolnością kredytową i stosownie do tej zdolności udzielono na pożyczki w złotówkach . Skończcie z obroną cwaniaków i tymi żałosnymi bzdurami. jak ktoś kombinował i przekombinował to jego prywatna sprawa.
Nacja / 78.88.101.* / 2016-02-18 18:04
No taki wykształcony to chyba tylko jeden w Polsce. A tytuł kiedy zdobył? Chyba w III RP .
MW1152 / 78.28.31.* / 2016-02-18 17:59
Czemu ja mam płacić za jakiś gości którzy sobie pokupowali domy nie rozumiem
marcosxx / 62.4.212.* / 2016-02-18 17:58
A czego po prezydencje można się było spodziewać przecież on rozumie prawo tak jak mu Jarek je przedstawi
Valdi777 / 79.189.178.* / 2016-02-18 17:52
To przecież za przyzwoleniem tego naszego państwa prawa banki oszukiwały udzielając kredytów walutowych bez wypłacania waluty. Jak to było możliwe? Pozwolono oszukać wielu, bardzo wielu moich rodaków i to w majestacie prawa. Dlaczego w majestacie prawa nie można rozliczyć banków. Czegoś tu nie rozumiem. Jednym wolno oszukiwać a jak jest możliwość ukarania oszusta to się wszyscy burzą. A najwięcej mają do powiedzenia ci których to nie dotyczy. Przecież te biedne banki do tej pory złupiły "frankowiczów" z naddatkiem więc o jakich kosztach bankowych tu mowa? Czy któryś bank wystąpił przeciwko rządowi węgierskiemu? Czy któryś bank wycofał się z Węgier? Czy podniósł tam opłaty?
Czy nasze władze mają chronić swoich obywateli czy może lepiej chronić przestępców, oszustów i lichwiarzy.
Panie prezydencie czekamy na ostrą odpowiedź tym cwaniakom.
sus / 89.65.120.* / 2016-02-18 17:59
Znam pare cwaniaczkow ktorzy brali kredyt we frankach.Smiali sie wtedy ze mnie żem frajer. teraz ja sie z nich smieje . I jezeli ten ktorego zwą prezydentem Polski bedzie pomagał frankowiczom to jest frajer nie prezydent.
marian898 / 78.28.13.* / 2016-02-18 17:58
a ja nie rozumiem dlaczego w majestacie prawa które dotyczy wszystkich obywateli państwo ma dokonac rozliczenia banków tylko w stosunku do tych którzy brali kredyty we frankach ? a co z większościa obywateli którzy mają kredyty w złotówkach i równie mocno byli łupieni ? do cholery dosyć juz z tym pobłażaniem frankowiczom , co to jest ? jakies święte krowy ? nas złotówkowiczów jest więcej i myśmy podpisując umowy nie kombinowali jak wziąc o wiele więcej forsy niż nas było stać a potem spłacać smieszne raty . mysmy musieli wykazac się zdolnościa kredytowa i stosownie do tej zdolności udzielono na pożyczki w złotówkach . Skończcie z obroną cwaniaków i tymi żałosnymi bzdurami
xfbf / 178.43.223.* / 2016-02-18 18:17
kredyty były w PLN - to już udowodniono
mimicimi / 78.28.13.* / 2016-02-18 18:23
ciekawe dlaczego dopiero teraz ? wcześniej udowodnienie nie było dla frankowiczów korzystne ? cwaniaki i tyle

Najnowsze wpisy