Forum Polityka, aktualnościKraj

Ustawa hazardowa do poprawki. Zobacz w co będzie można grać

Ustawa hazardowa do poprawki. Zobacz w co będzie można grać

Wyświetlaj:
szikak / 85.222.13.* / 2011-04-14 12:23
Proponuję całkiem zrezygnować z Internetu w Polsce, przecież to samo zło. Skończyłem studia i przez dwa lata szukałem rozsądnej pracy, nawet w przypływie fantazji odwiedziłem naszą kochaną stolicę. Roboty jak nie było tak nie ma. Szukałem w sieci o super sposobach na łatwe pieniądze i tak trafiłem na bloga powiązanego z serwisami hazardowymi. W końcu zarabiam. Stać mnie na mieszkanie, jedzenie i ubieranie się tak jak chce. Właśnie dlatego powinni z tym skończyć. Przecież można wrócić do umowy zlecenia - 5 zł/h pis udowodni jakie po złe. Wszyscy będą szczęśliwi. Jestem za tym żeby szybko wypowiedzieć wojnę czechom i sie od razu poddac.
maxymili / 2011-04-14 12:02 / Tysiącznik na forum
a nie zakazy, nakazy, których nikt nie przestrzega a ich pilnowanie kosztuje miliardy, raz utraconych wpływów z podatków, dwa obciąża policję i sądy.

Od czasu karania za posiadanie najmniejszych ilości marihuany w 2001 roku jej spożycie w Polsce wzrosło o 100% i obecnie według europejskiej agencji monitorowania narkomani obecnie pali w Polsce 2600000 ludzi. W tym czasie gangi zarobiły każdego roku ok 1,5 miliarda złotych co daje w już około 15 000 000 000zł w sumie. Ładny kawałek chleba nie? Nie uwierzę, że polityce dali taka kasę gangom za nic. Musieli coś z tego mieć.

historia konopi:
http://konopialeczy.pl/readarticle.php?article_id=91
NIePOstęPOwy / 83.31.210.* / 2011-04-14 11:54
56
wykop
Sikorski wyda milion na stronę internetową!
Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozstrzygnęło przetarg na wykonanie strony internetowej. Jak się okazuje resort wcale nie wybrał najtańszej oferty za 384 tys zł. Ministerstwu spodobała się oferta blisko trzykrotnie wyższa! Koszt wykonania strony dla MSZ to dokładnie 994 tys zł.

Źródło:dziennik.pl Grupy:
ABW-CBŚ-wąchać! / 194.187.74.* / 2011-04-14 11:45
Bo dzisiaj to jesteśmy drugim Iranem Europy, nic nie wolno, strach się bać, widać Kaczyzna zrobiła wielkie spustoszenie na P-Owcach i kontynuują dzieło, zamiast zalegalizować marychę, ściągać do budżetu miliardy rocznie, to nie, będziemy wydawać miliardy na łapanki a otem jeszcze dopier...ą nam podatki, cobyśmy byli grzeczni, bo człowiek niewazne ile ma lat i jaki jest mądry, władza ludowa nam te marzenia UTNIE i będzie mówić jak mamy żyć, z kim się kochać i co czytać. Ale na szczęści chodniki pełne są darmowej amunicji i kiedyś polecą one w odpowiednim kierunku, może POLACY powinni zrobić powtórnie rewolucję na skalę Europejską, tym razem z PSEUDO-DEMOKRACJĄ i złodziejami w kubraczkach politycznych.
niewolnik / 87.139.103.* / 2011-04-14 13:04
To nie jest pseudo-demokracja to JEST PRAWDA O DEMOKRACJI, która koczy się TOTALITARYZMEM albo wojną. Tak czy inaczej upadkiem.
POcoNAMto / 83.15.9.* / 2011-04-14 11:32
Piękna ta fotka, mina vincenta, wskazuje na publiczne wypróżnianie.
józio muzykant / 83.29.251.* / 2011-04-14 10:59
Jak to dobrze że CENY ROSNA lawinowo, bo wtedy obywatele mniej przerżną na hazardzie i więcej wpłynie do budżetu. Jak bedzie benzynka po 10 zł to sie wszystko jeszcze lepiej unormuje, albo od razu po 15 zł jak Tusk ze swoimi pilkarzykami zaisntaluje sie na II-ga kadencje W tłukofemie parytet Paradowska bardzo fajnie wytłumaczyła tuskową ekonomie - WSZYSTKIEMU WIINI są OBYWATELE, bo nie muszą tak drogo, kupować, bo wtedy wspieraja spekulantów
bronek ze słomą w butach / 188.108.122.* / 2011-04-14 10:50
Na pewno PO pozwoli na dalszą grę w C>H>U>J>A - w tym są mocni!
Ja Polaco / 83.2.236.* / 2011-04-14 11:38
Mistrzowska Riposta :) Szkoda, że w kraju tyle Ciemnoty lubi tą grę i da się w C>H>U>J>A robić przydupasom z PO
~bob / 83.25.178.* / 2011-04-14 09:33
"Sęk w tym..." ha ha, to się uśmiałem
hihio / 80.50.131.* / 2011-04-14 09:32
To już jest rozpaczliwe nieskoordynowane wyciąganie kasy z kogo się da i z czego się tylko da. Zero logicznych planów, zażynanie wszytkiego na oślep.
arch / 2011-04-14 10:18 / Tysiącznik na forum
zażynanie wszytkiego na oślep.

Czy długo jeszcze pozwolimy się traktować jak niedorozwinięte dzieci przez kłamliwych, niedouczonych, aroganckich amatorów zwanymi przez pamersowate media politykami.
Tusk i jego minister
-Rostowski / jako najgorszy minister finansów III RP--internauci z portalu pb.pl oraz polscy przedsiębiorcy zrzeszeni w organizacji Pracodawcy RP przyznali mu Gospodarczą Malinę 2010 za

-szkodliwe dla polskiej gospodarki zaniechanie reformy finansów publicznych, co spowodowało
-rozpoczęcie demontażu reformy emerytalnej,
-podwyżkę stawek VAT i
-skasowanie odliczeń tego podatku przy zakupie aut i paliwa przez firmy, a także za
-blokowanie nowego systemu grantów dla inwestorów i
-zamrożenie pieniędzy na rachunku Funduszu Pracy. W efekcie tych działań pogorszyły się warunki dla rozwoju biznesu.

www.pb.pl/2/a/2011/03/07/Gospodarcze_Maliny_przyznane_WIDEO?readcomment=1#comment /

zwyczajnie nas okłamywali, jeszcze kilka miesięcy temu byliśmy wg nich zieloną wyspą, mieliśmy podziw świata, a dziś mamy podniesiony Vat / przez liberalną podobno partię/, skok na kasę przyszłych emerytów, drastyczny deficyt budżetowy i lawinowy !!!! przyrost długu publicznego.
Oto prawdziwy obraz odpowiedzialnej ???, liberalnej ???, europejskiej parti politycznej.
Na pohybel wam mądrale.
fioletowa krowa / 79.188.238.* / 2011-04-14 08:59
a później do "goniącego króliczka"
i będzie GIT !

Polska to taki fajny kraj, jak łatwo go łupać !
dziad z Zielonej Wyspy / 79.188.238.* / 2011-04-14 08:56
teraz usatwa będzie poprawiana miesiacami, a miał a być w trybie ekspresowym uchwalona. Ileż to tvn i gw na jej temat się nagadali, że taka wspaniała.

zbycho, zdicho, rycho, grzechu ludzie zaufania ! inteligentni inaczej wyborcy po zagłosuja na swoich ulubieńców !
skubidubi / 78.133.163.* / 2011-04-14 08:38
Potrzebuję państwa do tego, żeby za moje podatki zorganizowało wymiar sprawiedliwości, służby porządkowe, wojsko i tak dalej. Nie potrzebują państwa do tego, żeby mówiło mi a co mogę a w co nie mogę grać albo od czego mogę lub nie mogę się uzależnić. Polskie państwo jest chore do szpiku kości.
njnjs / 80.50.131.* / 2011-04-14 09:29
Niestety to do czego - potrzebujesz Państwa - Państwu się nie opłaca. Natomiast chętnie przyjmąTwe podatki, składki i ubezpieczenia. I będziesz mógł grać ale ... ale, musisz zapłacić daninę.
skubidubi / 78.133.163.* / 2011-04-14 09:51
Albo mogę płacić podatki w innym państwie - ciekawe czy to się Polsce opłaca.
lupuss / 193.109.225.* / 2011-04-14 07:59
składki do Ofe zabierają bo nie ma z czego dziury w budżecie załatać a tu tyle kasy leży i co ?? łapówa niezła za tym idzie na bank
bsf / 217.98.34.* / 2011-04-14 07:51
Bedziemy grac w piłę w każdy czwartek i leżeć do góry kołami ...a lody bedziemy produkować na "boku" u mira, zbycha i rycha czasami wpadnie beata.
m-53 / 83.24.35.* / 2011-04-14 08:01
Kiedyś były obiady czwartkowe. Teraz mamy mecze.

Jednak ich do hazardu zaliczyć nie można. Wiadomo kto wygra, kto strzeli. A ustawianymi meczami winna zająć się prokuratura.
bednarski / 62.69.192.* / 2011-04-14 07:45
ja bym chcial w Mira i Zbycha
Rezerwowy John / 89.77.89.* / 2011-04-14 15:28
Wszystko to jest wkurzające, bo gdzie nie spojrzę na oferty pracy, to wszędzie akwizycja na rzecz funduszy, ubezpieczycieli, telekomuny, itd. Ja dzięki internetowi zarabiam pieniądze w sposób uczciwy. korzystam z doradztwa bukmacherskich, czyli kupuję płatne typy. Ale komuś to przeszkadza, jak inni zarabiają. Oczywiście wszystkiemu winny jest internet, czyli samo zło. A jak ktoś inny uprawia hazard grając na giełdzie, foreksie czy jakiś tam innych pochodnych przez internet, to już nie jest hazardzistą. Większość firm oferujących te niby inwestowanie jest spod ciemnej gwiazdy, oszukuje i nie patrzy, kto gra. Ważne tylko by u nich zalozyć rachunek, bo później oni i tak się puszczą w skarpetkach. Bukmacherzy działają zgodnie z prawem UE, są wiarygodni, płacą podatki, finansują sport i akcje charytatywne. Komu, to k... przeszkadza
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy