Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ustawa hazardowa przyniosła Polsce straty w wysokości ponad 4 miliardów złotych. Teraz grozi nam dwa razy większa kara

Ustawa hazardowa przyniosła Polsce straty w wysokości ponad 4 miliardów złotych. Teraz grozi nam dwa razy większa kara

Wyświetlaj:
ad1970 / 87.205.137.* / 2015-03-11 08:51
Ustawa przyniosła zyski Polsce, a straty bandytom. Pani Redaktor może niech jeszcze przeliczy ile "Polsce" przynosi strat to, że nie można legalnie, a tym samym w opodatkowaniu sprzedawać heroiny, i ile można więcej wyciągnąć z jej sprzedaży, gdyby można było to oferować dzieciom, ile można wyciągnąć ze sprzedaży narkotyków innych, ile można wyciągnąć z prostytucji, ile można by było wyciągnąć z zalegalizowania i opodatkowania wynajmu przez rodziców dzieci pedofilom oraz oczywiście wolnorynkowego handlu narządami. Jakby dziecko Pan redaktor pogrążyłoby by się z powodu hazardu, zrujnowałoby Pani majątek też by Pani napisała, że "Ustawa hazardowa przyniosła Polsce straty"? Nie wie Pani, będąc jakoby dziennikarzem, ani co to Polska, ani co to strata. Hare Krsna!
MegaHAZARDZISTA / 86.45.215.* / 2015-03-11 11:11
Masz 100% racji i słusznie wypunktowałeś tym usłużnym,skorumpowanym,dyspozycyjnym i pseudo-redaktorzynom ich ułomność myślenia...Ale nie bulwersuj się-bo to TYLKO art.SPONSOROWANY!
Obrzydliwy ze względu na treść i popieranie MAFII CASYNOWEJ bezlitośnie od dekad łupiącej NAIWNYCH bidoków...TAM nie masz ŻADNYCH SZANS-kwestia czasu!Wiem coś na ten temat....-moja rodzina -niestety też!
:(
eldocent / 171.33.182.* / 2015-03-11 09:53
[...]Prostytucja nielegalna więc nie istnieje, nakrotyki nielegalne więc nie istnieją, aborcja nie istnieje. Alkohol istnieje, bo skutki jego używania są nieszkodliwe dla społeczeństwa. Tytoń też jest nieszkodliwą używką, więc państwo może ściągać swoją część z jego sprzedaży. A z tcyh brzydkich, nieistniejących rzeczy upasie się mafię, którą później trzeba zwalczać. Nie ma co, Polska zostanie krajem robotników fizycznych jeszcze długie lata,
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Paul86 / 87.205.92.* / 2015-03-11 09:41
A już szczyt obłudy jest na drugiej stronie, nie wiem czy doczytałeś. Kara finansowa za to że się grało. Hazardu zakazać, bo "rujnuje majątek", ale państwowa niańka rujnować majątek może?!
Paul86 / 87.205.92.* / 2015-03-11 09:39
Zapomniałeś o legalnym alkoholu, słodyczach, tłuszczu, samochodach, które w nieodpowiednich rękach mogą doprowadzić do wypadków, i dziesiątkach innych "niebezpiecznych" rzeczy, hipokryto. Dziecko to jest sprawa rodzica a nie ogólnokrajowa. Nie można za jednego głupka karać dziesięciu rozsądnych.
emigrant7 / 2.124.101.* / 2015-03-11 08:44
Oczywiscie że nasz rząd przegra to jest pewne - oni potrafią wygrywać tylko z narodem , najwyższa pora pociągnąć wszystkich posłów senatorów i ustawodawców do odpowiedzialności karnej .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jo44 / 89.76.20.* / 2015-03-11 08:39
Bo caly ten biznes oparty jest/byl na wyplacie odszkodowan - stad taka medialna i jednorazowa `likwidacaja, automatow byla, ktorych w lokalach wiecej bylo niz stolikow ...
I papierowe zyski.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
trtrtrtrtrtr / 88.199.162.* / 2015-03-11 08:39

Jeśli dzisiaj Trybunał Konstytucyjny uzna, że ustawa hazardowa jest niezgodna z ustawą zasadniczą, Skarb Państwa może zostać zasypany pozwami przez byłych posiadaczy automatów do gier. Suma może być niebagatelna - eksperci mówią nawet o 8 miliardach złotych odszkodowań.

To samo będzie tyczyło w przyszłości tych który płacą opłaty adiacenckie za wzrost wartości nieruchomości dzięki budowie infrastruktury z naszych własnych podatków - tylko skala będzie jeszcze większa ale przestępców w ministerstwie i US to nie obchodzi, oni za to nie odpowiedzą.
3$134 / 46.250.178.* / 2015-03-11 13:05
Jeszcze w dodatku bazujące na nierzetelnych, praktycznie nieweryfikowalnych wycenach. Od 2009 r. walczę z tymi urzędasami i WSA. Stroną jest 91 letnia schorowana, poruszająca się na wózku inwalidzkim kobieta. Jej całą winą jest to, że mieszka w budynku, który przed 60 laty wzniosła wraz z już nieżyjącym obecnie mężem. W dodatku budynek stoi na narożniku, a drogę utwardzili przy bocznej ulicy. Jeszcze większym skandalem jest to, opłaty zapłacili mieszkańcy domów jednorodzinnych położonych po północnej stronie ulicy. Natomiast właściciele gruntów położonych po przeciwnej stronie ulicy: miasto i prywatna osoba każdy po około 3ha całkowicie pominięci w procesie naliczania opłat. Z miastem to w ogóle jest ciekawa sprawa. Z jednej strony ściąga opłaty, a drugiej strony samo jest największym beneficientem tego przedsięwzięcia
zdesperowany ojciec / 80.54.72.* / 2015-03-11 08:32
pOWINNY BYWSZYSTKIE MASZYNY DO GIER ZLIKWIDOANE. PRZEZ TO MOIJ SYN STRACIL OK. 200 TYS ZL BIORĄC P[OŻYCZKI CHWILOWKI I WSZYSTKOI PRZEGRAL BO MASZYNY S.A TAK USTAWIONE ABY NIKT NIE WYGRAL. JEDNO OSZUSTWO W BIALY DZIEŃ BY SZLAG TRAFIL WSZYSTKICH TYCH CO MAJAMASZYNY I TO WYMYSLILI. jEDNO FALSZERSTWO I OSZUSTRO. mQASZYNY I SALONY GIER POWINNY BYC TYLKO W DUZYCH MIASDTACH I DUZYCH POMIESZCZENIACH A NIE PO DZIURACH POCHOWANYCH W PODSUENIACH, GDZIE OKRADANI SA LUDZIE MLODZIEZ STAJE SIE UZALEZNIONA , DOCHODZI DO PRZESTEPSTW, WYMUSZEN ROZBOJNICZYCH, HANDLU SWOIM CIALEM ITP. zLIKWIDOWAC WSZYSTKIE MASZYNY A DOPUYŚCICTYLKO W DUZYCH SALONACH, GDZIE BEDZIE KONTROLA CZY NIE S.A USTAWIANE MASZYNY TAK ABY NIE WYPLACAC WYGRANYCH.
MegaHAZARDZISTA / 86.45.215.* / 2015-03-11 11:20
100/100!!!!!!!!!!!!!!100% PRAWDY!!!!!!!!!!!

Sam gram od dekad-przegrywam wszystko co wykombinuję,zarobię i ukradnę!

Straciłem cały majątek kilku pokoleń,2 domy.kilka biznesów i 3 rodziny...

HAZARD to największe ZŁO i środowisko BANDYTYZMU,KORUPCJI,ZŁODZIEJSTWA,MAFII,PROSTYTUCJI i innych wielu szkodliwych czynników ASPOŁECZNYCH...KOSZTUJACYCH o wiele więcej niż ZYSKI PAŃSTWA!
Żona hazardzisty / 89.151.0.* / 2015-03-11 10:15
Nie głąb tylko po prostu chory człowiek. Hazardzista to człowiek chory tak samo jak alkoholik czy narkoman. Rzadko kiesy taka osoba zdrowieje w 100%. Trzeba bardzo uważać i poddać się terapii. To straszna choroba uzależniająca nie tylko grającego ale także rodzina takiej osoby jest współuzależniona. Bardzo duży problem współczesnego naszego jakże pięknego kraju.
MegaHAZARDZISTA / 86.45.215.* / 2015-03-11 11:24
Gram od 35 lat,i całkowicie ...ZGADZAM się z tym co napisałaś!Ja przegrałem już życie-i to nie tylko swoje,ale i swoich byłych żon i dzieci!
Lichwiarze CASYNOWI zabrali mi 2 domy i kilka aut-o innych dobrach już nawet nie wspomną...
Byłem właścicielem kilku firm i dyrektorem dużej spółki-dziś jestem na zasiłku poza granicami kraju...OSTRZEGAM,że MAFIA wyciągnie od was wszystko...A choroba ta toczy człowieka do śmierci!Często SAMOBÓJCZEJ!!!
tiaa / 194.99.117.* / 2015-03-11 09:18
gdzie byli wtedy rodzice? Swoją drogą jak można wziąć chwilówkę oprocentowaną na kilkadziesiąt procent i władować w maszynę - i co liczył że zarobi 100-200% po tym jak już przepuścił np. 100 tys? Ktoś nie uważał na matematyce?
a803 / 37.248.254.* / 2015-03-11 08:31
Ustawa hazardowa była wadliwa od samego początku - kiedy tylko ustanowiono próg czasowy, do którego wnioski o przyznanie licencji były rozpatrywane, przedsiębiorcy korzystający z okazji zaraz zaczęli masowo wysyłać wnioski. I teraz mamy jeszcze płacić kary za czyjeś cwaniactwo - albo bardziej za krótkowzroczność autorów ustawy?
dziadek1951 / 83.15.244.* / 2015-03-11 08:12
A gdzie ryży oszust sprawca tego zamieszania czas dla niego na Trybunał Stanu !!!!
ananalityk / 77.255.24.* / 2015-03-11 07:56
Miro Zbycho i Żdzicho- mordzeczki moje , idziemy na objadek do Sowy i Przyjaciele !!Tam omówimy sprawę hazardu !I nie zapomnijcie zabrać ze sobą więcej kasy bo przez te Ukrainę nasz ulubiony ruski kawior nam podrożał!!!1
6 7 8 9 10 11
na koniec starsze

Najnowsze wpisy