Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ustawa medialna - dziś ostateczne starcie

Ustawa medialna - dziś ostateczne starcie

Money.pl / 2009-09-11 08:50
Komentarze do wiadomości: Ustawa medialna - dziś ostateczne starcie.
Wyświetlaj:
historyk / 89.77.247.* / 2009-09-12 16:37
zastopowano próbę zawładnięcia mediami publicznymi przez PO pod pozorem odpolitycznienia dysponowanie kwotą jaką media mogłyby dostac stanowi ich polityczne uzaleznienie do likwidacji włacznie, tym razem lewica rozumiała poza tym została w sposób bezczelny oszukana, środowisko twórców, jednoznacznie poparło prezydenta.Tusk jak zostanie prezydentem zapewne zlikwiduje media publiczne i zrobi z nich państwowe albo odda funkcje społeczne do telewizji komercyjnych na co one z utęsknieniem zapewne czekają, potrzebna im kasa ostatnio z iti nie najlepiej
historyk / 89.77.247.* / 2009-09-12 16:37
zastopowano próbę zawładnięcia mediami publicznymi przez PO pod pozorem odpolitycznienia dysponowanie kwotą jaką media mogłyby dostac stanowi ich polityczne uzaleznienie do likwidacji włacznie, tym razem lewica rozumiała poza tym została w sposób bezczelny oszukana, środowisko twórców, jednoznacznie poparło prezydenta.Tusk jak zostanie prezydentem zapewne zlikwiduje media publiczne i zrobi z nich państwowe albo odda funkcje społeczne do telewizji komercyjnych na co one z utęsknieniem zapewne czekają, potrzebna im kasa ostatnio z iti nie najlepiej
nie obłudzie / 77.255.158.* / 2009-09-12 09:17
45 lat byłem z lewicą. Dzisiaj przez kilku lizusów pisowskiej du.., odchodzę z tej formacji, nie chcę ich znać, mać!
Liczę, że powstanie nowa niesprzedajna lewica, widząca ludzi i rozumiejąca ich problemy i troski.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 14:17
Gratuluję i serdecznie pozdrawiam wyborców w/w partyjek.
Oby hipokryzja tych partyjek prowadziła was przez wieki wieków.
Amen
nie obłudzie / 77.255.158.* / 2009-09-12 09:20
Przykro mi, ale masz rację, może nie przez wieki ale ostatnio od Millera począwszy do dzisiaj to na pewno.
wujo Moshe / 212.160.183.* / 2009-09-11 14:50
Chyba ciebie boli, że PIS jest pragmatyczny :-)

A i pomyliłeś sojusz - przecież ćwierćinteligenci (PO) zbratali się z burakami, a nie nierobami... :-)
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 15:10
A zatem hasło konusa I:
"SLD zawłaszczała Polskę w latach 1945-2005"
wypowiedziane podczas debaty w Radomiu
http://fakty.interia.pl/kraj/news/premier-zmienia-polske,936415
po wyborach nie obowiązuje.
Podobnie jak hasełka związane z samąbroną.
A swoją drogą, jeżeli psl to buraki to bez wątpienia samabrona to ćwierć buraki.

Prowadząc rozumowanie dalej, poprzez dedukcję, można stwierdzić iż nieprawdziwe również jest to hasło konusa I
"We mnie jest czyste dobro" – z wywiadu Agnieszki Kublik i Moniki Olejnik.

Serdecznie pozdrawiam wyborców konusów. Oby hipokryzja tych pseudo Polaków prowadziła was przez wieki wieków.
Amen
demokracji stop / 83.20.32.* / 2009-09-11 15:16
Ciebie boli tylko z jednej strony,a Polskę z każdej strony.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 15:26
Masz coś konkretnego do napisania, czy tylko takie kretyńskie hasełka?
Stać cię choć na jedną, w miarę rozumną, wypowiedź?
wojk / 145.237.65.* / 2009-09-11 14:02
Właśnie pod wpływem nawoływań do likwidacji abonamentu poszedłem na pocztę i opłaciłem abonament radiowy za pół roku z góry. I jestem z tego dumny.

Przez rok miałem N-kę i wypowiedziałem umowę, bo tam nic nie ma ciekawego. Kanały tematyczne to tylko zwiastuny i reklamy, nie da się oglądać.

Ludzie sami posłuchajcie. Ile konkretnych informacji płynie chociażby z "Sygnałów dnia" media komercyjne w zakresie informacji i publicystyki są słabsze od publicznych.
Binarek / 2009-09-11 14:09 / Tysiącznik na forum
Jeszcze kilkuset takich i żona prezesa będzie miała nowe Porsche

W imieniu TVP dziękuję
wojk12445 / 145.237.65.* / 2009-09-11 14:24
A niech sobie kupi.
Ale ja opłaciłem tylko abonamet radiowy, a nie telewizyjny.
dareg / 87.207.175.* / 2009-09-11 13:53
nie jest problemem samo istnienie tv publicznej a ni abonament - bo to zjawiska znane na całym świecie.
Ważne jest kogo i co bedziemy w tej tv widzieli.
Floyd / 2009-09-11 14:01 / Tysiącznik na forum

Ważne jest kogo i co będziemy w tej tv widzieli

I tu jest problem bo obawiam się, że ty byś chciał widzieć co innego, Kowalski co innego, a ja też co innego. :(
Binarek / 2009-09-11 13:06 / Tysiącznik na forum
To Kwiatkowski i Czarzasty wracają do swoich gabinetów na Woronicza
mruk / 2009-09-11 13:19 / Bywalec forum
A nie Siwek?
A może Siwek na szefa, a Kwiatkowski i Czarzasty na zastępców?

Prezes Jarosław nie raz udowodnił, że potrafi być pragmatyczny.. Podejrzewam, że dziewic Wenderlich coś już wie...
Yanekkk / 195.116.98.* / 2009-09-11 12:31
Już od dawna TVP nie oglądam więc losy tej instytucji są mi obojętne.Wole Discovery i National Geographic
...
www.tnij.org/zysk2009
Floyd / 2009-09-11 12:40 / Tysiącznik na forum
Ja też wolę, ale ja to jeszcze nie cały Świat.
Garand / 2009-09-11 12:19 / portfel / Bywalec forum
W przypadku pozostawienia finansowania z abonamentu TVP stoczy się bardzo szybko patrząc na malejące w oczach przychody z abonamentu...
Pa Pa tvp :)
janiszek72 / 2009-09-11 08:50 / Tysiącznik na forum
Wypowiedź Palikota o widmie powrotu Czarzastego jest o tyle śmieszna, że projekt próbujący "utuskowić" media publiczne był opracowywany między innymi przez sztab związany z Czarzastym. W pracach nad projektem brali udział przedstawiciele PO, PSL i SLD. Pakt Grad&Farfał będzie trwał w nieskończoność i doprowadzi do finansowego końca TVP. Rząd Donalda zrobi wszystko żeby przejąć media publiczne, a jeżeli ta operacja się nie uda zwyczajnie je wykończyć. Tusk musi zostać prezydentem, bo w przeciwnym wypadku chłopak nie przeżyje kolejnej porażki. Pasmo sukcesów i dotrzymanych obietnic przez ugrupowanie Platformy Antyobywatelskiej będzie nieograniczone w momencie zdobycia dwóch przyczółków: Pałacu Prezydenckiego i TVP. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
mruk / 2009-09-11 12:44 / Bywalec forum
Masz rację. Tusk musi (choć nie powinien, choćby dlatego, że jest nieudolny,) zostać prezydentem, ale tylko po to, by ostatecznie posłać Kaczyńskich na śmietnik historii.

Dlatego PO powinna zrobić wszystko, by TVP była jaka jest - głupia komercyjna, farfalska. Wtedy zostanie wam jedynie Radyjo i TVTrwam

Nie mam już nawet obrzydzenia, że były nazista kieruje TCP... PiS tak s-ku-r-wił (przepraszam, ale to Święte Słowo każdego Prawdziwego Polaka-Patrioty najlepiej tu pasuje) politykę, język i obyczaje, że nic mnie już nie razi.
janiszek72 / 2009-09-11 13:11 / Tysiącznik na forum
Dla Ciebie - zły człowieku, drugi człowiek mający inne podejście do otaczającej nas rzeczywistości to słuchacz i wierny fan Radia Maryja i TV Trwam. I tu się grubo gościu mylisz, bo ludzie popierający politykę prowadzoną przez braci Kaczyńskich, to Polacy, którzy potrafią zdrowo przy-pier-dolić takim gnojkom jak Ty. Więc nie wysyłaj nikogo prostaku na śmietnik, bo historia sama wyśle Ciebie i Twoją boską PO za spektakularne sukcesy na swoje najczarniejsze strony. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
mruk / 2009-09-11 13:23 / Bywalec forum

bo ludzie popierający politykę prowadzoną przez
braci Kaczyńskich, to Polacy, którzy potrafią zdrowo
przy-pier-dolić takim gnojkom jak Ty.

Chyba znowu masz rację.
Myślę, że tylko fakt przystąpienia Polski do Unii przed tym mnie uchronił, gdy kaczyści objęli władze. Pewnie bym gnił w jakiś pisowski łagrze?
Floyd / 2009-09-11 14:11 / Tysiącznik na forum
Chyba się przeceniasz. Taką figurą chyba nie jesteś żebyś aż do łagru pasował. :)
Zresztą, PiSowskie łagry tak są już przepełnione, że muszę cie zmartwić: Brak miejsc. :(
mruk / 2009-09-11 15:21 / Bywalec forum
Przeceniam się?
Uff.. ulżyło mi.

Ale z drugiej strony, komuniści łamali palce za kawały polityczne i po ojcowskim pouczeniu wypuszczali. Tak właśnie zrobili mojej ciotce na Pomorskiej, w 1951r.

Też niemiłe.
Znów się zafrasowałem. Obawiam się, że "janiszek72" chętne by mi to zrobił, to co ciotce zrobił jakiś "janiszek22".
bez_panny_r00channy / 77.253.98.* / 2009-09-11 11:33
Największa głupota to nie płacić tego abonamentu i oglądać TV czy radia słuchać. Coraz więcej ludzi przestaje sobie mózgi prać mediami nędznymi i to dobrze wróży! Bo ileż to dzieci nasze mogą ogladać VIVĘ czy gwiazdy błaznujące na lodzie.
Tusk przecież powiedział przeciez, że "polacy to bardzo madry narod".
Na te mordy wszelakie juz paterzec nie mozna, bo na wymioty zbiera i belkoty uproszczone.

Ciekawe ilu wstrzyma sie od glosu?
Floyd / 2009-09-11 12:50 / Tysiącznik na forum
Twoje dzieci pewnie zaczytują się mądrościami na forach internetowych, a może i wypisują podobne do Twoich.

Najnowsze wpisy