Forum Polityka, aktualnościKraj

Ustawa medialna coraz bliżej. Co z abonamentem RTV?

Ustawa medialna coraz bliżej. Co z abonamentem RTV?

Wyświetlaj:
ja. / 193.200.47.* / 2012-12-02 17:19
Bwz abonamentu, tylko dekoder, bez umowy, opłacany co miesiąc zdrabką
lub w sklepie tak jak telefon, bez ściemy
zeppp / 83.27.65.* / 2012-11-30 11:34
Teraz łyse miśki będą chodzić po abonament.Piękny ten kraj))
Panie ministrze Zdrojewski, najpierw reforma tvp .Nie mam zamiaru płacić za programy typu kocham cię Polsko i płacić po 40k i 50k pseudo gwiazdom tvp typu pajac Kurzajewski i jego żona.
TVP publiczna powinna być misyjna.Wtedy z chęcią zapłacę.Jeżeli decydenci nie wiedzą co to znaczy niech pooglądają Tv publiczna. Czeska lub Niemiecką.Tylko że ci decydenci dokładnie wiedzą co jest grane.Ale kolesie musza zarabiać!
i to by było na tyle / 83.10.123.* / 2012-11-30 10:15
No to faktycznie "reforma" po zbóju !
baron84 / 2012-11-30 10:22 / Bywalec forum
nie wierzę, zę zrezygnują z abonamentu, pzrecież to im w ogóle nie na rękę, teraz to przynajmniej zarabiją na tym, jak ściagać zaczęli
wolny człowiek / 83.26.210.* / 2012-11-30 09:37
Być może że taką ustawę (choćby nawet obecną) można by było zaskarżyć do Trybunału Praw Człowieka.
Taka ustawa narusza podstawowe prawa człowieka do wolności słuchania/oglądania tego czego on sam chce, lub nie chce niczego słuchać/oglądać.
Jeśli chcę tylko słuchać/oglądać programy stacji komercyjnych ogólnie dostępnych muszę mieć odbiornik.
Obecna ustawa nakłada obowiązek opłaty abonamentu za sam fakt posiadania sprawnego odbiornika.
Dlaczego obywatel jest zmuszany do płacenia za coś z czego nie korzysta ?.
Jeśli nadawca chce by niepłacący abonamentu nie odbierali jego sygnału niech zakoduje ten sygnał, w przeciwnym razie należy domniemywać że nadawcy jest obojętne kto odbiera jego sygnał i nie może on wymagać aby wszyscy składali się na koszty jego działalności.
jabłko / 193.105.122.* / 2012-11-30 09:35
a komu taka telewizja jest jeszcze potrzebna.Może ci którzy na nią płacą powinni mieć możliwośc np.w referendum wypowiedzieć się czy wogóle chcą aby taki twór istniał a nie tylko opłaty,opłaty, i myslimy jak zrobić zeby ludzi scigać.Chcę towar płacę nie chcę nie płacę i tyle.A pamiętam jak ryży mówił ,że zniosą abonament,bo jest przeżytkiem.i "znowu "dotrzymał słowa ,zniosą abonament hahahaahahha
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-11-30 09:09
A kumpel tego facia z obrazka bedzie pewnie szefem tej "instytucji do ściągania opłat wyróznionej w drodze przetargu przez niePOlityczna KRRIT" , he, he, he ... Lody sa robione takie, że nawet się oszołomom to nie śniło.
pikus 43 / 195.137.161.* / 2012-11-30 09:06
Jak można ludzi zmuszać do oglądania programów misyjnych?! Społeczeństwo po prostu tego nie chce, dajcie nam prawo wyboru!
Pewnie że środowiska związane z TV publiczną chciałyby mieć nieograniczoną kasę na "pseudomisję" rynek i tylko rynek powinien to weryfikować nie "nakaz"
Kartez... / 95.160.109.* / 2012-12-18 23:26
Po pierwsze nikt nie zmusza do oglądania programów misyjnych. A po drugie programów misyjnych (czyli filmów i programów, popularnonaukowych i edukacyjnych; filmów i programów o sztuce; etc, etc.) w ogóle w TVP nie ma. TVP jest taką samą telewizją, a nwet gorszą niż Polsat i TVN. Więc ktoś kto mówi o zmuszaniu do oglądania programów misyjnych czyli tych których nie ma jest chyba ślepy, albo chce oglądać trzy komerchy na raz. Poza tym myślę, że w ogóle nie płaci abonamentu i dlatego jest mu wsio rawno. Z jednym się zgadzam, powinniśmy mieć prawo wyboru, a tacy jak wielbiciel niewidzialnej ręki rynku mi ją odbiera!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
zeppp / 83.27.65.* / 2012-11-30 11:40
Do programów misyjnych powinno się jednak przymuszać troszkę ludzi.Bo inaczej rosną głąby typu disco polo.Tyle ze ta obecna TVP nie tworzy żadnej misji więc nie można ludzi przymuszać.Gdy zobaczysz porządne programy misyjne, przestaniesz oglądać x faktora)))
arrmii / 78.9.98.* / 2012-11-30 09:33
rynek zweryfikował dawno, ale stołki z czegoś utrzymywać trzeba...
Edek niemiec / 85.156.238.* / 2012-11-30 09:03
No Tak Donald nawoływał do nie płacenia abonamentu,więc nie mogą ścigać tzw lemingów,bo ci podniosą raban,a głównie oni nie płacą.Co zrobić ano zmienić nazwę na OPŁATA AUDIOWIZUALNĄ.
Genialne
Natter2 / 2012-11-30 09:01 / Tysiącznik na forum
Telewizji nie oglądam już 5 lat.Niedawno będąc u znajomych zostałem trochę zmuszony do ogladania TVP.Kufra ,to się już nieda oglądać !! Tam już jest prawie węcej reklam niż treści.Za te badziewie płacić jeszcze abonament??

Najnowsze wpisy