Forum Polityka, aktualnościKraj

Ustawa o in vitro jednak nie przejdzie?

Ustawa o in vitro jednak nie przejdzie?

Money.pl / 2015-07-09 09:54
Komentarze do wiadomości: Ustawa o in vitro jednak nie przejdzie?.
Wyświetlaj:
Magda1955 / 150.254.235.* / 2015-07-10 10:18
Ludzie obudźcie się żeby nie było za późno. Posłuchajcie co głoszą PISowcy. Powrót inkwizycji. Już Duda w trakcie kampanii powiedział, ze kobiety poddane in vitro należny na 2 lata zamykać w więzieniach. Rządy PISu to będą rządy zamordyzmu i ciemnogrodu. Jak nie przyniesiesz kartki od spowiedzi to cię wyrzuca z pracy. A gdzie nasza konstytucja mówiąca o wolności wyznania. Jedyna religia jaka będzie tolerowana w Polsce pod rządami PISu to religia katolicka, innowiercy będą piętnowani a może kamieniowani kto to wie? Niezbyt rozumiem dlaczego narzuca się nam światopogląd katolików. Przecież dla nich nie potrzeba żadnych przepisów, dekalog to reguluje. Więc te przepisy są dla innych czytaj np dla ludzi niewierzących. Czas na przemyślenia przed wyborami, żeby nasze dzieci nie musiały uciekać za granicę przed świeta PISowska inkwizycją.
średniowiecze nadchodzi / 89.66.13.* / 2015-07-09 23:04
Nie zagłosuję na pis bo na przygłupów i religijną ciemnotę głosować nie będę. Chłopcy genderowcy w czarnych sukienkach zrobili im papkę z mózgu i opowiadają takie bzdury, że wprost się nadają do szpitala psychiatrycznego. Idą wybory i łajzy zaczynają wchodzić w du.. episkopatowi licząc na poparcie z ambony. Dno.
łowczy 54 / 217.117.138.* / 2015-07-09 12:08
W Senacie zasiadują same mohery,a w ogóle należałoby ten twór zlikwidować,tą decyzja na pewno PIS i PO nie powiększą swojego poparcia,wręcz przeciwnie,ja wraz ze swoją rodziną chciałem głosować na PIS,teraz tego nie zrobię i zagłosujemy na ugrupowanie Pana Petru,myślę,że tą decyzją PIS i PO pogrążą się znacznym spadkiem notowań.
Zwolennik życia po swojemu / 193.16.255.* / 2015-07-09 11:13
To jest powód dla którego nie zagłosuję na PiS. Tak się składa, że bezpośrednio znam parę, która korzystała z in vitro i tylko dzięki temu może cieszyć się dziećmi. Doszło sztucznie do zapłodnienia, ale kobieta nosiła te dzieci we własnym łonie i nikt mi nie powie, że to nie jest owoc miłości. Gdyby ci ludzie się nie kochali, nie robiliby wszystkiego, żeby mieć własne dzieci.
A odchodząc trochę od tematu samego in vitro uważam, że głupotą jest zakazywanie tej metody, głupotą jest zakazywanie sprzedawania tabletki wczesnoporonnej itd. Ludzie, którzy tego chcą argumentują, że to przecież nie po bożemu. Wbrew kościołowi. No i co z tego? Równie dobrze można ludziom pozwiązywać ręce za plecami żeby nie kradli i nie zabijali, zamykać w domach żeby nie cudzołożyli i nie zabijali, ucinać języki żeby nie mówili fałszywego świadectwa itd.
Życie zgodnie z naukami kościoła ma sens tylko wtedy, kiedy żyjemy wśród pokus i sami wybieramy właściwą drogę. Innymi słowy - jestem katolikiem, uważam in vitro za złe, nie stosuję. Nie jestem katolikiem, mój pogląd na świat i moja wiara pozwala mi na skorzystanie z prezerwatywy, robię to. Tyle w temacie.
uczyć się u naukowców musi Pan:))) / 178.36.253.* / 2015-07-09 16:35
Lateks normalnie, niedouczony... Zalecam zaznajomić się z wpływem biochemicznego współżycia bez gumy na przywiązanie osobnika żeńskiego do swego chłopa. Stąd Pańskie problemy z płcią przeciwną.:)))Nie stymuluje Pan naukowo przywiązania u Kobiety. Hormony męskie niwelują nadmiar agresji estrogenowej i dlatego Panie są ...po...chętniejsze do sprzątania i zrobienia pysznego obiadku ulubionemu samcowi.
The V / 80.48.147.* / 2015-07-09 12:28
Bardzo merytoryczna wypowiedź, zgadzam się w 100% procentach
na marginesie / 81.210.106.* / 2015-07-09 11:32
Fanatycy marksistowscy z PO chcieliby narzucić wszystkim jedną ideologię.Ustanowić prawo i na koszt podatnika finansować jedynie słuszną ideologię.Niech komuniści z PO,SLD czy Palikota sami finansują skutki swojej ideologii a niech nie zmuszają do tego wszystkich obywateli.Powinniśmy zerwać z państwem opresyjnym w stylu PRL-u którego synonimem jest rządząca postkomunistyczna PO.
The V / 80.48.147.* / 2015-07-09 12:26
Przepraszam a PIS to co może cacy i idealni są? Bo jak mnie pamięć nie myli wielokrotnie starali i starają się narzucić innym swój pogląd na temat tego co jest a co nie jest moralnie dobre co jest składnią światopoglądu.

A teraz żeby nie było że się czepiam, odpowiadam na wpis ponieważ wyliczasz PO, SLD i Palikota i nazywasz ich "fanatykami marksistowskimi".
waer / 31.61.140.* / 2015-07-09 09:54
Taniec PO-PIS-u.

Najnowsze wpisy