Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ustawa o ochronie ziemi: Sawicki apeluje do Dudy o podpisanie ustawy

Ustawa o ochronie ziemi: Sawicki apeluje do Dudy o podpisanie ustawy

Wyświetlaj:
lenio281060 / 178.42.76.* / 2015-08-08 09:50
niech Pan nie poucza Prezydenta , on i jego sztab wiedzą co jest dobre dla Polski.
benkopol / 88.156.198.* / 2015-08-08 09:44
Panie Prezydencie niech Pan go zlekceważy teraz sie obudził i udaje dobrego Polaka.
CALA PRAWDA / 83.11.12.* / 2015-08-08 08:35
Chcemy polskiego Marketu !!! Jako mieszkaniec Mierzei Wiślanej - Sztutowa zwracam sie z prośbą o wybudowanie w Sztutowie Marketu. Jest to doskonała lokalizacja miedzy Krynica Morską (nie mają żadnego marketu) a Stegną (w której jest Biedronka). W sezonie i po cała Mierzeja robi zakupy w Biedronce - obroty jedne z największych w Polsce. Myślę iz wasz Market miałbyświetne obroty-cała Krynica Morska, Sztutowo i część Stegny a jednoczesnie osłabiłby Biedronkę znienawidzoną przez Polaków. Chcemy polskiego Marketu !!! Polacy maja dość obcych marketów !!!Obecnie rozpoczyna sie moda na polskie markety tylko ich nie ma.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
po-psl won / 79.31.21.* / 2015-08-08 08:30
No proszę chłopek roztropek się obudził a co mareczek robił przez 8 lat, sory KRĘCIŁ LODY.
tom521 / 82.43.104.* / 2015-08-08 05:06
Pierwszeństwo wykupu będzie miała ARN gdzie siedzą Peselowcy i oni będą decydować komu ją odsprzedać,Kolejne pole do popisu,korupcji i brania łapówek.Ci to mają łeb do interesów,brawo PSL!
eluia / 89.66.35.* / 2015-08-08 02:52
teraz taki wazny,obudzil sie ?trzeba bylo buzie otwierac przy swoim prezydencie,a nie lizac mu d.....
vincent172 / 31.183.46.* / 2015-08-08 01:41
przez tyle czasu rządów PO/PSL, które przepychały byle jakie ustawy, a tej NIE POtrafili załatwić? Do kogo Sawcki ma tera pretensje?
Bad boy / 78.88.115.* / 2015-08-08 01:15
daljeko oj daljeko
POLAK 341 / 213.5.150.* / 2015-08-08 01:04
A GDZIE TO BYŁ MINISTER JAK RZĄDZIŁ RAZEM Z PO, ZE NIE PODPISAŁ KOMOROWSKI USTAWY. MOGLIŚCIE MIEĆ WPŁYW ALE TYLKO PŁASZCZYLIŚCIE SIĘ I KLASKALI A TRZEBA BYŁO PRACOWAĆ 8 LAT I TO CIĘŻKO
Pupil :) / 83.31.110.* / 2015-08-08 00:50
"jak powiedział, ustawa nie wprowadza też zakazu zakupu ziemi przez cudzoziemców."
To co ta ustawa reguluje?
To że chłop który chce gospodarzyć i się rozwijać jemu nie będzie można mieć ziemi?
Obrót nią powinien być nadzorowany i zabronione powinno być posiadanie przez cudzoziemców większej ilości niż ha!!
Chyba, że jak pod budowę fabryki i to na zasadach dzierżawy a nie sprzedaży, bo to jest nasza Ziemia, okupiona krwią i blizną.
A poza tym wczoraj Prezydent objął dopiero urząd, to gdzie był wasz pachołek faryzeusze?
asbz / 79.185.224.* / 2015-08-08 00:21
Sawicki ty hipokryto.Twoja sitwa miała 5 lat,mogła zrobić wszystko a ty świnio teraz "apelujesz" tfu świnio
do buraczanych oligarchów / 83.23.11.* / 2015-08-08 00:09
PSL to zaraza która wykończyła polskich rolników-zadłuzyli sie biorąc zachodnie maszyny a ceny na produkty rolne jak na Białorusi
gogo228 / 89.174.96.* / 2015-08-08 00:35
pospiesz na msze to możne ta nienawiść ci zginie poklęcz przy prezydencie to możne jestże się nacieszysz prezydentem
Chłodnym Okiem / 79.186.153.* / 2015-08-07 23:49
Sawicki czekał do nominacji, od 8 lat PSL rządzi krajem z PO, przebudzenie dla zachowania twarzy czy posady. Kto przegłosował sprzedaż ziemi bez ograniczeń od 2016. Czy ja jestem głupi, czy ktoś chce ze mnie i Polaków zrobić głupca?
niesiołomn / 83.8.86.* / 2015-08-07 23:39
pAMIĘTAJMY DOBRZE , że sawicki to CHADZIAJ , ( ma akcent chadziajski) sawicki był zawsze wrogiem Leppera i wiadomo co on z nim zrobił . och gdyby on wstał to by powiedział o nim PRAWDĘ ,,, TYLKO PRAWDĘ ZNA NASZA rodzina ..
jaś / 94.251.185.* / 2015-08-07 23:35
A gdzie pan był dotychczas p. Sawicki, chyba głęboko w kieszeni p. Komorowskiego, bo jak koalicja to lepiej nie wystawiać główki, żeby się nie narazić i co gorsza żeby główka nie poleciała. Mam dość PO i PSL to bardzo chora koalicja i tak do poduszki załączam do poczytania co kombinowała koalicja.

"Proszę wklejać gdzie się da ... W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. CZY TO PRAWDA?????????? Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe – sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: „Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.”. Kluczowe słowa to „z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie”. Ten „wytrych” prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych."
Chłodnym Okiem / 79.186.153.* / 2015-08-07 23:53
Sawicki czekał do nominacji, od 8 lat PSL rządzi krajem z PO, przebudzenie dla zachowania twarzy czy posady. Kto przegłosował sprzedaż ziemi bez ograniczeń od 2016. Czy ja jestem głupi, czy ktoś chce ze mnie i Polaków zrobić głupca?

Najnowsze wpisy