Forum Polityka, aktualnościKraj

Ustawa o OZE sprawia problemy. Unia nas ukarze?

Ustawa o OZE sprawia problemy. Unia nas ukarze?

Wyświetlaj:
WACEK418 / 95.40.190.* / 2014-03-22 13:34
OZE to nie będzie żaden zysk ale dodatkowy wyłącznie koszt dla właściciela. Fundusz da wam kasę na nową instalację, ale ją trzeba konserwować , wymieniać części zużywające się i naprawiać, a na to już kasy nikt wam nie da. A firmy-producencie i serwisanci was złupią, przy najbliższym przeglądzie, konserwacji i naprawie. A jak się całkiem zepsuje i trzeba będzie wymienić na nowe urządzenie to kasy już nie dostaniecie. W Polsce w miastach jest tak duże zapylenie że trzeba kolektory na dachach myć co 2 miesiące bo ich sprawność spada o 50% kiedy są brudne, a i tak ich efektywność/wydajność energetyczna jest niska.
energetyczny / 95.40.65.* / 2014-01-19 16:08
Żal patrzeć i słuchać tych naszych wspaniałomyślnych polityków. Jak Unia każe wprowadzić podatek od byle czego robicie to natychmiast i zasłaniacie że to Unia każe. Jak trzeba napisać ustawę OZE bo tak każe Unia to niestety nie da rady. Nie da rady bo z tej ustawy nie będzie miał korzyści przeciętny człowiek a przecież chodzi żeby na tym zarobili kolesie. Panie Piechociński myślałem że jak będziesz Pan za Pawlaka to będziesz Pan miał przysłowiowe ja.. w spodniach. Myślałem że się w końcu coś ruszy z naszą OZE. Niestety nie się nie zmieniło i za Pana się nic nie zmieni
pro[..] / 91.233.112.* / 2014-01-16 11:29
Ustawa o OZE powinna wejść jak najszybciej w życie , bo jest to inwestycja na przyszłość. UE wspiera technologie energooszczędne, odnawialne źródła energii i dobrze, bo przy wzroście kosztów energii (elektrycznej, cieplnej) oraz węgla, OZE może być doskonałą alternatywą zarówno dla pojedynczych mieszkańców naszego kraju, jak również dla firm, gospodarstw rolnych, czy instytucji państwowych.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
Ten nikt / 89.230.174.* / 2013-12-30 20:27
Była nadzieja, że wreszcie kto pomyśli o małych.
Ten nikt / 89.230.174.* / 2013-12-30 20:23
I znów duży wygrywa. Mali nie mają żadnych szans na godziwy dochód i ubogacanie lokalnych społeczności
zozo. / 164.126.27.* / 2013-12-25 16:03
Panie Piechociński kura do dużo gdacze mało jajek daje.
jfk. / 164.126.27.* / 2013-12-25 16:02
ten człowiek ze zdjęcia budzi moją litość, PSL powinna skończyć jak samoobrona

Najnowsze wpisy