Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ustawa śmieciowa. Miała być rewolucja, a jest kompromitacja

Ustawa śmieciowa. Miała być rewolucja, a jest kompromitacja

Wyświetlaj:
zxc12 / 83.28.145.* / 2013-06-07 12:39
wybrac właściwych ludzi a nie pchających się di koryta i obiecujących wszystko.
Ustawa jest dobra i potrzebna.
W moim mieście opłata za segregowane dla 4 osób 25zł, a więc znacznie taniej niż płaciliśmy dotychczas
Opłata musi byc niższa niż dotychczas to logiczne, a patologiczne jest zachowanie niektórych samorządów i spółdzielni, które chcą dodatkowo zarobić na śmieciach.
squun / 78.133.227.* / 2013-06-07 12:05
samorządy dostaną wysokie kary ????

BUHAHAHAHAHAHA

A z czego zapłacą jak nie z naszych podatków ?!
eldorado / 193.108.194.* / 2013-06-07 11:20
Ludzie nie znęcajcie się nad Panami/Paniami posłami, przecież oni chcieli jak najlepiej. A jak miało być, kto uchwalał Ustawę: Panowie Gowin, Godson,Zelek,Błaszcak, Hofmann i inni w większości specjaliści od zarodków. Pan Niesiołowski specjalista od żywienia dzieci. Panowie z ZSL , przepraszam PSL - Piechociński, Bury (od prostytutek politycznych, Zych i inni - podczas głosowania myśleli o rodzinach, kolesiach. SLD - proszę nie żartować oni przebierają nóżkami do koalicji z PO. PIS, SPolska - Tylko Smoleńsk i żeby klerowi żyło się lepiej. W historii tego sejmu nie było ustawy, której nie należało zmieniać natychmiast po uchwaleniu.
sgsdfdgfg / 212.14.47.* / 2013-06-07 11:02
Czyli kary będą płacili obywatele. A powinni płacić imiennie Ci, co nie zrobili przetargów.
fitykil / 77.255.13.* / 2013-06-07 10:58
I STWORZYĆ NOWE STOŁKI DLA URZĘDNIKÓW ,STAWKI NA RAZIE MAŁE A PÓŹNIEJ KOSMOS.Ogólnie założenie są prawidłowe,lecz koszty powinny być niższe niż obecnie ,gdyż segregacja odbywa się w domu,na jedną ulicę nie przyjeżdża 5 firm każda po 1 pojemnik tylko jedna po 50 pojemników,czas przejazdu paliwa,zużycie sprzętu wielokrotnie niższy,lecz u nas jak zwykle urzędnik od lat wróg publiczny numer jeden,NIE DA SIĘ ŻYĆ PRZY TAKIM RZĄDZENIU,ZŁODZIEJE I OSZUŚCI POD OSŁONĄ PRAWA.
Grzegorz Młynarski / 194.126.238.* / 2013-06-07 10:29
A mogłoby być tak miło: https://www.recyclebank.com/
debos / 178.42.80.* / 2013-06-07 10:26

Warszawa segregowane 89,00 89,00 89,00 89,00
. niesegregowane 124,60 124,60 124,60 124,60

Państwo redaktorzy podane przez Was stawki nie są prawdziwe. Te stawki które dotyczą Warszawy są stawkami maksymalnymi które będa płacić ci którzy maja domy w których zameldowanych jest czworo i więcej osób. Ale to nie problem. Kazdy kto ma dom, każdy kogo to dotyczy zna stawki.
@@@ / 89.68.179.* / 2013-06-11 19:39

Warszawy są stawkami maksymalnymi które będa płacić ci którzy maja domy w których zameldowanych jest czworo i więcej osób.

Nieprawda.
Ta stawka ma dotyczyc trzech i wiecej osob zamieszkalych a nie zameldowanych.

Wydaje ci sie wojens vel deba vel debos ze cos wiesz a dajesz dowod ze wiesz zero.
dr eko / 95.51.105.* / 2013-06-07 10:05
śmieci to świetny biznes - tak jak kiedyś mafia w usa z filmów - we wrocku powołano kolejnego pośrednika Ekosystem sp. z o.o. - i dlatego jest coraz drożej - TO OCZYWISTE !!! poza tym nic się nie zmieniło i zapewne co roku będzie podwyżka
zenua / 62.141.205.* / 2013-06-07 10:00
Niech ktoś mi wymieni jedną poważną reformę w rym kraju która nie zakończyła się kompromitacją...
1. Euro i stadiony - fuszerka wpadki i inne
2. Autostrady - szkoda gadać
3. Reformy zdrowia - nie komentuje już nawet
4. OFE - do rozbiórki
A nie przepraszam reforma wieku emerytalnego do 67 roku przecież to sukces wprowadzona błyskawicznie.
debos / 178.42.80.* / 2013-06-07 10:17

1. Euro i stadiony - fuszerka wpadki i inne

1.Fantastyczne stadiony i rewelacyjnie przeprowadzona impreza.
2. Rewolucyjne zmiany w tej dzidzinie. Kto zna Polskę, kto jeżdzł po niej i jeździ to wie, że co roku, od wielu lat w tym względzie postęp i zmniany są niewiarygodne
2. Kto ma kontakt ze słuzbą zdrowia ten gołym okiem widzi, że lecznictwo nasze coraz bardziej nowoczesne a szpitale i przychodnie wyposażone w aparaturę taka jak na zachodzie. No i leczy się schorzenia których jeszcze nie tak dawno się nie leczyło. I leki dostępne dzisiaj nowoczesne, takie jak na świecie.
4. W tym kształcie jaki jest to nie wykluczone. Tylko, że trudno oceniać samą reformę jeśli się po drodze kilkakrotnie, ulegając naciskom zmieniało.
Kolego ~żenua żenujące jest to twoje postrzeganie naszej kochanej Ojczyzny. Czy Ty na emigracji, gdzieś daleko od szosy a wiedza twoja gazetowa?
wijas / 83.25.218.* / 2013-06-07 11:18
idź popatrz jak zboże rośnie i bądź dumny
debos / 178.42.80.* / 2013-06-07 11:27

widocznie patrząc na twój optymizm jesteś pajacu z peło.

Ja jestem wolny chociaż jestem zwolennikiem PO. Nic dziwnego zresztą. My zwolennicy PO nie mający klapek na oczach w odróżnieniu od elektoratu takiej jednej partii widzimy prawdziwy obraz Polski. My wiemy w odróżnieniu o innych, że Polska jest dzisiaj zupełnie innym krajem niż dwadziescia lat temu. Nieporównanie zamozniejszym i nowocześniejszym. Ja wiem, co nie przebiło się do twojej główki, że te zmiany są dzięki róznym partiom i środowiskom które od 1989r miały wpływ na rozwój kraju. Elektorat takiej jednaej partii który nadaje się tylko do burzenia okazał się za słaby aby tego dokonać. My uczciwi Polacy, patrioci radzimy i poradzimy sobie z tymi którzy szkodzą Ojczyźnie naszej kochanej.
Zmora pamiętliwa. / 31.11.240.* / 2013-06-11 09:17
My zwolennicy PO nie mający klapek na oczach w odróżnieniu od elektoratu takiej jednej partii widzimy prawdziwy obraz Polski. My wiemy w odróżnieniu o innych, że Polska jest dzisiaj zupełnie innym krajem niż dwadziescia lat temu. Nieporównanie zamozniejszym i nowocześniejszym. Ja wiem, co nie przebiło się do twojej główki, że te zmiany są dzięki róznym partiom i środowiskom które od 1989r miały wpływ na rozwój kraju".

Czy można bardziej bredzić, niszczone szkoły, szpitale, przemysł, rolnictwo, praktycznie okupacja hitlerowska, a temu dobrze, konfident?
konserwa / 2013-06-07 09:55 / Tysiącznik na forum
Proponują zatrudnienie następnych 40 tys urzędników. Połowa z nich będzie kombinowała jak wprowadzić w życie idiotyczną ustawę śmieciową a druga połowa będzie ich kontrolowała i nakładała kary. Wynagrodzenie dla jednych i drugich oraz kary będziemy płacili solidarnie wszyscy. To jest "solidarna Polska".
grau45 / 83.19.215.* / 2013-06-07 09:53
Jak nie odbiorą od Was śmieci, to bierzcie worki i wywalajcie je pod drzwiami MAGISTRATU.

A tak przy okazji ... Kary grożą samorządom? Ja bym wolał żeby kary groziły personalnie członkom samorządów. Tak ... po 20 tys. zł na głowę.
taki tam / 213.227.93.* / 2013-06-07 09:41
Jak już mózg urzędasa za coś się chwyci to musi wyjść właśnie coś takiego.
Coins / 109.173.152.* / 2013-06-07 09:14
Niech urzędnicy płacą kary, najpierw Tusk za bubel, potem samorządy za to, że bubla nie da się wprowadzić. Tak to jest gdy się głosuje jak w lotto. JKM już od 20 lat Wam tłucze do głowy, ze z większością spraw nawet średnio inteligentny człowiek sobie poradzi. Urzędnik wszystko komplikuje. Najlepsze jest to, że urzędnik Tusk przygotował bubel za nasze pieniądze, potem za nasze pieniądze z podatków będzie płacona kara, a my jeszcze dopłacamy w opłatach żeby ten bubel mógł żyć. Ah bym zapomniał płacimy za urzędników, żeby oni zrobili tak aby było taniej, dlatego jedni kontrolują drugich itd. Pięknie lemingi wybierają rządzących.
(@) / 89.70.214.* / 2013-06-07 09:04
Miała być zielona wyspa a jest szara wyspa, pełna lemingów, zrobionych na szaro.........ha,ha,ha...
Nie ukrywam satysfakcji z klęski platfusów, bo zemsta jest rozkoszą Bogów.
Ps: Moja rada:...... oddajcie babci dowód, może jeszcze nie jest za późno.
Szczaw Jest Najważniejszy / 79.188.39.* / 2013-06-07 08:36
od kompromitacji do kompromitacji !!!

Najnowsze wpisy