Forum Forum prawneCywilne

ustawienie przetargu

ustawienie przetargu

oferentnik / 2013-02-19 09:39
jakie konsekwencje moga spotkac osobe która pomogła mi zdobyć zlecenie? Chodzi o pomoc w stworzeniu oferty która napewno by wygrala zlecenie, i tak własnie sie stało. Ta osoba nie byla deycyzjna w tej sprawie, jedynie powiedziała mi na co zwrocic uwage i co podkreslic w swojej ofercie
Wyświetlaj:
marnypopis / 2013-06-13 14:45
nic ci nie grozi. jesli osoba nie wykorzystala stwojego stanowiska do tego abys wygral ten przetarg oraz nie udzielia ci tajnych i zastrzezonych informacji to nci nie powinno sie tobie ani jej stac. poprsotu pomogla ci swoja widza za ktora pewnei musialbys zaplacic jakbys poszedl prywatnie gdzies :) nie masz sie co martwic moim zdaniem bo nic ci nie grozi
informacje_ / 2013-03-11 12:40
jesli ta osoba nie przekazala tajnych dokumentow i tajnych informaci dotyczacycch przetargu to nic. poprostu Ci pomogla i tyle:)
co_ja_tutaj_robie / 2013-02-25 12:45
napewno przykre, pytanie jest czy informacje ktore Ci przekazala byly tajne czy ogolno dostepne. Jesli tajne to moze miec duzo nieprzyjemnosci jesli byly to wiadomosci oficialne, dostepne dla kazdego startujacego w przetargu to raczej nic sie nie stanie

Najnowsze wpisy