Forum Forum prawneCywilne

uszkodzenie samochodu

uszkodzenie samochodu

metalmaniak / 2013-04-17 08:44
Nurtuje mnie pewna sprawa, czy jakbym uszkodził samochod przy własnej posesji, ale jescze na drodze lokalnej i zbiegiem okolicznosci pojawila by sie policja, to czy miala by prawo zabrac mi dowod rejestracyjny samochodu ? (przykladowo rozbilem lampy)
Wyświetlaj:
rozgrzana / 2013-07-05 08:45
teroetycznie powinna a praktycznie to nie koniecznie juz, tak czy inaczej musialbys trafic na bardzo u*********** i zlych policjantow ktorzy by sie do tego doczepili i ukarali cie mandatem oraz zabrali dokument rejestracyjny samochodu. no poporstu multi kill mialbys w takiej sytuacji :)
Rommel / 2013-05-28 13:16
Powiem szczerze dosyć dziwne pytanie... wydaje mi się że gdybyś był pod wpływem alkoholu mógłbyś mieć poważne problemy , sytuacja wyglądała by inaczej gdybyś nie był pod wpływem żadnych środków odurzających... nawet wydaje mi się ze puścili by cię bez problemu...
oferentnik / 2013-05-28 12:13
wydaje mi sie ze wszytsko zalezalo by od sytuacji, mogli by dokonac pomiaru twojego stanu trzezwosci, dowod tez mogli by zabrac kierujac sie tym ze samochod nie jest zdolny do daljszej jazdy, ale jesi bylo by to obok domu to mogli by odpuscic zapewne :)

Najnowsze wpisy