Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Utrudnienia na "zakopiance". Pracownicy parków narodowych chcą więcej zarabiać

Utrudnienia na "zakopiance". Pracownicy parków narodowych chcą więcej zarabiać

Wyświetlaj:
turysta845 / 83.23.10.* / 2015-06-27 12:10
Nie można podwyższać biletów wstępu?! A mi się wydaję, że on jest coraz droższy. Poza tym ile osób rocznie przewija się przez Morskie Oko, myślę, że grube tysiące każdy razy 4 zł za wstęp to to jest mało?!
lik988 / 109.173.148.* / 2015-06-27 12:09
DLACZEGO PISMAKI ZAPOMINAJĄ DODAĆ,ŻE PROTEST PROWADZA WSZYSTKIE ORGANIZACJE ZWIĄZKOWE DZIAŁAJĄCE W PARKACH NARODOWYCH,W TYM NAJWIĘKSZA ZWIĄZEK LEŚNIKÓW POLSKICH PARKÓW NARODOWYCH.
lllll / 195.189.88.* / 2015-06-27 11:27
Mają rację- zamknąć zakopiankę.Dokąd nie zrobią drogi z prawdziwego zdarzenia nikt nie powinien jechać w Tatry. PRACOWNIKOM PARKU DAĆ PODWYŻKI!
Jasioo987 / 83.26.191.* / 2015-06-27 11:20
Jak byłem mały, to wszędzie można było łazić za darmo. Potem dorosłem, zaczęły się wyjazdy pod namiot- kazali bulić klimatyczne. A jeszcze później wprowadzili opłaty za wstęp do parków narodowych. Ja wiem malowanie szlaków kosztuje. tak samo odnowa klamr i łańcuchów w Tatrach. O odnowie szlaków nie piszę, bo w Tatrach czegoś takiego nie stwierdziłem. Bilety na wstęp kosztują. Nie wiem gdzie idą te pieniądze jeśli nie na pensje? Niemniej tacy pracownicy parków to jakby działali w resorcie ochrony środowiska?
I z tego resortu winni czerpać. Polecam blokadę Warszawy, nie szlaków. Nigdy nie sraj do swojego gniazda bo zniechęcisz gości. A pod sejmem to i wszyscy cię zauważą!

Najnowsze wpisy