Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Utworzą partię "frankowiczów"? Celem dopilnowanie obietnic Dudy

Utworzą partię "frankowiczów"? Celem dopilnowanie obietnic Dudy

Wyświetlaj:
Anka1234567 / 94.254.209.* / 2015-06-07 23:25
Pieniadze na ten cel niech wezma ze swiatyni opatrznosci bozej.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Złotówowicz / 89.76.186.* / 2015-06-07 23:25
oczekuję, że złotwkowicze otrzymaja od prezydenta Dudy rekompensatę za wzięcie kilkanascie lat tenu kredytów w złotówkach a nie we frankach. Mam jeszcze dzisiaj przed oczami szyderczy śmiech tak zwanych frankowiczów jaki to zrobili interes płacąc coraz to niższe raty. Jako podatnik wyrażam sprzeciw ponoszenia kosztów przeze mnie dla cwaniaków i osób nie mających wyobrażenie o zmianach kursowych. ZAKŁADAMY PARTIĘ - kto chętny??
1066 / 94.251.137.* / 2015-06-07 23:23
Niestety ,to elektorat Po wział najwiecej kredytow we frankach ,była nawet mapka pokazana gdzie udzielono najwiecej takich kredytow :te wojewodztwa co najwiecej było głosow na Po ,ma najwiecej kredytow w frankach.CZyli wyborcy Pis byli madrzejsi ,niedali sie nabrac na inna walute niz zarabiaja.Teraz ma powstac partia,cos mi sie wydaje ze to nasyłanie PO ,na Dude ,juz niewidza jak maja opluc i z ktorej strony zatakowac .Elekt jeszcze nierzadzi a juz go krytykuja.Złodziej i oszust zawsze walczy takimi metodami jakie sam stosuje...
darek998 / 83.4.146.* / 2015-06-07 23:17
jeżeli chcą pilnować obietnic Dudy to niech pilnują tylko pan Duda ma im oddac z własnej kieszeni bo dlaczego z mojej to nie wiem ja złodziei nie cierpie
ad377 / 83.3.44.* / 2015-06-08 00:43
A kto ci każe płacić z twojej kieszeni? Nie pisz bzdur, bo nie o kieszeń podatnika tu chodzi.
rodrigez / 31.178.68.* / 2015-06-07 23:15
A może tak reaktywować polską partię przyjaciół piwa, byłaby doskonałą alternatywą dla partii frankowiczów, a raczej frajerowiczów, a serio to wzięliście "tani" kredyt we frankach, wiedzieliście czym to pachnie, to teraz zakasać rękawy i spłacać, durnie!
bull370 / 46.204.240.* / 2015-06-07 23:14
nikt, tak jak wy redaktorzy z money.pl nie umie tak sprawnie manipulować faktami, zawsze jak się coś pojawi na temat frankowiczów, to od razu wyskakujecie, z którymś, z klakierów bankowych jak Kuczyński, Petru czy pożal się Boże, Lewandowski i straszycie ludzi, że katastrofa, że armageddon i w ogóle biedne banki zbankrutują, a w Polsce wszystko się zawali, a ja wam powiem, że się nic nie wydarzy banki jak są tak będą, a żadnych strat nie poniosą i wiecie dlaczego, BO ŻADNYCH FRANKÓW NIGDY NIE BYŁO, tylko pln-y
Ja z Polski / 79.191.141.* / 2015-06-08 04:11
Mam kolegę, który miał kredyt we frankach i spłacił go przed kryzysem. Jest bardzo zadowolony z tego, że wziął i spłacił.
Mam również kuzyna, który nadal ma kredyt we frankach i który jak go brał wyśmiał mnie od naiwniaków, bo ja brałem w złotówkach. Rozpisywał mi całe tabele, jak bardzo się to opłaca i ile on zyska na tym, że weźmie we frankach, a ile ja stracę.
Nie rozumiem co to ma za znaczenie czy bank ma franki czy ich nie ma? Znaczenie ma to w jakiej walucie ja biorę kredyt. Przecież gdyby frank nie skoczył do góry, to nie sądzę by ktoś na tym forum mówił, że go oszukano bo musi zapłacić mniej? No chyba, że się mylę i jednak są tacy szaleńcy?
No i tak dla jasności nie jestem pracownikiem banku, omijam tą bandę szerokim łukiem. Prowadzę własną działalność, lecz z pojęciem zysku oraz ryzyka finansowego mam dużo do czynienia.
JJann / 2015-06-07 23:12
Cóz za bezinteresowne zaangazowanie w wydawaniu opinii - ZŁOTÓWKOWICZÓW.
Jak zyklem Polak Polakowi.....
Nie rozumiecie osły że żaden Bank nigdy nie miał zadnych franków szwajcarskich które mógłby wymienić na złotówki i udzielić kredytu denominowanego we Frankach.
Celowo zmuszały lepiej sytuowanych,do zaciagania kredytów we frankach twierdzac , że nie maja zdolnosci w złotówkach. Swiadomie udzielali "kredytu" który był niczym innym jak gra na spadek wartosci złotego w stosunku do innej waluty. ale nie informowali nikogo że jets to zakład-gra nic nie majaca wspólnego z kredytem.A teraz łaskawie jak im sie pali koło d.... to chca pomóc.... W przypadku przewalutowania po kursie z dnia zaciagniecia kredytu banki nic nie straca , tylko mniej zarobią a nam wciskaja ciemnotę
321321 / 93.175.74.* / 2015-06-07 23:36
Porównaj oprocentowanie debilu !!!
Gość 1234 / 164.127.18.* / 2015-06-07 23:11
Najpierw cwaniactwo przy braniu kredytu teraz drugie, żeby ktoś im dołożył! A gdy podpisuje się umowę na takie pieniądze to chyba wypada przeczytać warunki. Wszyscy je dobrze znali i dla tego uważam, iż jest to cwaniactwo. Czy w tym kraju ciągle mszę pracować na cwaniaków, malwersantów, nieudaczników i tych proszących o pomoc w różny sposób??? Jedyny dobry przepis to 1% podatku przekazywany tym których JA wybiorę. Czas by było wprowadzić indywidualną odpowiedzialność a nie ciągle tłumaczyć wszystko odpowiedzialnością zbiorową.
maxxxii / 130.255.153.* / 2015-06-07 23:09
No tak, Duda wygrał przewagą ok. 500tys. głosów, a to znaczy że frankowcy niechybnie się do tego przyczynili. Bez nich by po prostu przegrał. Co się dziwić. Chyba będą mieli wpływ na wynik wyborów na jesieni.
darek998 / 83.4.146.* / 2015-06-07 23:08
nikt nie dawał kredytu we frankach i nikt nie żąda spłaty we frankach tylko w przeliczeniu na wartosc franka bo tak to działa a teraz jak zdrożał frank to podatnik pewnie ma dołozyc do interesu a z jakiej niby racji?
darek998 / 83.4.146.* / 2015-06-07 23:05
cholewcia ktoś brał kredyt we frankach to chyba wiedział ze frank może zdrożeć dobrze a nawet z********* było jak np frank taniał ale jak drożeje to be
sadas / 79.185.78.* / 2015-06-07 22:57
Idąc dalej.... kto tak naprawde ma wpływ na kurs walut jak nie banki ? Czy banki mogły przewidzieć że jak naciągną ludzi na ten kredyt dając złotówki a rzadając franki popyt będzie tak wielki że Frank diametralnie poleci w górę ?
Przecież sumy szły w miliardach wiec musiało się to odbić predzej czy później na kursie. Moim zdaniem jesteśmy świadkami łupania nas przez zachodnie banki, jesteśmy fermą taniej siły roboczej
mol 2015 / 83.7.115.* / 2015-06-07 22:54
pytanie : czy dawano kredyt we CHF czy w PLN , Jeżeli w PLN a przeliczenia robił sobie tylko bank to pytanie czy miał prawo na terenie Polski i kto mu na to pozwolił ?
głupi / 89.68.20.* / 2015-06-07 22:53
Niech wyborcy zaczną rozliczać obietnice wyborcze od 1990 roku
toskana / 77.65.83.* / 2015-06-07 22:47
Dlaczego były brane kredytyw CHF? Bo miały nizsze oprocentowanie i wszyscy kredytobiorcy byli przekonani, że frank nie będzie ulegał wahaniom tak, jak złotowka. Jak można robić takie założenia na okres 20-30 lat? Wystarczy trochę pomyśleć.
Nie wiem, dlaczego wszyscy mają teraz spłacać garstkę naiwnych, którym się wydaje, że cos im się należy. A obietnice nie zostaną spełnione bo są nierealne, o cym się wkrótce wszyscy przekonają.

Najnowsze wpisy