Forum Forum finansoweKredyty

Uwaga !!! Na Millenium Bank

Uwaga !!! Na Millenium Bank

PAWCIU / 212.2.99.* / 2006-09-25 10:49
Stanowczo odradzam korzystanie z Millenium Bank! Postaram się króciótko opisac moją historię. Na wiosnę zacząłem rozglądać się za kredytem hipotecznym, niezależny doradca z firmy Real Finance (jak się później okazało jedyny facet z wiedzą n/t kredytów, przewyższający wszystkich pracowników Millenium z jakimi się spotkałem) polecił mi Millenium. Wszystko pięknie ładnie do momentu podpisania umowy, trzy razy przychodziłem do oddziału na podpisanie umowy, ponieważ nie zgadzały się za każdym razem moje dane teleadresowe!!!, a panie w oddziale nie mogąz mieniac literówek w umowie, więc musiały ja odsyłac do analityków!. W końcu w czerwcu dostałem pierwszą transzę. We wrześniu wystąpiłem o drugą transzę i tu jest cały smaczek! Na dyspozycji był termin 11-9-2006, termin minął więc zacząłem sie upominać gdzie są pieniądze! Panie na infolini nic nie wiedzą, oczywiście obiecują, że oddzwonią w danym dniu(nigdy żadna nie oddzwoniła) w oddziale czeski film! nikt nic nie wie! Okazuje się, że bank nie może znaleść mojej umowy o kredyt ani dyspozycji o drugą transzę!!!!!!!! Po prostu amba! wcieło nie ma jej! Dziś składam reklamację, zobaczę co wymyślą. Ten opis to zaledwie wycnek mojej przygody z bankiem, ale już wiem że każdemu go będę odradzał.
Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: