Forum Forum inwestycyjneFundusze

UWAGA na agentow Novision Sp. z o.o. (Agenci Ubezpieczeniowi) Bielsko-Biała

UWAGA na agentow Novision Sp. z o.o. (Agenci Ubezpieczeniowi) Bielsko-Biała

bebus / 91.196.28.* / 2011-05-07 21:10
Jakiś -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

sprzedał mojemu 21 letniemu synowi multiportfel złoty wiek na 7 lat.
On nawet nie pracuje.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - bartlomiej_berbec289.]
Wyświetlaj:
dziordzio / 193.200.83.* / 2013-05-29 10:42
Novision z tego co widzę ma całkiem sporo produktów i to nie tylko Skandia jak wszyscy mówią, ale również AXA, Signal Iduna, Legg Mason z IKZE na czele, Macif i wiele innych. Niektórzy nie wiedzą nawet że za pośrednictwem Novision można nabyć tak wiele produktów. Zamiast pisać o tych szkoleniach to może wczytajcie się czym tak naprawdę zajmuje się Novision i jaką ma gamę ofert dla swojego klienta.
NNNN733 / 193.200.83.* / 2013-05-29 10:09
A co myślicie o produktach dostępnych w Novision?
janek1975 / 62.21.26.* / 2013-07-14 18:42
uwaga na tego "agenta", który pisze z IP 193.200.83 i zadaje sobie sam pytania na które potem odpowiada. Ma to na celu zmęczenie innych czytających aby nie mogli przebrnąć przez to forum.

Moim zdaniem Novision to firma do której wpłaca się kasę, a potem oni robią wszystko aby nic wam z niej nie zostało: straty, wysokie opłaty za zarządzanie oraz tracicie praktycznie cały swój wkład jeśli chcecie zlikwidować polisę

Współczuję wszystkim umoczonym.
jakiśnick / 89.79.8.* / 2013-06-18 18:45
Ja kilka lat temu nabyłem Skandię - nie żałuję.
Oczywiście trzeba wiedzieć co to za produkt, do czego służy, czego po nim oczekiwać i jakie działania wykonywać. Jeśli ktoś kupił i oczekuje że emerytura sama mu się z tego wygeneruje, to jest w błędzie.
Porównywałem potem z kilkoma innymi produktami i zawsze dochodziłem do wniosku, że Skandia jest ok. Np. w Generali maja mniejsze opłaty i ogólnie korzystniejsze warunki, ale mały wybór funduszy, zwłaszcza tych robiących dobre wyniki (przynajmniej jakiś czas temu).
mazur12 / 83.6.124.* / 2013-11-07 10:12
No to sobie teraz sprawdż fundusze Generali!!!! Małe i średnie spółki albo JP Morgan!! HEHE no i co szczena opada! A po za tym klienci skandii przyjeżdżają na szkolenia Arum by dostać Sztukę Twoorzenia Zysków również na produkty Skandii oraz Generalii!
Ps. Dlaczego Skandia wycofuje się z rynku???
było ciekawie / 193.200.83.* / 2013-05-27 11:14
dla mnie szkolenie Novision to była ciekawa przygoda, giełda doświadczeń biznesowych, możliwość generowania nowych pomysłów na swój własny biznes, to doskonałe warsztaty wyzwalające moją uśpioną kreatywność.
dfgfg / 193.200.83.* / 2013-05-27 09:23
a negatywne??? co z negatywnymi komentarzami o Novision???
satry / 90.156.52.* / 2013-05-24 16:24
Fajnie, że jakiś parobek z novision pisze komentarze i jest na tyle inteligentnym agentem doradzającym ludziom co maja robić z pieniędzmi, że nie zauważył iż jego ip jest wyświetlane na tym forum i większość komentarzy jest z tym samym adresem. Najlepsze są próby rozmowy i wymiany zdań prowadzone z tego samego adresu IP. Wszystkie pozytywne praktycznie komentarze tutaj są z tego samego komputera pisane.
jakiśnick / 89.79.8.* / 2013-06-18 18:50
Faktycznie! Dopiero teraz zauważyłem, że prawie wszystkie posty z IP 193.200.83.*. A ja się próbuję do dyskusji włączać ...Ech.
widzęwtymsens / 87.207.172.* / 2013-05-26 19:10
No ok. Syn nie pracuje, ale krząta się jak smród po gaciach skoro znalazł się w zasięgu parobka z Novision. Ponad to! Syn chce coś więcej od życia i chce mieć hajs jak każdy. Parobek WCISNĄŁ?! Młody się zgodził bo tak jak każdy człowiek chce pieniądze i k**wa dobrze! Niech młody zabierze się do roboty w końcu teraz ma mega motywację i coś osiągnie, a jak nie będzie nic robił to jego sytuacja pozostanie bez zmian.
Wynik? Najmocniejsza potrzeba zarobienia pieniędzy. Młody zacznie zarabiać.
delete / 193.200.83.* / 2013-05-24 14:56
tez uwazam ze nie ma nic złego w platnych szkoleniach. każdy wie ze wiedza kosztuje. DLa mnie cena szkolen i tak jest smiesznie niska. A jeśli chodzi oto kiedy sa szkolenia można dowiedziec się od współprcowników novision , czesto, tez są informacje na https://www.facebook.com/pages/Novision-oficjalny-fanpage/150982255080068
przedsiębiorcze kobiety / 193.200.83.* / 2013-05-24 09:54
Witajcie. Wczoraj odbyła się ciekawa konferencja z udziałem kobiet Novision z cyklu "Przedsiębiorcze kobiety". Super inicjatywa. Oby więcej takich spotkań. Dziękuję.
natha / 193.200.83.* / 2013-05-24 10:24
przedstawicielki Novision na spotkaniu o przedsiębiorczych kobietach sporo mówiły też o seminarium Ekera. Dlatego warto wybrać się na spotkania dla przedsiębiorczysch kobiet bo zawsze można czegoś więcej się dowiedzieć i można poznać przedstawicielki różnych innych firm.
skrzypaczka / 193.200.83.* / 2013-05-23 14:24
Novision powinna wziąć pod lupę działania agentów Novision w terenie. Bo skąd firma może wiedzieć jak zachowują się ci ludzie w relacjach pośrednik- klient- szkolenia? Dlaczego tak wiele nieprzychylnych opinii na temat działania agentów Novision? Pośrednik wizytówką firmy. Co o tym sądzicie?
Elka165 / 193.200.83.* / 2013-05-23 11:24
Bardzo dobrze napisane!! Novision podpowiada jak zabezpieczyć SWOJE FINANSE czyli finanse novisionu a zaraża oj zaraża....
llululutlu / 193.200.83.* / 2013-05-23 11:17
Novision jedynie może podpowiedzieć jak zabezpieczyć swój finansowy świat i zarazić pozytywną energią, a tak na poważnie to inteligentni zawsze sobie poradzą i to bez konieczności współpracy z Novision.
cwfdgwgrfg / 193.200.83.* / 2013-05-23 11:06
jakie wrażenia po Ekerze?
Frontczak / 193.200.83.* / 2013-05-23 10:02
Wracając do tematu pt. sensacja z Novision również próbuję doszukać się tu sensacji i nie wiem o co tu właściwie chodzi. Co dzieje się takiego nadzwyczajnego na tych szkoleniach Novision skoro ludzie dopatrują się tu sensacji?
francis / 193.200.83.* / 2013-05-22 13:37
Który z produktów Novision możecie polecić zwykłemu śmiertelnikowi, który nie ma miliardów lecz zaledwie miliony w postaci konkretnych spadków. Czy warto to spienięzyć i zainwestować czy też możecie podpowiedzieć coś bardziej konkretnego? Skoro pośrednicy Novision są takimi wizjonerami przyszłości to może będą w stanie podpowiedziec mi coś bardziej konkretnego.
dziedziczka fortuny / 193.200.83.* / 2013-05-22 10:48
Nie ma za darmo niczego a zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Zresztą za dobry produkt trzeba płacić tak samo jak za szkolenia Novision. Nie wiem dlaczego innych to dziwi skoro wszędzie za podobne szkolenia również się płaci.Chyba, że macie na myśli szkolenia na jakie np. wysyła pracodawca w tradycyjnym systemie pracy czyli na etacie i wysyła Cię gdzieś specjalnie w określonym celu. Tu sprawa w świecie biznesu wygląda zupełnie inaczej.
satry / 90.156.52.* / 2013-05-24 16:20
Bo te szkolenia nie są wcale dobrym produktem. Pani prowadzące jedno z nich ledwo się wysłowić potrafiła próbując błyszczeć wiedzą, którą przekręcała. Więc tylko bezmózg może za to zapłacić.
dynamiczna kierownica / 193.200.83.* / 2013-05-22 10:23
Niektórzy są zdania że szkolenia biznesowe powinny być za darmo a niby z jakiej racji firmy miałyby przeprowadzać szkolenia za darmo??? I to zwłaszcza firmy biznesowe???Przecież to nie caritas!Ludzie mają pretensje i składają liczne zażalenia ale chyba zapominają o tym jak wiedza w dzisiejszych czasach jest droga. Zobaczcie jakie obowiązują ceny na licznych kursach, studiach podyplomowych. Tak samo sprawa wygląda ze szkoleniami biznesowymi. Choć patrząc na ofertę firmy Novision można pomyśleć, ze cena jest dość przystępna jeśli wziąć pod uwagę samą opłatę za wiedzę. Dodatkowo nie należy zapominać że firmy też muszą ponieść jakieś koszta za przeprowadzone szkolenie, w tym przypadku chodzi tu o materiały wyżywienie no i sam hotel. To wszystko kosztuje a ludzie nie doceniają tego co dostają w zamian tylko wymagają i krytukują. Jeśli chcecie kursów za darmo to ewentualnie zawsze możecie skorzystać z kursów jakie organizuje urząd pracy lub czasami urzad miasta korzystając z dofinansowania ze środków Unii Europejskiej.
janek1975 / 62.21.26.* / 2013-07-14 18:43
uwaga na tego "agenta", który pisze z IP 193.200.83 i zadaje sobie sam pytania na które potem odpowiada. Ma to na celu zmęczenie innych czytających aby nie mogli przebrnąć przez to forum.

Moim zdaniem Novision to firma do której wpłaca się kasę, a potem oni robią wszystko aby nic wam z niej nie zostało: straty, wysokie opłaty za zarządzanie oraz tracicie praktycznie cały swój wkład jeśli chcecie zlikwidować polisę

Współczuję wszystkim umoczonym.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy