Forum Forum inwestycyjneFundusze

UWAGA na agentow Novision Sp. z o.o. (Agenci Ubezpieczeniowi) Bielsko-Biała

UWAGA na agentow Novision Sp. z o.o. (Agenci Ubezpieczeniowi) Bielsko-Biała

bebus / 91.196.28.* / 2011-05-07 21:10
Jakiś -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

sprzedał mojemu 21 letniemu synowi multiportfel złoty wiek na 7 lat.
On nawet nie pracuje.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - bartlomiej_berbec289.]
Wyświetlaj:
Dziewczyna z gór / 193.200.83.* / 2013-05-20 15:03
Novision ma w swojej ofercie bardzo wiele produktów. Skandia to chyba największy partner Novision. Coraz więcej produktów Skandii znalazało się w ofercie Novision.W Noviison można nabyć również produkty Axy,Signal Iduna, Macif, IkZE i wiele wiel innych. Pewnie nawet nie wiedzieliście o tym! Tak samo nie wiedzialiście że to chodzi właśnie o firmę Novision, która poprzez dystrybucję w/w produktów mogła pomóc w zabezpieczaniu przyszłości finansowej wielu osób. Następnym razem powstrzymajcie się od krytyki zanim wcześniej nie sprawdzicie czym zajmuje się jakaś konkretna firma tak jak Novision.
Atena prosto z Olimpu / 193.200.83.* / 2013-05-20 13:16
Myślę, że komentowanie Novision powoli dobiega już końca... Już nikt niczego więcej nie napisze o Novision i nie skomentuje, bo ludzie już zdystansowali się kompletnie do internetowych wypowiedzi, są zupełnie neutralni.Wasz czas komentowania powoli już mija. Spieszcie się zatem w komentowaniu i w internetowych wyścigach o lepszą opinię.
ferdynand917 / 193.200.83.* / 2013-05-20 15:26
Mądrzy ludzie sprawdzają działania danej firmy na żywo wybierając się na szkolenia a nie czytając fora i krytykując na forach.
nekka / 193.200.83.* / 2013-05-20 12:11
Heh racja Novision jedynie może podpowiedzieć jak zabezpieczyć swój finansowy świat i zarazić pozytywną energią, a tak na poważnie to inteligentni zawsze sobie poradzą i to bez konieczności współpracy z Novision.
forex885 / 193.200.83.* / 2013-05-20 11:58
jak sam sobie nie radzisz w życiu to żadne szkolenia Novision Ci nie pomogą....śmiem twierdzić ,że raczej wyczyszczą Twój portfel...
magda fox / 193.200.83.* / 2013-05-20 11:46
kiedy odbywają się te szkolenia Novision i kto może wziąć w nich udział?
cień lata / 193.200.83.* / 2013-05-20 10:56
Zamiast szukać sensacji na forach to może lepiej sami sprawdźcie firmę Novision i sami się przekonajcie na czym to wszystko polega.
wwwe / 193.200.83.* / 2013-05-20 09:56
i jakie wrażenia po seminarium Ekera?
erynn / 90.156.52.* / 2013-05-17 16:21
Ludzie naprawdę nie dajcie robić z siebie kretynów. Ta firma nie reprezentuje żadnego, powtarzam żadnego poziomu merytorycznego. Mówią, że pomagają itp, a tak naprawdę chca jedynie zarobić. Żeby inwestować trzeba mieć najpierw czym żeby to miało sens. Byłem na jednym szkoleniu i powiem szczerze, że z zagadnieniami biznesowymi mam sporo do czynienia więc z ręką na sercu mogę przyznać, iż tego typu kontakty są stratą czasu a w chodzenie w głębszą współpracę jest stratą również pieniędzy a i czasem intelektu gdyż trzeba mieć przeprany mózg żeby z nimi współpracować. Wyobraźcie sobie, że jest o wiele więcej ciekawych szkoleń (praktycznych!) na których możecie poznać jak jest na prawdę. Ludzie z Novision powinni być samymi milionerami skoro posiadają taką tajemną wiedzę jaką wam przedstawiają... kompletne bzdury w ich wykonaniu są w taki sposób formowane, że ludzie myślą nagle, ze Amerykę odkryli xD Znam naprawdę bogatych ludzi i żaden tym z novision racji nie przyznałby a niektórzy to nawet i odwrotnie mówią. Prowadzący spala się próbując zabłysnąć pewną znikomą aczkolwiek wiedzą naukowo-akademicką przeinaczając fakty pod dobro szkolenia. Spora część mi nie uwierzy i pójdzie dalej tym zgubnym i bezsensownym sladem, ale część mi pewnie uwierzy i zrobi słusznie. Miałem szansę porównania historii i doświadczeń ludzi bogatych i ludzi z Novision. Zgadnijcie, która wiedza cenniejsza ! Tych co się dorobili w życiu sami czy tych co rpóbują się dorobić waszym kosztem wmawiając, że niby wam pomogą i będziecie nie wiadomo jak niezależni finansowo. To tylko moje odczucia na ten temat, a wy wybierzcie na ich podstawie mądrze jak uważacie. Tylko nie miejcie pretensji w przyszłości.
fiona514 / 193.200.83.* / 2013-05-20 13:30
Dobrze powiedziane, żeby inwestować to najpierw trzeba mieć czym. Cchesz oszczędzać to musisz mieć co oszczędzać. Z samym Novision na początku kokosów mieć nie będziesz.
trudno powiedzieć / 193.200.83.* / 2013-05-20 10:48
Komentarze na temat działalności Novision są, były i będą zawsze skrajnie zróżnicowane. Trudno powiedzieć dlaczego tak samo nie wiemy dlaczego niektórzy twierdzą że dzięki Novision zmienilo się ich życie, a druga grupa ludzi narzeka strasznie na szkolenia z których tak naprawdę nic nie wynika. A może problem polega na tym, że ludzie wciąż nie są przekonani do działań w oparciu o ten system
nekkol / 193.200.83.* / 2013-05-17 14:56
Novision skontaktował mnie z ciekawymi ludźmi zatem nie generalizujcie proszę bo możecie się pomylić.
lola1040 / 193.200.83.* / 2013-05-17 14:34
A ja niczego złego o pośrednikach Novision powiedzieć nie mogę, wręcz przeciwnie. Bardzo mi pomogli za co z góry im dziękuję.
biznesman zza Olzy / 193.200.83.* / 2013-05-17 13:22
tak się składa że pośrednicy finansowi dbają tylko o swój własny interes i nie liczy się dla nich dobro klienta tylko ich własny czubek nosa. Druga sprawa jest taka, że pośrednicy często pomimo przebytych licznych szkoleń nie maja jednak odpowiednich kwalifikacji albo zdolności do wykonywania tego zawodu bo jakoś nie potrafią dopasować produktów do potrzeb ich klientów. I jasne jest to że nie można generalizować bo dobrych pośeredników też jest sporo, nawet w Novision, jednak w tym samym Novision są też pośrednicy niekompetentni co rzutuje na ich reputację.
Feniks749 / 193.200.83.* / 2013-05-17 11:00
szkoda że wcześniej nie wiedziałem że za pośrednictwem Novision można było zdobyć wejściówki na Ekera jak zwykle za późno się dowiedziałem bo sympozjum z Ekerem już dziś się zaczyna.
lojgdhq / 193.200.83.* / 2013-05-16 14:02
Ja tam nawet mam całkiem niezłe zdanie o Novision bo ta agencja finansowa nauczyła mnie przedsiębiorczości.Teraz mam własną firmę a wiedzę o skutecznym prowadzeniu własnego biznesu zdobyłam właśnie w Novision. Dlatego jestem takiego zdania, że edukacja biznesowa to tylko z Novision.
janek1975 / 62.21.26.* / 2013-07-14 18:44
uwaga na tego "agenta", który pisze z IP 193.200.83 i zadaje sobie sam pytania na które potem odpowiada. Ma to na celu zmęczenie innych czytających aby nie mogli przebrnąć przez to forum.

Moim zdaniem Novision to firma do której wpłaca się kasę, a potem oni robią wszystko aby nic wam z niej nie zostało: straty, wysokie opłaty za zarządzanie oraz tracicie praktycznie cały swój wkład jeśli chcecie zlikwidować polisę

Współczuję wszystkim umoczonym.
Rentgen / 193.200.83.* / 2013-05-15 13:52
Tak się składa, że w Novision jest wiele niezwykłych postaci, którym niewątpilwie warto się przyglądnąć i zapewne mocno im się przyglądnę na najbliższych seminariach. Uważam jednak, że jeżeli chodzi o NOVISION to jest to firma jedna z najlepszych w Polsce pod względem biznesu, finansów oraz samorozwojuTak się składa, że w Novision jest wiele niezwykłych postaci, którym niewątpilwie warto się przyglądnąć i zapewne mocno im się przyglądnę na najbliższych seminariach. Uważam jednak, że jeżeli chodzi o NOVISION to jest to firma jedna z najlepszych w Polsce pod względem biznesu, finansów oraz samorozwoju
memento340 / 193.200.83.* / 2013-05-16 12:15
hahaha ktoś tu mocno słodzi Novision ciekawe tylko jaki ma cel bo mnie do Novision jakoś nikt nie przekona a jeśli chodzi o produkty Skandii to wolę od razu uderzyć do TU Skandia bez zbędnych pośredników.
MalgiSk / 193.200.83.* / 2013-05-15 13:22
Idealny agent, czyli kto? Poza merytorycznym przygotowaniem zdobytym w czasie studiów i praktyk ważne są także cechy osobowości – z jednej strony kreatywność oraz sumienność, a z drugiej nastawienie na osiągnięcia, wysoka postawa rywalizacyjna, inicjatywa i samodzielność. Czy taki właśnie jest pośrednik Novision? Jakie jest Wasze zdanie na temat działania konsultantów Novision, którzy prężnie działają na terenie całego kraju?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy