Forum Forum inwestycyjneFundusze

UWAGA na agentow Novision Sp. z o.o. (Agenci Ubezpieczeniowi) Bielsko-Biała

UWAGA na agentow Novision Sp. z o.o. (Agenci Ubezpieczeniowi) Bielsko-Biała

bebus / 91.196.28.* / 2011-05-07 21:10
Jakiś -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

sprzedał mojemu 21 letniemu synowi multiportfel złoty wiek na 7 lat.
On nawet nie pracuje.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - bartlomiej_berbec289.]
Wyświetlaj:
Finansista702 / 193.104.163.* / 2013-05-15 09:52
Panowie/Panie większość wpisów jest "doradców" Novision.
W tym momencie nie ma niezależnych doradców na polskim rynku i długo nie będzie.
Struktura portfela- rodzaj inwestycji jest dopasowana do planu sprzedażowego/targetu danego doradcy. Rzadko uwzględnia on potrzeby Klienta...
Leśna Malina / 193.200.83.* / 2013-05-15 12:27
I w tym punkcie nie zgodzę się z Tobą Finansisto, bo kompetentny i lojalny pośrednik dba właśnie przede wszystkim o dobro swojego Klienta. Moje zdanie w tym punkcie jest niezmienne, bo zostałam opatrzona profesjonalną opieką ze strony pośrednika Novision, któremu ewidentnie zależało na tym by dobrze dopasować program oszczędnościowy do moich potrzeb.
czarna żmija 1 / 193.200.83.* / 2013-05-14 15:20
Zawód pośrednika jak każdy inny?
Pośrednik finansowo- ubezpieczeniowy, konsultant, partner biznesowy, doradca czy agent? Choć definicji pośrednika jest wiele to trudno wszystkie wrzucić do jednego wora i podać właściwą definicję konsultanta finansowo- ubezpieczeniowego. A jaka jest Wasza definicja pośrednika? A zwłaszacza pośrednika Novision???
witamina c / 193.200.83.* / 2013-05-14 09:40
Wybieram się na szkolenie Novision dopiero w lipcu zatem dopiero w lecie będę mogła powiedzieć coś więcej na temat szkoleń Novision. Jadę tam tylko w celach badawczych.
nefretete101 / 193.200.83.* / 2013-05-14 09:06
Czy ktoś z Państwa wybiera się może na szkolenie Novision 25 maja?
MalSk / 83.7.122.* / 2013-05-13 11:54
Dzien dobry. Ciekawa dyskusja. Novision, trzeba przyznać, że naprawdę kusi ludzi sprawdzoną strategią budowania prawdziwego biznesu. Wiadomo. ze wyniki sprzedażowe i końcowe efekty pracy przychodzą dopiero po wielu zmaganiach. To wszystko musi być poparte solidną pracą. Racja, że Polacy z natury mogą być leniwi, patrząc choćby na to ile mają wolnych dni w roku od pracy! Dla nich liczy się tylko przyjemność bez trudu pracy, czasami nawet w pocie czoła! Novision daje wiele perspektyw i podpowiedzi jak skutecznie zbudowac własną strukturę, później to przynosi konkretne profity. Trzeba jednak mieć pewne zdolności do uprawiania tego biznesu, nie każdy może odnieść sukces, jakim dzielili się już z nami praktycy biznesu z Novision. Jakiś czas temu czytałam nawet wywiady z ludźmi z tej branży. Co mnie urzekło w postępowaniu doradców biznesowych Novision? Niesamowita energia do działania, optymizm i skuteczna strategia! Co to samej otoczki Novision- luksusowe samochody, zaagraniczne wyjazdy, wille.. ? To wszystko kusi tylko "maluczkich" i to wszystko można osiagnąć w zupełnie inny sposób. Nie trzeba być tu biznesmanem. Czasami można być w posiadaniu wielu dobrodziejstw i wcale nie trezba tego eksponować. W Novision najważniejsza jest strategia tworzenia solidnego biznesu. Liczą się fundamenty, na których można tworzyć podwaliny czegoś mocnego. Te fundamenty Novision ma od dawna- to już prawie 20 lat na rynku!
zwiastun335 / 83.7.122.* / 2013-05-13 10:25
i ja również trafiłam zupełnie przez przypadek na to forum w celu podyskutowania i zdobycia informacji na temat firmy Novision. Kiedyś ktoś prowadził jakiś blog o doradcach Novision i ktoś miał przeprowadzić jakieś śledztwo w sprawie firmy Novision, bo w sieci wtedy było sporo szumu na temat tej instytucji. Niestety fora nigdy nie były zbyt dobrym doradcą i trudno traktować takie medium jako wiarygodne dlatego przeprowadzono szereg rozmów, były też panele dyskusyjne z udziałem pośredników Novision i osób, które dzięki Novision odkryły nową drogę... Nie ma co ukrywać- Novision dał szansę wielu mlodym przedsiębiorczym ludziom, którzy poprzez edukację biznesową krok po kroku zmieniali swoją ścieżkę zawodową i teraz stali się uznanymi przedsiębiorcami. Wiele osób, choć już od dawna nie współpracuje z Novision, to jednogłośnie przyznaje, że dzięki przygodzie właśnie z tą firmą, poprzez solidną edukację biznesową poznali oni tajniki prowadzenia własnych biznesów.
czeral / 83.7.122.* / 2013-05-13 08:49
co do oszczędzania i wszelkich inwestycji to właśnie rozmawiałam z jednym z biznesmanów i przedstawiłam swój biznesplan i ktoś namawiał mnie na przygodę z Novision jednak nie jestem do końca przekonana
fio fio fiooo / 83.7.122.* / 2013-05-13 08:46
Dzień dobry, Sporo dobrego słyszałam o tym programie Novision Etatowy Przedsiębiorca. Słyszałam że to program szczególnie dla studentów którzy właśnie są na etapie podejmowania ważnych decyzji co po studiach. Założenie własnej firmy to chyba w dzisiejszych czasach najlepsze rozwiązanie. Novision na konferencjach daje szereg cennych wskazówek.Kiedy takie seminarium odbędzie się na terenie mojej uczelni?
erynn / 90.156.52.* / 2013-05-17 15:46
Tak byłem na tym i wiele więcej się na studiach nauczyłem... w dodatku mam styczność z biznesem i ludźmi naprawdę bogatymi aczkolwiek to co prezentuje Novision mi nie podeszło. miałem wrażenie, że chcą ode mnie wyłudzić pieniądze i o proszę na koniec propozycja wyjazdu za 450 zł.. Działalnośc trochę przypomina sektę szczerze powiedziawszy lepiej wydać te pieniądze na prawdziwe szkolenie, a nie na te p******* bez pokrycia..
fihfhmk / 193.200.83.* / 2013-05-10 14:37
Fajny ten program Novision Etatowy Przedsiębiorca. Młodzi ludzie często nie mają pojęcia co zrobić by stworzyć swój własny biznes, nie wiedzą jak stworzyć i rozwinąć dochodowy biznes i nie potrafią zaplanować kariery zawodowej. Dziwne jest to że nawet uczelnie ekonomiczne i biznesowe nie potrafią pokierować losem młodych ludzi dlatego warto skorzystać z podpowiedzi praktyków biznesu i tu firma Novision z takimi programami może bardzo wiele zdziałać
erynn / 90.156.52.* / 2013-05-17 15:49
Proszę cię jeśli założyłeś biznes w oparciu o wiedzę z novision to albo kłamiesz albo niedługo się zorientujesz, że to nie ma sensu.
zzzZZZzz / 193.200.83.* / 2013-05-10 13:25
Edukacja biznesowa Novision spełnia naprawdę wszelkie kryteria i do tego daje swojemu klientowi wiele ciekawych rozwiązań i podpowiedzi co zrobić by wejść na odpowiednie tory i w przyszłości popłynąć w kierunku niezależności finansowej. Dzięki szkoleniom podnosisz swoje kwalifikacje, po wielu szkoleniach zdajesz egzamin i masz prawo do wykonywania zawodu pośrednika finansowo- ubezpieczeniowego i masz prawo działać w tym zawodzie, który jest przecież pod ścisłą kontrolą KNF-u. Dodatkowo stajesz się szkoleniowcem biznesowym, ktory przynależy do Akademii Biznesowej Novision, a tym samym stajesz się prawnym opienkunem swojego klienta, bo zarządzasz świadomie jego portfelem i przyszłością.
jolanta265 / 193.200.83.* / 2013-05-09 09:19
dla mnie dziwne jest to że agentem może zostać dosłownie każdy i to jakim jest człowiekiem i co sobą przedstawia to właściwie nie ma znaczenia a jeśli firmy świadomie psują sobie wizytówkę to już odrębna sprawa.
jjjinx71 / 193.200.83.* / 2013-05-08 13:28
Mówiąc o agentach to prawda jest taka że trudno trafić na dobrego doradcę- pośrednika którego obowiązkiem jest profesjonalne doradzanie i później dopasowanie produktu do jego potrzeb Jeśli chodzi o agentów Novision to tu również jest podobny problem a może zwyczajnie nie miałem szczęścia do agenta bo jakoś nie potrafił on dopasować oferowanego produktu do moich potrzeb i może był laikiem w temacie ubezpieczeń Dlatego moje pytanie jest takie dlaczego taki agent został agentem skoro tylko psuje reputację Novision?
Pilne / 193.200.83.* / 2013-05-08 12:35
czy ktoś z Państwa wybiera się może do Warszawy na sympozjum z Ekerem? Kupiłem dwa bilety w Novision i jeden muszę odsprzedać i chętnie odstąpię jedno miejsce za połowę ceny.
mój e-mail: s.dzikowski@gmail.com
iykrkyk / 193.200.83.* / 2013-05-09 09:21
Czy to aktualne? W jakiej cenie możesz odsprzedać bilet?
ferdynand185 / 193.200.83.* / 2013-05-08 11:35
Może ktoś mi podpowie jaki wybrać program oszczędnościowy i czy rozwiązania Skandii będą w tym przypadku dobrymi rozwiązaniami i jeśli już to które programy będą najlepsze? Czy może mi ktoś polecić kompetentnego doradcę Novision a może lepiej od razu zapytać w Skandii!?
wentyl bezpieczeństwa / 193.200.83.* / 2013-05-08 13:53
zanim zaczniesz inwestować zastanów się czy masz pieniądze na wieloletnie zamrożenie pieniędzy bo po czasie może się okazać że zamrozisz coś czego będziesz bardzo potrzebował dlatego wcześniej skontaktuj się z doradcą Novision w tej sprawie lub popytaj w Skandii
fffffdddg / 193.200.83.* / 2013-05-08 14:39
inwestuj z głową wiadomo że nie możesz podejmować żadnych decyzji w ciemno dlatego zbadaj wcześniej teren i porozmawiaj z doradcą a on już będzie wiedział jak zaopiekować się Twoimi finansami
wentyl bezpieczeństwa / 193.200.83.* / 2013-05-08 13:49
zanim zaczniesz inwestować zastanów się czy masz pieniądze na wieloletnie zamrożenie pieniędzy bo po czasie może się okazać że zamrozisz coś czego będziesz bardzo potrzebował dlatego wcześniej skontaktuj się z doradcą Novision w tej sprawie lub popytaj w Skandii
ciekawy426 / 193.200.83.* / 2013-05-08 11:22
no dobrze a może ktoś mi podpowie jaki wybrać program oszczędnościowy i czy rozwiązania Skandii będą w tym przypadku dobrymi rozwiązaniami i jeśli już to które programy będą najlepsze? Czy może mi ktoś polecić kompetentnego doradcę Novision a może lepiej od razu zapytać w Skandii!?
janek1975 / 62.21.26.* / 2013-07-14 18:44
uwaga na tego "agenta", który pisze z IP 193.200.83 i zadaje sobie sam pytania na które potem odpowiada. Ma to na celu zmęczenie innych czytających aby nie mogli przebrnąć przez to forum.

Moim zdaniem Novision to firma do której wpłaca się kasę, a potem oni robią wszystko aby nic wam z niej nie zostało: straty, wysokie opłaty za zarządzanie oraz tracicie praktycznie cały swój wkład jeśli chcecie zlikwidować polisę

Współczuję wszystkim umoczonym.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy