Forum Forum inwestycyjneFundusze

UWAGA na agentow Novision Sp. z o.o. (Agenci Ubezpieczeniowi) Bielsko-Biała

UWAGA na agentow Novision Sp. z o.o. (Agenci Ubezpieczeniowi) Bielsko-Biała

bebus / 91.196.28.* / 2011-05-07 21:10
Jakiś -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

sprzedał mojemu 21 letniemu synowi multiportfel złoty wiek na 7 lat.
On nawet nie pracuje.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - bartlomiej_berbec289.]
Wyświetlaj:
Herman Gering / 212.160.66.* / 2012-06-11 10:07
Ja myślę że to lipa, mam znajomego który uporczywie namawia mnie na wzięcie udziału w szkoleniu, NOVISION na którym nauczę się zarabiać dużo pieniędzy, pytam go w jaki sposób a On na to ze nauczę się tego na szkoleniu a ja pytam to chociaż napisz mi mniej więcej w jaki sposób zarabia się te miliony a On ze nauczę się tego na szkoleniu. Także o konkretów i konkretnych argumentów myślę że to lipa to NVISON, a Ci którzy tak ostro bronią tych naciągaczy to czekam na wskazówki konkretne jak zarobić DUŻO !!! pieniędzy tylko nie piszcie mi o szkoleniach ahhaha!!
FERI87 / 213.134.183.* / 2012-09-30 15:01
O 180 stopni Twój znajomy jest mądrzejszy od Ciebie
była pośredniczka / 77.255.97.* / 2012-05-24 22:09
Novision - trzeba uważać juz na I spotkaniu- jak ktoś nie myśli- albo myśli że zarobi w tej firmie kasę- to się zdziwi...oj zdziwi - piorą mózg i pokazują że można łatwo- ale niestety- ja się nabrałam - i byłam w tym dość głęboko- na szczęście zrozumiałam w porę - mimo strat- i odeszłam- to interes dla ludzi bez skrupułów. No i po trzech latach spotykam wielkich dyrektorów novisionu obecnie jako sprzedawców w sklepie elektrycznym... tak się to u nas skończyło - rentier za ladą!!!
FERI87 / 213.134.183.* / 2012-09-30 15:01
Strasznie nie szczęśliwa musisz być. Jeśli Ci nie wyszło w tym biznesie to Ty się zastanów nad soba
Rico 48 / 87.205.184.* / 2012-05-30 16:27
Może byłaś w tym temacie "głęboko" ale chyba co do wiedzy to niewiele do Ciebie dotarło. Trzeba było bardziej posiąść wiedze to może efekty byłyby większe. A co do kogoś co to dziś sprzedaje w sklepie, to zapewne Twoja kariera zapewne w podobny sposób biegnie , pozdrawiam, a mózg trzeba co pewien czas wietrzyć z takich właśnie poglądów
nnn / 193.200.83.* / 2012-05-25 09:56
Oczywiście, że nie każdy odnosi sukces w tej branży. Nie każdy nadaje się do takiego biznesu, bo tu trzeba być przedsiębiorczym i szalenie pracowitym. Ważna jest też wiara we własne możliwości i przekonanie, że to co pozornie wydaje się niemożliwe jest tak naprawdę możliwe. Może mógłbym powiedzieć podobnie jak rozmówca powyżej jednak poznałem wiele osób z tej i podobnej branży i wiele z nich odniosło duży sukces zatem staram się myśleć pozytywnie.
autor1 / 193.200.83.* / 2012-05-09 10:10
Seminaria Biznesowe Novision


Szkolenia biznesowe Organizacji Novision już od wielu lat są cyklicznie przeprowadzane na terenie całego kraju. Śmiało można powiedzieć, że Novision jeszcze w latach 90. była jedną z pierwszych instytucji o profilu edukacyjno- biznesowym na polskim rynku finansowym i już wtedy stanowiła jedną z ciekawszych propozycji w tej dziedzinie. Warto podkreślić, że firma od samego początku przeprowadzała szkolenia biznesowe i już w tamtych latach oferowała atrakcyjny program szkoleniowy. Czasy się zmieniły i z biegiem lat Novision dopasowała swoją ofertę do aktualnych zapotrzebowań na rynku finansowym. Jako jedna z nielicznych organizacji, której działania opierały się na przeprowadzaniu szkoleń biznesowych, odnosiła i wciąż odnosi duże sukcesy, o czym świadczą duże projekty zrealizowane w minionym roku. Warto zwrócić uwagę na fakt, że firma nieustannie wzbogaca swoją ofertę o nowe produkty i szkolenia.

Firma oferuje szeroki wachlarz edukacji finansowo-biznesowej, a szkolenia uczą jak mądrze i rozsądnie zarządzać własnymi finansami, a także jak zbudować własny biznes.

Wysoko wykwalifikowani szkoleniowcy i biznesmani- Partnerzy Biznesowi Novision na seminariach wprowadzają małymi krokami w tajemnice świata inwestycji i biznesu.

Szkolenia firmy Novision odbywają się cyklicznie mniej więcej co 3 tygodnie równolegle w różnych miastach naszego kraju.

Tematyka konferencji jest bardzo zróżnicowana i oprócz instrukcji obsługi pieniądza można dowiedzieć się jak zbudować własny kapitał, poznać alfabet finansowy, a także uzyskać wskazówki na skonstruowanie planu finansowego. Szkolenia również uczą jak oszczędzać i dlaczego warto oszczędzać, a także jak pozbyć się długów?

Bardzo ciekawą propozycją szkoleniową jest temat dotyczący samych inwestycji. Jak zainwestować zaoszczędzone pieniądze? To tylko wybrane tematy spośród wielu innych poruszanych na seminariach.

Na ostatnim spotkaniu biznesowym temat dotyczył inwestycji. Planowanie finansowe, analiza potrzeb własnych- inwestowanie na rynku kapitałowym, czyli jak osiągać zyski i unikać strat?

Nowoczesne rozwiązania finansowe, zyskowne technologie inwestowania, a także możliwości rozwoju, czyli „Jak zapewnić sobie udział w zyskach branży finansowej?”.

Jak widać materiał szkoleniowy jest na tyle bogaty, że każdy znajdzie tam treści, które w jakiś sposób będą dla niego interesujące. Szkolenia Novision to nie tylko atrakcyjny pakiet szkoleniowo-doradczy, równocześnie to szeroki wachlarz finansowych rozwiązań oferowanych przez uznane na światowym rynku finansowym Towarzystwa Ubezpieczeniowe takie jak Skandia i inne.

W Seminariach Biznesowych mogą wziąć udział nie tylko współpracownicy, Dyrektorzy Generalni i Partnerzy Biznesowi Novision, ale wszyscy ci, którzy poważnie zastanawiają się nad swoją przyszłością finansową.
bolo782 / 87.206.219.* / 2012-09-02 19:48
..."Szkolenia Novision to nie tylko atrakcyjny pakiet szkoleniowo-doradczy, równocześnie to szeroki wachlarz finansowych rozwiązań oferowanych przez uznane na światowym rynku finansowym Towarzystwa Ubezpieczeniowe takie jak Skandia i inne. "
Szanowny Panie.
Zostałem zapewniony, że na szkoleniu nauczę się zarządzać własną inwestycją, i nie będę musiał wykupować kolejnej. Niestety, jeśli nie masz inwestycji w novision to nic z tego. Kasa w błoto. Dwa dni "szkolenia" w ładnym hotelu polegało głównie na uświadamianiu potrzeby inwestowania. Oczywiście w produkty novision :)
Podsumowując, jeśli chcesz w tym pracować (czytaj pozyskiwać nowych klientów lub kolejnych handlowców) to pewnie warto wejść. W innym przypadku lepiej wykupić taką inwestycję np. w ING czy wielu innych instytucjach.
Lekko rozczarowany :(
autor N / 193.200.83.* / 2012-04-24 11:19
Novision na urodzinach Piotra Bałtroczyka

Jubileusz 50.lecia Piotra Bałtroczyka, który odbył się w katowickim Spodku, mamy już za sobą...

Piotr Bałtroczyk hucznie obchodził swoje okrągłe urodziny w katowickim Spodku.
To były cztery godziny wspaniałej zabawy w towarzystwie znanych artystów polskiej sceny kabaretowej. W gmachu katowickiego Spodka odbyła się prawdziwa jubileuszowa biesiada- 50. lat dobrego humoru Piotra Bałtroczyka. W dużej uroczystości wzięło udział wielu gości, w tym również, jak wspomniał Jubilat, firma Novision, która objęła swój patronat nad imprezą.

Znany satyryk w duecie z Katarzyną Jamróz zapraszał na scenę kabaretowych przyjaciół, którzy bawili swoimi występami licznie zgromadzonych gości. Program artystyczny zainaugurował Cezary Pazura, który po mistrzowsku odzwierciedlił w swoim monologu aktualne wydarzenia naszego kraju, zwracając baczną uwagę na problem oszczędzania i finansowania swojej przyszłości przy pomocy takich firm jak Novision. A to wszystko w tonie dobrego żartu i w oprawie prawdziwej urodzinowej biesiady, w towarzystwie starych fotografii i akcentów z przeszłości dotyczących naszego szanownego Jubilata.

Na scenie oprócz symbolicznego tortu pojawili się również- Jerzy Kryszak, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwigroszem, Tadeusz Drozda, Andrzej Sikorowski, Grzegorz Stasiak i inni, którzy poprzez zabawne dialogi i kabaretową piosenkę składali Solenizantowi życzenia.

Gala urodzinowa trwała nieprzerwanie przez cztery godziny, które okazały się tylko jedną chwilą, a jak powiedział Piotr Bałtroczyk- to były i będą najdłuższe urodziny w jego życiu, bo potrwają jeszcze przez cały rok. Już dziś zapraszamy na kolejne występy i wielkie biesiadowanie z cyklu- "Jubileusz na miarę GWIAZD!".
autor111 / 193.200.83.* / 2012-03-19 12:01
http://www.grandblog.pl/wydarzenia,57,jubileusz_na_miare_gwiazd,95.html
autor1 / 193.200.83.* / 2012-03-12 13:06
W minionym tygodniu byłem w Łodzi na występie pt."Forsa mile widziana" w wykonaniu Cezarego Pazury pod patronatem Novision.
Ciekawy człowiek, który potrafi sprzedać daną problematykę i po mistrzowsku trafić w odbiorcę. Jest to naprawdę jedna z najlepszych postaci, które oglądałem i sądzę, że jest to idealnie wybrana postać do przekazania informacji o inwestowaniu firmy Novision. Bardzo pozytywnie- polecam każdemu. Porównanie monet, pieniędzy do kobiet i mężczyzn jest to porównanie bardzo trafione, bo pieniądze się rozmnażają, czyli trzeba tak działać i tak podejmować decyzje, aby tych pieniędzy nam przybywało. Pazura bardzo dobrze użył tego porównania zwłaszcza w dobie dzisiejszych czasów, gdzie pieniądz musi robić pieniądz.
Otarty o novision / 31.62.136.* / 2012-01-25 18:47
Miałem do czynienia z novision i muszę w 100% potwierdzić, że kase biją właściciele i bliska świta, reszta wymachuje chorągiewką... ALE jestem dla nich pełen podziwu, dla organizacji i skuteczności działania. Jest to świetnie zorganizowana piramida finansowa, której głównym źródłem dochodu jest wpisowe (ok. 6500pln), które moim zdaniem jest trochę wygórowane, zwłaszcza, że statystycznie szanse na jego odrobienie mają nieliczni. Z drugiej strony treści przez nich głoszone (poziom tabliczki mnożenia) są bardzo przydatne dla wielu osób, które zagubione w galopującym świecie potrafią tylko podpisać kolejny wniosek kredytowy podsunięty przez panią w banku, albo sprzedawcę w elektromarkecie.
rico48 / 87.205.184.* / 2012-05-30 16:33
Chłopie , jakie 6500zł,jakie wpisowe!! chyba byłeś na niezłym chaju, od kiedy to wpłaca się kasę do Novisionu, trochę się doucz, Jak ktoś płaci , to zakłada program inwestycyjny w Skandi i kasa leży na jego osobistym koncie!!!
A jakbyś trochę uważał na lekcjach maty , to może coś niecoś byś zrozumiał,
Martyna Włodarz / 31.187.4.* / 2012-03-04 21:29
UWAGA! osoby podatne na manipulację, ufające ludziom, zwlaszcza znajomym którzy w to wciągają (a Ty myślisz że Cię lubia i chcą Ci pomóc) ostrzegam! Nie jedźcie na to ich szkolenie bo zmanipulują was, żeby sprzedać Wam Skandię albo wciągnąć w sieć MLM.
retroret / 193.200.83.* / 2012-03-05 13:20
Jakoś dziwnie czyta się treść powyżej. Chcę powiedzieć, że zaskakują mnie takie i podobne teorie. Jaka manipulacja?O czym mówisz? Co właściwie chcesz wyrazić poprzez te słowa? Podaj konkrety. Musisz podać konkrety bo bez nich Twoja wypowiedź nie jest wiarygodna. Liczy się konkret!!! Jakoś dziwnie się sklada, że mam zupełnie odmienne zdanie na temat działania tej firmy i nie dostrzegam tam żadnej manipulacji. Zastanów się nad tym co piszesz. Mnie Twoja wypowiedź zdecydowanie nie przekonuje. Warto to skonfrontować z rzeczywistością.
tedchom / 2012-03-04 22:31 / Tysiącznik na forum
Jak czytam takie głupoty to się nóż w kieszeni otwiera.
Nie jestem współpracownikiem firmy nowision, ale piszesz o zmanipulowaniu do którego chciałbym się odnieść.

Powiedz mi kto jest bardziej zmanipulowany:
1- Osoba która kupiła sobie program systematycznego oszczędzania aby mieć kiedyś dodatkowo jakąś kasę na emeryturę i systematycznie nabywa póki co tanie jednostki?
2- Czy też osoba która kupiła sobie taki program i systematycznie nabywała taniejące jednostki, ale na podstawie opinii większości (fachowców czyli znajomych i opiniotwórców z forów internetowych) zerwała taką umowę?
Kto z tych dwóch jest bardziej zmanipulowany i przez kogo?
Gdyby ludzie korzystali z wiedzy (którą mam nadzieję na takich szkoleniach również firma przekazuje co powyższym komentarzem potwierdzasz) i chociaż wykazywali minimalne zainteresowanie funduszami moglibyście na każdej takiej umowie zarobić robiąc tylko niewielkie ruchy, ale jak jest na prawdę?
Cała masa fachowców wypowiadających się na takich forach (najczęściej osoby które nigdy wcześniej nic nie zainwestowały i nie zarobiły, albo osoby które straciły bo wiedza ich była zerowa) wypowiadają się, że te wszystkie firmy są złe. Dlaczego?
Bo pootwierali sobie podobne programy potem na podstawie paniki tworzonej notabene przez podobnych sobie zrezygnowali by jak to mówią ,,dalej nie tracić,,?
2 pytania
1- kto nakupił tanich jednostek?,
2- a kto rezygnując je tanio sprzedał?
Każdy kto używa mózgu rozumie że kupuje się od tych co chcą tanio sprzedać a sprzedaje tym co chcą drogo kupić.
Tylko dlaczego potem Ci co sprzedali tanio mają pretensje do osób u których te narzędzia zarządzania kupiły zamiast do tych co im na odwrót poradzili?
Dlaczego uważamy za manipulantów tych co pokazują nam możliwości a nie tych na podstawie których zrealizowaliśmy stratę bo zrezygnowaliśmy/ tanio sprzedaliśmy zamiast kupić????

GDYBY NIE GŁUPCY SPRZEDAJĄCY TANIO NIE ZARABIALIBYŚMY TYLE, BO NIE BYŁO BY OD KOGO TAK TANIO KUPOWAĆ!!!!
Jak idziesz kupić sobie pantofle to szukasz najdroższych boś frajer czy wolisz kupić te same w promocji?
Pozdrawiam myślących
nn1 / 77.255.119.* / 2012-02-16 22:22
HALLO- byłam w tym 3 lata temu- do nauki przedsiębiorczości- to fenomen lekcja-( mam dziś firmę zupełnie inną od Novisionu i nie pośredniczę w tzw. naciąganiu - ale dzięki niej wiem o co chodzi w zarabianu) natomiast w samym Novisionie jak i tym podobnym ..NIE radzę - bo nie zarobicie na pewno- a stracicie kasę i znajomych.... zresztą sami się przekonacie -
Warto tylko słuchać i uczyć się - ale zachować zdrowy rozsądek-jak we wszystkich innych sprawach życiowych- wspomnicie te słowa
rentierrooo / 193.200.83.* / 2012-01-13 12:01
Stereotyp rentiera?



Trudno powiedzieć kto może zostać rentierem i dla kogo przeznaczone jest to określenie. Na podobne pytania próbowałam już szukać odpowiedzi w poprzednim artykule. Jednak tym razem chciałam zapytać jak Waszym zdaniem wygląda rentier i jak go sobie wyobrażacie?
Codziennie mamy do czynienia z różnymi stereotypami- stereotyp Polaka, Włocha, bibliotekarki, blondynki lub stereotyp teściowej. Pewne utrwalone obrazy funkcjonują na co dzień w naszej kulturze i choć często są przejaskrawione i krzywdzące to jednak w jakiś sposób utożsamiamy pewne zjawiska, pojęcia i definicje z konkretnymi obrazami, które już zdążyły się utrwalić w naszych wyobrażeniach. Zastanawiałam się czy funkcjonuje już może jakiś stereotyp rentiera. Biorąc pod uwagę, że dla niektórych samo pojęcie rentierstwa jest niezrozumiałe, żeby nie powiedzieć, zupełnie obce, to może za wcześnie na taki stereotyp. Myślę, że niektórzy mogliby jednak przytoczyć jakiś konkretny obraz pasujący do człowieka sukcesu. A jak Waszym zdaniem wygląda rentier i czy charakteryzuje się może czymś specyficznym? Może rentiera można by porównać do wolnego ptaka, który szybuje na swoich rozpostartych skrzydłach, które w tym przypadku symbolizują wolność w pełnym tego słowa znaczeniu. Rentier to osoba pewna swoich racji i swojej pozycji. To człowiek, który małymi kroczkami dotarł na szczyt, z którego spogląda na otaczający nas świat z perspektywy bezpiecznego dystansu. Pod pojęciem bezpieczeństwa ukrywa się tu gwarancja i komfort niezależności finansowej. A jak Wy interpretujecie pojęcie rentiera?
Mimg / 78.8.104.* / 2011-12-14 10:18
http://www.networkmagazyn.pl/finanse-na-wesolo-wywiad-z-cezarym-pazura
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2011-12-09 09:29
Juz daaaawno twierdzilem ze nowision to taka piramida finansowa.
Bagsik i jego BKO to kaszka z mlekiem przy tej maszynce do wyciagania kasy z portfeli naiwnych ludzi
tedchom / 2011-12-11 00:02 / Tysiącznik na forum
Jerzy jeśli nie wiesz o czym mówisz to proszę nie mów nic. Chodzi mi w tej chwili o Bagsika
jerzy3000 / 83.31.230.* / 2011-12-11 13:50
Po tym oscylatorze co nawyciagal kasy z bankow [legalnie], popracowal w przemysle futrzarskim jak i taksowkarskim, nagral plyte, organizowal bokserskie zawody i jak na razie nie narzeka - ze swoimi pomyslami powinien byc jednym z ministrow.
Co do BKO to byl to Grobelny [ten skonczyl marnie]. Sie pomylilem
Dlaczego nic mam nie mowic
Krzysztof K. / 95.48.205.* / 2011-12-09 10:05
NOVISION to nie piramida finansowa, TO ZWYKŁY MLM,ale niestety mnóstwo ludzi popłynęło tam finansowo omamionych wizjami zarabiania pieniędzy.
Bogumił Żabiński / 78.88.136.* / 2011-11-23 17:04
Ja uważam, że jak w każdej firmie zdarzają się czarne owce, które nie patrzą na nic tylko na siebie. Natomiast jeśli taka sytuacja nastała to wystarczy przeczytać regulamin i dowiedzieć się, że od podpisania umowy jest 3tyg. na to żeby ją wypowiedzieć, tylko jak to bywa w narodzie polskim nikt nie czyta a potem ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Taka lokata jak nie jest dla wszystkich i nie wszyscy muszą ją mieć, każdy może się zabezpieczać na przyszłość w wygodny dla siebie sposób ale żeby mieć z tego coś na emeryturę. Natomiast do oczerniania każdy polak pierwszy nieważna jest prawda ważne aby żeby obrazić, nawrzucać i pozostać anonimowym.
Krzysztof K. / 95.48.205.* / 2011-12-08 23:45
Witam wszystkich, którzy na tym forum piszą coś o firmie NOVISION. Wiem o tej firmie dość dużo bo osiągnąłem w niej pozycję Dyrektora Oddziału (gołodupca). Czemu tak piszę? Powód jest bardzo prosty. W tej firmie zarabiają tylko: właściciel, prezes i niektórzy dyrektorzy generalni. Reszta mówi o zarabianiu pieniędzy, ale to tylko słowa. Dla chcących poznać prawdę proponuję: poproś swojego dyrektora o to, żeby pokazał Ci fakturę jaką ostatnio wystawił i zapytaj jaka wartość tej faktury odnosi się do jego bezpośredniej prowizji. To pytanie jest niezbędne, gdyż dyrektorzy zwykle posiadają licencję i wystawiają faktury również za osoby nie posiadające w/w licencji. I tak faktura może opiewać na 10.000 a z tego 3.000 jest faktycznie należnej prowizji. NOVISION jest genialną firmą. Dlaczego? Otóż wszelkie koszty jej działalności ponoszą współpracownicy. Wynajmują sale na szkolenia, opłacają sobie wyjazdy, kupują rzutniki, żeby prowadzić konferencje itp. A czy ktoś się kiedyś zastanowił czemu tak bez przerwy są szkolenia??? Żeby nie myśleć, nie mieć na to czasu, nie analizować. Czytaj książki, uczestnicz w szkoleniach, a TWÓJ CEL to.... 3 osoby na sbi. Jak to osiągnąć - musisz wykonać ze swojego prywatnego telefonu 100 połączeń, żebyś miał na konferencji 10 osób..... Co do produktów to... mają jeden produkt. Więc czemu ktoś tu napisał, że produkt dobiera się do klienta??? Bzdura.
Uważajcie na tą firmę - do dziś liżę rany.
Pozdrawiam
nn1 / 77.255.119.* / 2012-02-16 22:26
hallo- no - tak samo uwazam- tyle że ja skorzystałam z tej ich wiedzy - na swój użytek- a co dyrektorów tej pożal się Boże firmy= dziś już pracują jak fizyczni ( dot mojej - sptkałam przypadkiem w sklepie - mojego Super Dyrektora! jako pracownika - A Ja mam firmę i cieszę się - bo choć straciłam na Novisionie trochę kasy, czasu i swojego zaangażowania- wiem o co chodzi generalnie w przedsiębiorczości- i opłaciło się, ( nauka zawsze popłaca...)
TomekD DO / 84.10.161.* / 2012-03-06 23:53
Ciekaw jestem Panowie "Pseudo Dyrektorzy" czy faktycznie byliście w Novision :D , bo co jak co to firma ta wypłaca NAJWIĘKSZE PROWIZJE NA RYNKU , ktoś nie wierzy? niech sprawdzi wszystkie firmy pośrednictwa finansowego :)

Widać konkurencja na walke z Novision przyjęła takie metody.. ehh wejdzie ACTA i po temacie więc piszcie puki możecie.. :)
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2011-11-23 09:59
zarabia agent - nikt wiecej
Wiesław Pawlic / 62.141.210.* / 2011-11-22 20:59
Żeby kogoś krytykować to należy się podpisać z imienia i nazwiska a potem kogoś obrażać i wyzywać od kretynów. Konsultant ds planowania finansowego, który dobierał produkt dla bebus syna dobrał go na podstawie otrzymanych danych - prawdopodobnie były one nieprawdziwe. Nie zaoferował by produktu wiedząc że kogoś na niego nie stać. Oferowane produkty firmy Skandia są polisami inwestycyjnymi jednymi z najlepszych na Polskim rynku ubezpieczeniowym, które można nabyć nie tylko od "mega kretyna" ale również w banku. Wymagają długotrwałej systematyczności i oszczędzania a z tym wielu rodaków ma problemy. Pozdrawiam Wiesław Pawlic
Tomasz Paluszek / 83.4.152.* / 2011-11-21 23:41
Konsultanci firmy Novision uczą inteligencji finansowej. W czasie rozmowy konsultacyjnej pomagają przypomnieć stare, mądre zasady posługiwania się narzędziem jakim jest pieniądz. Pomagają zaplanować finanse osobiste czy też firmowe. To klient kupuje. Konsultant dobiera tylko odpowiednie rozwiązanie do potrzeb klienta. Pozdrawiam serdecznie , Tomasz
ślicznotka / 83.4.216.* / 2011-06-01 15:00
hehe prowokacja elegancka :)

bebus nie płacz , syn może się wycofać wystarczy napisać pismo o odstąpienie od umowy i środki wracają na konto więc no stresss:D
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy